• سالن زیبایی 27
  • چم

RE: تشریفات پیانو(حاج حسینی)

۲-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-فروردين-۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ صبح توسط نیکی92.)
ارسال: #31
سلام من مراسم برادرم با پیانو بود همه چیز عالی بود از باغ تک ودیزاین وگل ارایی وتمیزی وپارکینگ وخوشامد گویی به مهمونا وعروس داماد تا پذیرایی و پرسنل.به جز غذا.من اصلا غذاشو نپسندیدم غذاهاش در حد یه رستوران معمولی بود.دسرشم بد نبود.سالاد بارشم خیلی معمولی بود.به نظرم کیفیت شام خیلی مهمه مخصوصا وقتی ادم داره اونقد هزینه میکنه

تلفنشم:09121457386 و 09126909986
راستی باغشم توی محمد شهر کرجه ته یه کوچه ای

پیش به سوی خوشبختی...
 سپاس شده توسط Rostami_negin1363 ، sara amani ، ariel2erial
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ صبح
ارسال: #32
به نظر کن کارشون خوبه
۱۸-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #33
بچه ها کی جدیدا قرارداد بسته با اینجا ؟ می خوام قیمتای جدیدشو بدونم
۱۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #34
هفته پیش یه مراسم رفتم ازشوندیدم کارشون بد نیست .البته نقصهایی داشت ولی کلا بد نبود .
۲۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #35
سولوم سولوم Big Grin
نیدونم این پیانو اون پیانوست یا نه
ولی دوستم با یه پیانو واسه آبان قزار داد بسته منم دعوتم
حتما میگم همه چیزشون چطور بوده Smiling
ممنتظرمن پاشییییییییت Angel

من خیلی بدشانسی دیدم
همیشه موقع عروسیامون یکی فوت کرده

خدااا واسه من نشه خب؟ میسیی
۲۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ صبح
ارسال: #36
منم عروسی یکی از دوستام با پیانو بود توی باغ بیست ، بد نبود
به نظرم تشریفاتی های جدید انرژی بیشتری میذارن
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ عصر توسط ساره.)
ارسال: #37

پیانو تنها موسسه ای بود که به محض تماس گفت: بیا مراسمم را ببین. هر موسسه دیگه ای که تماس گرفتیم اول تو دفتر قرار گذاشتن. کلاسیک که بعد از قرار گفت بیاین باغ بببین. نه مراسم. آدم و حوا گفت بعد از قرار، مراسمی مناسب با بودجه تون بهتون نشون میدم و... فقط پیانو بود که گفت پاشو بیا.
البته کلن آقای حاج حسینی چنین خصوصیتی دارن. ینی تو کارشون هم همینطور برخورد می کنن. به قول معروف لوطی گری. خودشون هم میگن که افتخارم اینه که مهماندارم. تمام و کمال در مراسم هاشون حضور دارن، تلاش می کنن و به قول خودشون حق مردم را میدن.
و اما مراسم: نوشیدنی طبیعی و شیرینی ها عالی که تا آخر مراسم سرو میشدن. رفتار پرسنل عالی. اسنک ها خوب و خوشمزه. موزیک بستگی داره با کی باشین. یکسری که عالی بودن. اما کلن خوب. میوه هم می تونین معمولی بگذارین هم کوکتل. کافی شاپ خوب بود. سنتی قابل قبول. تزیینات بستگی به هزینه ای که می کنید. رویایی نبود. اما شیک بود. طعم شام فوق العاده نبود. خوب بود. یک مقدار با سلیقه من متفاوت بود. مثلا من فسنجون را آنقدر شیرین نمی خورم. اما شارژ شام عالی. تا لحظه آخر تمام ظرف ها پر بود. پرسنل تا لحظه آخر شام نمی خوردن. به هیچ وجه شام کم نمیاد. آخر شب تمام گل ها را به عنوان هدیه به مهمون ها میدن که عالی هست.
ما مراسم دیگه ای هنوز نرفتیم. در نتیجه نمی تونم کار ایشون را با موسسات دیگه مقایسه کنم.
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #38
عزیزم از توضیحاته خودت بهت میگم کاره ادمو حوا حرفه ای تره چرا؟چون میخاست مراسمی هم سطحه مراسمتون نشونتون بده نه اینکه ببره سره یه مراسمه 100 میلیونی رویایی بعدم مثلا بوجه شما20 میلیون باشه شما اون مراسموبپسندین اخرش قرارداد ببندین بعدم مراسمتون با اون امکانات در نیاد شاکی شین

یه سگ اینجوری فکر میکنه
این آدمِ به من غذا میده, نازم میکنه, دوستم داره, حتماّ خداست
یه گربه اینجوری فکر میکنه
این آدمِ به من غذا مید,نازم میکنه, دوستم داره, حتماّ من خدا هستم
به این میگن گربه صفتی
کــاشــ خــدا میـومــد مـیـ گفتـــــ
دیـوونــــم کـــردی بـیــــا بگیــــر
ایــنـم اونــی کــــه مـی خـواســتی
 سپاس شده توسط ساره ، mahya1369
۱۳-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آبان-۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ عصر توسط ساره.)
ارسال: #39

درسته جانان. کلن همونطور که گفتم پیانو معرفتی برخورد می کنه. نه مقرراتی. مثلن من دیسیپلین کلاسیک را دوست داشتم. اما واقعا به دیدن مراسم هم احتیاج داشتم.
آدم و حوا ٣ ساعت به قرار، ملاقات را کنسل کرد. البته که بسیار مودب برخورد می کنن و یکی از گزینه های من هستند.
پیانو اما کلن جالب بود. گفت مراسم ٦٠٠ نفری دارم. بیا ببین که چطور ٦٠٠ نفر را تمیز برگزار میکنم. انصافا هم خوب بود. بعد گفت خوب مراسم ٦٠٠ نفری را با موزیک ١٠ میلیونی و باغ ١٥ میلیونی و عکاس ١٤ میلیونی دیدی؟ حالا بیا مراسم ٢٥٠ نفری با موزیک ٢ تومانی و باغ ٦ تومانی را ببین. کیفیت شام تو هر ٢ برابر. تزیینات و گل آرایی متفاوت. سرو نوشیدنی و پیش غذا برابر.
 سپاس شده توسط mahya1369
۲۸-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #40
سلام
ما امروز عصر برای مشاوره به دفتر آقای حاج حسینی رفتیم . ایشون فرد بسیااار محترمی بودند و با خوشرویی ما رو پذیرفتن و توضیحات لازمه رو ارائه دادند. نمونه کارهااا بسیار شیک و خاص بود و به راحتی میشد فهمید که ایشون خبره این کار هستند . با باغ میرزایی ، تک و یه باغ سمت شهریار کار میکنن و با قیمت خیلی مناسبی این باغ ها رو میگیرن . مثلا میرزایی 6 تومن !!!! ایشون کلی قیمت رو اعلام میکنن و بنابراین جز هزینه باغ ، قیمت سایر خدمات رو به تفکیک نمیدونم ! با اینکه کار ایشون رو بسیار دوست داشتم اما بعید به نظر می رسه بتونیم باهاشون قرارداد ببندیم چون بودجه ما کمتر از هزینه اعلامی این موسسه بود . ولی به دوستانی که محدودیت بودجه ندارند پیشنهاد میکنم حتما به پیانو سر بزنید . چون ایشون به خاطر حفظ سطح کاریشون قیمت ها رو پایین نمیارن یا از چیزی کم نمیکنن تا قیمت پایین بیاد.
هزینه برای 200 نفر تو باغ میرزایی(پیک) شامل همه چیز 34 میلیون و 500
تو باغ تک 32 میلیون

حـالیـــا مـــصلحـــت وقــت در آن مـــی‌بـیـنـــم
که کشم رخت به میخانه و خوش بنشینــم
 سپاس شده توسط ariel2erial ، mahya1369
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام