• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

mr barber

۳-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
mr barber
((آقای آرایشگر ))

آقای میثم رستمی جز آرایشگرانی هستند که به صورت حرفه ای و مدرن کار آرایشگری و گریم خود را دنبال می کنند. ایشان علاوه بر سابقه ی خانوادگیشان در امر آرایشگری که بالغ بر 50 سال می باشد، به صورت مجزا و پیشرفته دوره های پیرایشگری و گریم خود را در ایران وترکیه زیر نظر اساتید برتر و مجرب طی کرده اند و دارای مدارک بین المللی در زمینه های ذکر شده می باشند ، همچنین ایشان با حدود 15 سال سابقه در زمینه ی پیرایشگری و 5 سال سابقه در امر گریم متعادل سازی و سینمایی همواره به دنبال پیشرفت و بروز شدن در این زمینه می باشند.
مرکز اصلی ایشان در شهر کرج دایر است، اما برای رفاه حال دوستان، ایشان کار پیرایش و گریم روز دامادی را شهر مورد نظر آقا داماد و در منزل ایشان انجام می دهند تا بدین ترتیب در زمان صرفه جویی شود.
پیشاپیش برای شما دوست عزیز، خوشبختی و داشتن روزهای زیبا و شاد شاد در کنار همسر عزیزتان آرزومندم.

خدمات ارائه شده در این مجموعه :
1 - مشاوره رایگان
2 - تست مدل مو برای پیاده کردن بهترین مدل در روز عروسی
3 - پاکسازی پوست
4 - تست گریم
5 - و در آخر پیاده سازی در روز عروسی

آدرس : کرج – خیابان برغان – روبروی مدرسه مهاجر
با مدیریت : میثم رستمی
موبایل : 09124688020
وب سایت :
http://www.mrbarber.ir

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Kashi ، haji mohamad
۱-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #2
RE: mr barber
با سلام ما سال گذشته مراسم عروسیمون بود و همسر من بعد از کلی پرس و جو با ارایشگاه اقای ارایشگر اشنا شد و نمونه کاراتونو تو سایت و اینستاگرامتون دید و بعدش برای تست گریم اومد پیشتون . خواستم ازتون تشکر کنم از طرف خودم و همسرم چون واقعا با اینکه از صبح زود درگیر بودیم برای کارای عکاسی و.. اما خداروشکر همسرم تا اخر مراسممون نه موهاش بهم ریخت نه گریمش . واقعا با شما خیلی راحت بود و نسبت به جاهای دیگه قیمتتون هم خوب بود امیدوارم همیشه موفق باشید و ممنونیم بابت شب خوبی که برامون ساختید ☺️
نقل قول
 سپاس شده توسط haji mohamad
۶-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #3
با سلام خدمت شما
خواهش میکنم، خوشحالم از اینکه ایشون و شما راضی بودین .
امیدوارم همیشه شاد باشین.
نقل قول
 سپاس شده توسط haji mohamad
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۰-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #4
Tongue RE: mr barber
چه جالب شما اینجا هستین؟ Tounge
تبلیغتونو تو اینجا ندیده بودم اقا میثم Tounge
ما که حسابی از کارتون راضی هستیممممم و همسرم همچنان مشتری دائمی شماست Smile
شب عروسی که همه از گریم و موی داماد تعریف میکردن Smile) حسودیم شده بود Smile
اتفاقا شوهر دخترخالم برای عروسیشون دنبال گریمور بودن منم ادرس اینستاگرامتون و سایتتونو دادم که نمونه کاراتونو ببینه
گفت میخاد دقیقا عین همسر من گریمش کنین Smile
ممنون بابت همه چیز Smile
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۴, ۰۸:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-تير-۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ صبح توسط alireza.m.)
ارسال: #5
سلام. من آرایش روز عروسیمو رفتم آرایشگاه آقای آرایشگر. واقعا ایشون کارشون حرف نداره و خودشون استادن. با توجه به اینکه مدارک بالایی نیز در این حرفه دارند و کارشون واقعا عالیه. میتونم بگم بهترین کار رو انجام میدن و خیلی زحمت میکشن. به نظرم قبل از هر کاری حتما با ایشون مشاوره کنید چون دیدتون عوض میشه نسبت به آرایشگاه. نه تنها من بلکه همه از کارشون راضی بودن. مرسی
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #6
سلام
میشه حدود قیمتش دامادش رو هم اگر کسی میدونه بگه؟

مزون: گلین خانم
آتلیه: مینیاتور
خونه: 100 %
خرید عروسی: 100 %
جهیزیه: 95%
لباس داماد: 50 %
آرایشگاه داماد: 0 %
نقل قول
 سپاس شده توسط بانوی آبان
۱۴-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #7
کمپین قدم اول،علاقه‌مندان به محصولات چرمی می توانند پس از عضویت کانال تلگرام سی سی sisicharm@ یا sisishoe@ و ثبت نام در فروشگاه اینترنتی به آدرس shop.sisishoes.com در این کمپین شرکت کنند و برنده باشند
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #8
ما برا مراسم نامزدیمون شوهرم ارایشگاه خاصی نرفت ولی من میخوام برا عروسیمون یه جای خوب بره این جا کارشون چه جوریه ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام