• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

5 سلاح ضد خستگی

۱۸-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #1
5 سلاح ضد خستگی
۱) نفس عمیق کشیدن:

جالب است بدانید که نفس عمیق و آرام می تواند خیلی سریع انرژی شما را افزایش دهد. توصیه ما به شما این است که تا ۴ بشمارید و آرام و عمیق نفس بکشید بعد مجددا استراحت کنید دوباره تا ۴ بشمارید و عمیق نفس بکشید بعد تا ۶ بشمارید و نفستان را آرام بیرون بدهید. این کار را ۴ مرتبه تکرار کنید. این کار ساده سبب آرامش شما و بازگشت انرژی غیرقابل تصوری به شما می شود.۲) ورزش کردن:

هنگامی که احساس خستگی می کنید ورزش بدون حتم آخرین گزینه ای است که شاید به ذهنتان خطور کند این در حالی است که به گفته متخصصان ورزش بهترین راه حل برای شارژ مجدد باتری هاست. حتی ۱۰ دقیقه پیاده روی ساده می تواند سبب افزایش جریان خون در تمامی نقاط بدن و بازگشت انرژی به بدن شما باشد۳) نوشیدن آب:

معمولا موقتی افراد خسته اند قهوه یا چای می نوشند. گرچه خوردن این نوع نوشیدنی ها خوب است اما بهترین نوشیدنی آرامش بخش و رفع کننده خستگی آب است.

کمبود آب می تواند مولد احساس خستگی باشد. توصیه ما به شما این است که روزانه حداقل یک میلی لیتر بابت هر یک کالری مصرف بنوشید به عنوان نمونه اگر روزانه ۲ هزار کالری غذا می خورید باید حداقل ۸ لیوان آب یا ۲ هزار میلی لیتر آب بنوشید. بعد از آب، نوشیدنی هایی نظیر شیر، چای، سوپ و حتی ماست می تواند خستگی شما را برطرف کند.۴) صحبت کردن با پزشک:

اگر به اندازه کافی استراحت می کنید و با این حال خسته اید بهتر است با پزشکتان مشورت کنید. برخی از بیماری ها نظیر کم خونی یا مشکلات تیروییدی می تواند سبب ایجاد احساس خستگی در فرد شوند. یک آزمایش ساده خون می تواند این مشکلات را روشن کرده و پزشک با تجویز قرص آهن یا داروهای مربوط به تیرویید خستگی شما را درمان کند.۵) استراحت کنید!

اگر همه روزه مجبورید کار کنید، چند دقیقه ای هم به خود استراحت دهید و به کمک مدیتیشن انرژی و آرامش از دست رفته را به بدن بازگردانید. ۵ دقیقه در روز را به مدیتیشن اختصاص دهید. روی زمین دراز بکشید، ساق پا و پاها را بالاتر از بدن روی یک صندلی بگذارید و دست ها را در دو طرف بدن دراز کنید و سرتان را روی بالش بگذارید. بعد روی اعضای مختلف بدنتان تمرکز کرده و خستگی را از آنها خارج کنید.

منبع: salamatiran.com

الهی شکر
نقل قول
 سپاس شده توسط *he_is_mine* ، mahnaz110 ، مهربانو ، فرانک خانم ، samiraa ، 136383
۲-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #2
   
RE: 5 سلاح ضد خستگی
برید عطاری تخم خرفه بگیرید پودر کنید با عسل روزی یه قاشق بخورین
یعنی عالیه
عین دوپینگ میمونه
خیلی برای خانم ها و کسایی که احساس ضعف می کنن خوبه
برای قلب هم خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسن ، atrisa33 ، Baby jon ، سيما ، فرانک خانم ، Aroos jun ، fahime va ، samiraa ، sabrina20 ، 136383 ، Ladyjooon
۴-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ صبح
ارسال: #3
RE: 5 سلاح ضد خستگی
دوستان کسی تخم خرفه استفاده کرده؟
چقدر تخم خرفه هر بار باید به عسل اضافه کرد و خورد؟

الحمدلله رب العالمینتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • گروه ژ
۲۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #4
RE: 5 سلاح ضد خستگی
هیچی مثله یه فنجون نسکافه تلخ خستگی و برطرف نمیکنه ...
البته چای لیوانی هم همین کارایی رو داره Wink
اماااااااااااااااااااااا چیزی که مهمه اینکه اون جایی و نسکافه رو با عشقت بخوری تا خستگیت کامل در بره .
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #5
   
RE: 5 سلاح ضد خستگی
 
1- نفس عمیق کشیدن:
جالب است بدانید که نفس عمیق و آرام می‌تواند خیلی سریع انرژی شما را افزایش دهد. توصیه ما به شما این است که تا 4 بشمارید و آرام و عمیق نفس بکشید بعد مجددا استراحت کنید دوباره تا 4 بشمارید و عمیق نفس بکشید بعد تا 6 بشمارید و نفستان را آرام بیرون بدهید. این کار را 4 مرتبه تکرار کنید. این کار ساده سبب آرامش شما و بازگشت انرژی غیرقابل تصوری به شما می‌شود.
 
2- ورزش کردن:
هنگامی که احساس خستگی می‌کنید ورزش بدون حتم آخرین گزینه‌ای است که شاید به ذهنتان خطور کند این در حالی است که به گفته متخصصان ورزش بهترین راه‌حل برای شارژ مجدد باتری‌هاست. حتی 10 دقیقه پیاده‌روی ساده می‌تواند سبب افزایش جریان خون در تمامی نقاط بدن و بازگشت انرژی به بدن شما باشد
 
.3- نوشیدن آب:
معمولا موقتی افراد خسته‌اند قهوه یا چای می‌نوشند. گرچه خوردن این نوع نوشیدنی‌ها خوب است اما بهترین نوشیدنی آرامش‌بخش و رفع‌کننده خستگی آب است.
 
کمبود آب می‌تواند مولد احساس خستگی باشد. توصیه ما به شما این است که روزانه حداقل یک میلی‌لیتر بابت هر یک کالری مصرف بنوشید به عنوان نمونه اگر روزانه 2 هزار کالری غذا می‌خورید باید حداقل 8 لیوان آب یا 2 هزار میلی‌لیتر آب بنوشید. بعد از آب، نوشیدنی‌هایی نظیر شیر، چای، سوپ و حتی ماست می‌تواند خستگی شما را برطرف کند.
 
4- صحبت کردن با پزشک:
اگر به اندازه کافی استراحت می‌کنید و با این حال خسته‌اید بهتر است با پزشکتان مشورت کنید. برخی از بیماری‌ها نظیر کم‌خونی یا مشکلات تیروییدی می‌تواند سبب ایجاد احساس خستگی در فرد شوند. یک آزمایش ساده خون می‌تواند این مشکلات را روشن کرده و پزشک با تجویز قرص آهن یا داروهای مربوط به تیرویید خستگی شما را درمان کند.
 
5- استراحت کنید!
اگر همه روزه مجبورید کار کنید، چند دقیقه‌ای هم به خود استراحت دهید و به کمک مدیتیشن انرژی و آرامش از دست رفته را به بدن بازگردانید. 5 دقیقه در روز را به مدیتیشن اختصاص دهید. روی زمین دراز بکشید، ساق پا و پاها را بالاتر از بدن روی یک صندلی بگذارید و دست‌ها را در دو طرف بدن دراز کنید و سرتان را روی بالش بگذارید. بعد روی اعضای مختلف بدنتان تمرکز کرده و خستگی را از آنها خارج کنید.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #6
RE: 5 سلاح ضد خستگی
در کنار همه ی این موارد تاثیر روغن آرگان هم برای ضد خستگی شنیدین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام