• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

RE: تشریفات پیانو(حاج حسینی)

۱۵-تير-۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #91
قیمتاشونم میگین از چقدر شروع میشه

آرایشگاه :مریم دربندی
آتلیه : اسد الهی
تشریفات : اوجانی
مزون : ؟
گلفروشی : پوژان
94/6/24
۲۵-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #92
سلام به همگی
من شهریور 89 مراسمم با پیانو بوده و از همون موقع تا الان هم باهاشون رسما رفیق شدم خیلی از پست هایی که اینجا بود رو دیدم و راستش بعضیاش یکم به نظرم بی انصافی اومد
آقای حاج حسینی رسما ادم لوتییه و شاید این اخلاقش رو بعضی ها خیلی دوست نداشته باشن ولی یه نکته مهم داره اونم اینه که بلد کاره. اون سال ما 400 نفر مهمون داشتیم و با سفره خونه ، کافی شاپ ، 12 طبقه کیک و ...... اونقدر اپشن اضافه بهم داد که یادم نیست هزینه ما شد 32 م که البته هزینه باغ هم که باغ 20 بود روش بود. اینقدر سرویس عالی بود که حتی یک نفر از مهمونا یه ایراد هم نتونست بگیره و رسما با قیمت پیانو جاهای دیگه نصف این سرویس رو هم به آدم نمیدادن.
چند تا نکته مهم راجع به پیانو این بود که اولا تا اخرین لحظه شف غذاها مثل لحظه اول بود و بعد اتمام مراسم هم هرچی مونده بود از غذا و میوه و شیرینی رو کامل به ما تحویل دادن. دوم اینکه در هیچ حالتی تو یک روز دو تا مراسم نمیزاره و تمرکزش کامل رو یه مراسمه که فکر کنم خیلی مهمه. ولی از همه مهم تر اینکه حاج حسینی اینقدر مراسم دیده و تو مراسم ها اتفاقات عجیب و غریب افتاده که واسه همه جور پیش آمدی آمادست. شاید باورتون نشه تو مراسم ما نخ سوزن لازم شد و یه ست کامل خیاطی همراهشون داشتن.
من داماد گیری بودم برعکس که همیشه عروس ها گیر میدن من بعد قرارداد روزی دو بار زنگ میزدم بهش و اینو چیکار میکنی اونو چیکار میکنی میکردم ولی واقعا مراسمم عالی بود و شاید بعد عروسیم مراسم خیلی از موسساتی که همینجا اسمشون هست رو دیدم ولی به پای مراسم ما نرسید.
۵-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #93
دوستای گلم ما دیشب عروسی دعوت بودیم تشریفاتش پیانو بود خواستم بهتون بگم که کارشون عالی و خیلی خوب بود و خدا رو شکر همه مهمونا راضی بودن
  • گروه ژ
۱۶-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #94
منوهاشون از چقدره؟

بهترین انتخابای من بعد از تحویل کامل کارام:
گروه موزیک علی کیا، آتلیه باراد بابایی
تشریفات رنسانس مزون رویال هم عاااااالین عااااالی
۲۴-شهريور-۱۳۹۴, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #95
دوستان کارشون چطوره دیزاین و گل آرایی و همجنین قیمت منوشون از چه میزان شروع میشه ؟
۱۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #96
سلام
کسی اینجا از قیمت های پیانو اطلاعی داره ؟

نامزدیمو خیلی دوست داشتم دنباله یه عروسی خیلی خیلی بهترم
تشریفات : خوشبختی
آرایشگاه :سپید
آتلیه : بهار
گل فروشی : شیوا (تهران)
مزون : مزون عروس (کرج)
تاریخ نامزدی : 1393/12/12
۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #97
این تشریفات هم من تعریف زیاد شنیدم و میگن تو یه روز 2 یا 3 تا عروسی هم دارن خیلی از وقتا ولی فکر کنم اینجوری خیلی نتونن کار رو خوب انجام بدن یا شاید واقعا تیمشون قویه کسی اطلاعات کاملی داره ایا ؟

خدایا کمکم کن همی چی رو بتونم درست کنم و پشت همسرم باشم
دارم کم میارم ............... چقدر همه چی رو برنامه ریزی و درست کنیم باز خراب بشه؟؟؟
 سپاس شده توسط mehradaria
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #98
(۲-بهمن-۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ عصر)zarhatalis نوشته است:  این تشریفات هم من تعریف زیاد شنیدم و میگن تو یه روز 2 یا 3 تا عروسی هم دارن خیلی از وقتا ولی فکر کنم اینجوری خیلی نتونن کار رو خوب انجام بدن یا شاید واقعا تیمشون قویه کسی اطلاعات کاملی داره ایا ؟

اون زمانی که من هم دنبال کارامون بودم تحقیق میکردیم و هر روز زنگ و تلفن و قرار با تشریفاتهای مختلف تو تحقیقاتمون به همین نتیجه رسیدیم که چند تا مراسم هم ممکنه تو یک روز بگیرن
 سپاس شده توسط mehradaria ، shabnam_25 ، melikamari
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام