• نسیم عقیلی
  • هیژا

RE: تشریفات پیانو(حاج حسینی)

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
RE: تشریفات پیانو(حاج حسینی)
موبایل :
09121457386 - 09121169114
آدرس :
الهیه
مدیریت :
آقای حاج حسینی
اینستاگرام :
tashrifat_piano

[تصویر: RE: تشریفات پیانو(حاج حسینی)]

سپاس شده توسط forklift
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-مهر-۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ عصر توسط HiddenBride.)
ارسال: #2
تشریفات پیانو(حاج حسینی)
یکی دیگه از تشریفاتی های خوب پیانو هستش اگر کسی با پیانو کار کرده بیاد نظرش رو بگه که بقیه استفاده کنن.دیزاین هاشون و قیمت هاشون تو رده ی عالی نیست اما واقعا خوبن

تلفنشم:09121457386 و 09126909986
 سپاس شده توسط shishijoon ، forklift
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #3
RE: تشیفات پیانو(حاج حسینی)
سلام دوست جونا .من با پیانو قراردادبستم و عروسیم تیر ماه ولی قبلا کاراشو دیدم و به نظرم کارش خویه
 سپاس شده توسط shishijoon
  • تقی زاده
  • کتی دیلمی
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ عصر توسط shania.)
ارسال: #4

من رفتم دیدمشون ولی قرارداد نبستم
آدرسشون تو الهیه فرشته س،آدرس و شماره تلفن دقیقا خواستین بگین بذارم
از در که وارد شدیم اول رفتیم تو هال/سالن که پذیرایی بشیم تا کار نفر قبلی تموم بشه،نسکافه و پسته واسمون آوردن
دیزاینش مث دفتر نبود مث خونه بود با دیوارای چوبی و شومینه و فرش و مبل و...
بعد گفتن برین تو یه اتاقی پیش آقای قنبری
آقای قنبری گفت من مسئول معنویجات!هستم!مادیاتو بعدا با خود آقای حاج حسینی صحبت کنین
شروع کرد راجع به باغهاشون و دیزاین توضیح دادن
البته بیشتر از توضیحاشون همش از خودشون و اینکه تو ایران تاپ ترینن گفتن!
دیزاینا خوب بود واقعا ولی نه اینکه دیگه هیشکی تو ایران اونجوری نباشه
کلی هم کاغذ نشونمون داد که ما خیلی مهمیم و کارامون دقیقه!
اما مثلا من یه جا گفتم من دیزاین پارچه دار نمی خوام و نمی خوام میز شامم حریر داشته باشه و فقط می خوام مث مبلا باشه که متوجه منظورم نشد!
بعد فرستادن پیش آقای حاج حسینی،که ایشونم گفتن دیر اومدین و من کارام از 6 7 ماه پیش رزرو و پر می شه و خلاصه از این کلاس گذاشتنا
راجع به قیمت گفتن ورودی از 1800 داریم تاااااااااااااااا 9 10 تومن
تزیین ورودی عروس داماد (که همه جا رو قیمت منوها حساب می شد) به ما گفت 2 تومنه که من چون دوستون دارم تخفیف می دم و 1 می دم بهتون!
منوها هم از 76 تومن تا فک کنم 160 تومن بود،البته خیلی کامل بودا،ولی من چون جاهای دیگه هم رفته بودم احساس کردم اون کارو گرون می گه
خواننده زن خواستیم که گفت من نمیارم و باید خودتون بیارین و من امنیت مجلستونو با وجودش تضمین نمی کنم
خلاصه بگم1. کاراش خوب به بالا بود 2.خیلی بازار گرمی می کردن و هولتون می کردن که عجله کنین و قرارداد ببندین 3.گرون بود
تهشم یه کتابچه با یه سی دی از کاراشون با یه شکلان نستله گنده گذاشتن تو یه باکس دادن بهمون
در ضمن آتلیه آویژه خیییییییییییییییییییییییییییییلللللللللللییییییییییییی تعریفشونو می کرد وخیلی قبولشون داشت
 سپاس شده توسط shaden ، farimah ، jessi ، Sahba ، Sara.karimian1122 ، Rostami_negin1363 ، میترا ددد ، melikamari
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #5
من واسه نامزدیم رفتم پیانو کارشون بد نبود اما جوری نبود که عروسیم رو بدم بهشون.تر و تمیز نبود من با وسواس انتخاب کردم اما نتیجه بد شد از ما نفری 50 گرفتن اما کارشون نفری 30 بیشتر نمی ارزید.میوه ها و شیرینی دیر شارژ میشدن میز شام مرتب نبود نظم نداشت زیاد به درد عروسی نمیخوره اما برای منوهای نفری 30 اینا می ارزه
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #6
عروسی یکی از همکارهای من سال 87 با پیانو بود و عالیییییییی بود، ولی من ترجیح می دم کار جدیدشو ببینم بعد تصمیم بگیرم، می ترسم مثل قضیه ای که تو تاپیک معطر نوشته بودن شد باشه!
 سپاس شده توسط melikamari
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ صبح توسط لیانا.)
ارسال: #7
پیانو خیلی ما رو اذیت کرد حتما برو ببین به نظر من که چند هفته پیش کار معطر رو دیدم از پیانو واقعا بهتر بود

شاید معطر زیادی پول گرفته باشه از اون دوستمون اما پیانو با تقریبا همون پول واسه ما اصلا کاری نکرد همه چیز به هم ریخته و بی نظم بود من کارم رو به معطر ندادم اما به نظرم اگر بچه ها از شام گله کردن لااقل از چیدمان و نظم راضی بودن اما آقای حاج حسینی واقعا...
 سپاس شده توسط melikamari
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ صبح توسط atefeh.sh.)
ارسال: #8
من یه عروسی رفتم فروردین 90 یه باغ توی محمد شهر البته بادوتا عرس داماد و 700تا مهمون به نظرم کار پیانو عالی بود حرف نداشت همه چی مرتب و به موقع خیلی خوب بود ولی الانو نمیدونم؟؟ اون موقع که عالی بود

(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ صبح)لیانا نوشته است:  پیانو خیلی ما رو اذیت کرد حتما برو ببین به نظر من که چند هفته پیش کار معطر رو دیدم از پیانو واقعا بهتر بود

شاید معطر زیادی پول گرفته باشه از اون دوستمون اما پیانو با تقریبا همون پول واسه ما اصلا کاری نکرد همه چیز به هم ریخته و بی نظم بود من کارم رو به معطر ندادم اما به نظرم اگر بچه ها از شام گله کردن لااقل از چیدمان و نظم راضی بودن اما آقای حاج حسینی واقعا...

چرا اینا اینجوری حال به حالین یه بار خوبن یه بار بدن خیلی عجیبه آدم نمیدونه به کار کی اعتماد کنه؟؟؟؟ Surprisedمن فکر میکردم کار حاج حسینی حرف نداشته باشه!!! همچین کمم که نمیگیرهNew3

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
 سپاس شده توسط sh.z
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #9
منم یکی از فامیلامون با پیانو بود عروسیش که خودم نرفتم ولی از هرکی تو فامیل پرسیدم میگفتن بی نظیر بوده.
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #10
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ صبح)atefeh.sh نوشته است:  من یه عروسی رفتم فروردین 90 یه باغ توی محمد شهر البته بادوتا عرس داماد و 700تا مهمون به نظرم کار پیانو عالی بود حرف نداشت همه چی مرتب و به موقع خیلی خوب بود ولی الانو نمیدونم؟؟ اون موقع که عالی بود

(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ صبح)لیانا نوشته است:  پیانو خیلی ما رو اذیت کرد حتما برو ببین به نظر من که چند هفته پیش کار معطر رو دیدم از پیانو واقعا بهتر بود

چرا اینا اینجوری حال به حالین یه بار خوبن یه بار بدن خیلی عجیبه آدم نمیدونه به کار کی اعتماد کنه؟؟؟؟ Surprisedمن فکر میکردم کار حاج حسینی حرف نداشته باشه!!! همچین کمم که نمیگیرهNew3

مراسم من بد شد واسه همینم این دفعه دیگه ریسک نکردم من مراسم از پیانو رفتم دیدم به نظرم خوب اومد اما سر مراسم من اصلا خوب نبود بعدها هم از چندجا شنیدم اصلا کارش از اول سفره خونه بوده نه تشریفات.واسه اینکه فرق مراسمش با جاهای دیگه رو بفهمید باید برید جاهای دیگه رو هم ببینید تا نقاط ضعفش رو بفهمید.کارشون بد نیست اما واسه پولی که میگیره به نظر من و خانواده و همسرم و ...کم گذاشته بود فیلم کارای سالسا رو که دیدم فهمیدم واقعا بی انصافی کرده آقای حاج حسینی .هنوزم نمیدونم باید عروسی فریماه رو ببینم هر چندقرارداد بستم اما اگر نظرم عوض بشه به هم میزنم
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام