• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

Tchibo TCM

۲۲-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #31
RE: Tchibo (TCM)
سلام دوستان بندرعباس دو مغازه هست که محصولات tcm یکی که بیشتر پوشاک میاره قبل از این که دلار گرون بشه راه نبود بری تو مغازش ولی الان دیگه خیلی گرون شده جنسهاشون تازگی من رفتم پشه هم پر نمیزد تو مغازش یک فروشگاه تو پاشاژ طلا طبقه زیر زمین اون هم وسایل آشپزخونه داره هم پوشاک یک پیج داره تو ف ی س که اجناسش با قیمت هست من یک سری چاقو گرفتم ازش
این تو فی س سرچ کنید
خانه ای زیباتر با وسایل و ایده های بهتر باایکیا و چیبو

I love you before I met you
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #32

بچه ها خبر ندارید اصفهان نمایندگی نداره؟

لبخند بزنید لطفاBig Grin
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ صبح
ارسال: #33
Tchibo ( چیبو) رو من آلمان رفتم - توی اروپا خیلی بهتر از دبی بود
یه چیزیش که خیلی معروفه قهوه اشه ! وقتی توی مغازه هاش میرین بوی قهوه اش همه جا پیچیده که هم میشه مثه کافی شاپ سفارش بدین و بخورین و یا بسته هاشو بخرین - قهوه ساز هم به همون اسم چیبو داره

Sleepy
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۹-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #34
سلام دوستان من هفته پیش که قشم بودم تو پاساژه سیتی سنتر قشم فروشگاه تی سی ام باز شده بود قیمتاش با پیج تو ف ب یکی بود

I love you before I met you
نقل قول
 سپاس شده توسط admin3
۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ صبح توسط خانه زيبا.)
ارسال: #35
'mona_ti dateline='' نوشته است:  سلام دوستان بندرعباس دو مغازه هست که محصولات tcm یکی که بیشتر پوشاک میاره قبل از این که دلار گرون بشه راه نبود بری تو مغازش ولی الان دیگه خیلی گرون شده جنسهاشون تازگی من رفتم پشه هم پر نمیزد تو مغازش یک فروشگاه تو پاشاژ طلا طبقه زیر زمین اون هم وسایل آشپزخونه داره هم پوشاک یک پیج داره تو ف ی س که اجناسش با قیمت هست من یک سری چاقو گرفتم ازش
این تو فی س سرچ کنید
خانه ای زیباتر با وسایل و ایده های بهتر باایکیا و چیبو

بزرگترین و اولین فروشگاه چیبو بندرعباس پاساژ مروارید طبقه دوم امکان سفارش و ارسال به سراسر ایران رو هم داره تلفن ٠٧٦٣٢٢٢٧٠٠٠

فروشگاه ایکیا-چیبو بندرعباس اولین ارائه دهنده لوازم منزل ایکیا سوئد و پوشاک چیبو آلمان در بندرعباس آمادگی ارسال به سراسر ایران را دارد. بندرعباس بین برق و بلوکی پاساژ مروارید طبقه دوم تلفن : ٣٢٢٢٧٠٠٠

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام