• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

‫راهنمای کاربردی رنگ ها برای ست کردن لباس

۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #31

RE: ‫راهنمای کاربردی رنگ ها برای ست کردن لباس
(۱-بهمن-۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ عصر)lili*malos نوشته است:  سلام بچه ها میخوام مانتو لیمویی بدوزم میشه چند تا عکس که ستشون با لیمویی قنگه برام بزارین؟کلا میخوام بدونم باهاش چی بپوشمSmiling

Smiling

رنگ زرد رو با رنگهای قهوه ای،سفید،خاکستری،سبز سیبی یا شبرنگ ،بنفش، آبی در تنالیته های مختلف و مشکی میتونیم استفاده کنیم .

رنگ زرد که جزو رنگهای گرم طبقه بندی میشه رنگ سال 2009 انتخاب شده بود،زردگرما و زیبایی خورشید را مجسم می کنه واین رنگ یه انتخاب جسورانه و زیبا در لباس هست که نشون دهنده ی سرزندگی و شادابیهTounge فقط باید به این نکته توجه داشته باشیم که استفاده ی زیاد از رنگ زرد در پوشش باعث خستگی در چشم بیننده میشه مخصوصن اگه این رنگ رو به عنوان پوشش اصلی (مانتو،پالتو،پیراهن و...) استفاده کنیم برای جلوگیری از ایجاد خستگی باید از یه ترفنداستفاده کنیم Smiling مثلن اگه یه مانتو لیمویی دارین از یه رنگ دیگه هم توش استفاده کنین تا یکنواخت به نظر نیاد مثلن در قسمت سر آستین ها ،یقه ،کمربند یا دکمه ها از رنگهایی مثل بنفش یا آبی یا مشکی کمک بگیرینHehe!
مثلن در عکس زیر از یه کمربند بنفش روی این لباس زرد رنگ استفاده شده تاخستگی و یکنواختی در چشم بیننده ایجاد نکنه

[تصویر: ‫راهنمای کاربردی رنگ ها برای ست کردن لباس]

در عکس های زیر ترکیب زرد در کنار رنگهای دیگه رو میتونین ببینین و ایده بگیرین :

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط lili*malos ، زیبای بی همتا ، ندای آسمانی ، سیندخت ، nonoo ، وفا ، Neshat.
۱۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #32
ایده برای ترکیب رنگ ها

من پرنسس قصه های زندگی خودممممHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط nafis ، وفا ، زیبای بی همتا ، حباب
۱۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #33
سیما خانم عکسات خیلی قشنگه ممنون
رنگ زرد با طوسی و خاکستری خیلی به هم میان.
رنگ صورتی هم با طوسی و سورمه ای قشنگ میشه.
چندجا ترکیب بنفش بادمجونی و طلایی هم دیدم خیلی شیک و نازبود.

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #34
من مانتو قهوه ای سوخته خریدم با کیف وکفش مشکی حالا از شما دوستای خوبم میخوام راهنماییم کنید روسری وشلوار چه رنگی بخرم

دنيا

دم ب دم مرا تو آزردي
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #35
دوستان مانتو جین رو با چه رنگایی میشه ست کرد؟اگه عکس ستشو دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

ان شاالله سال 94موفقیت های بزرگی توو زندگیم جذب میکنمHeart
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #36
(۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ عصر)@paris نوشته است:  بچه ها میشه بگین با کفش البالویی خیییییییلی تیره چه رنگ کیف وروسری ومانتو ومخصوصا شلوار خوب میشه؟

به نظرم با رنگ بژ یا کرم بد نشه چون من یه کیف نیکول لی گرفتم آلبالوییه رنگایی که توش استفاده شده کرم و مشکیه کنار هم قشنگ شده

این حس قشنگو مدیون تو هستم تو با منی و من از عشق تو مستم ...مستم؟آری مستم
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #37
سلام میشه بگید با مانتو مشکی که جلوی سینه اش باگیپور طلایی رنگ کار شده چه رنگ کیف کفش شلوار و شال یا روسری خوب میشه خانومای خوش سلیقه بشتابید ؟

منتظر خبرای خوبم
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ عصر توسط amelia.)
ارسال: #38
سلام دوستان خسته نباشید ، من پالتو چرمی سرمه ای گرفتم ولی نمی دونم با چه بلوز و شلواری اونو ست کنم و رنگ شالم و کیف و کفشمم چی باشه؟ خودم توی خونه لباسهای سفید و طوسی و مشکی زیاد دارم ولی می خواستم بدونم تک تک مواردی که گفتم کدوم رنگ باشه بهتره، لطفا منو راهنمایی کنید خیلی عجله دارم

سلام ، می شه لطفا در مورد رنگ سورمه ای توضیح بدید و مثل صفحات قبل رنگهایی رو که می شه باهاش ست کرد با عکس بزارین ؟مرسی
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ عصر توسط زیبای بی همتا.)
ارسال: #39
(۲۳-بهمن-۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ عصر)amelia نوشته است:  سلام دوستان خسته نباشید ، من پالتو چرمی سرمه ای گرفتم ولی نمی دونم با چه بلوز و شلواری اونو ست کنم و رنگ شالم و کیف و کفشمم چی باشه؟ خودم توی خونه لباسهای سفید و طوسی و مشکی زیاد دارم ولی می خواستم بدونم تک تک مواردی که گفتم کدوم رنگ باشه بهتره، لطفا منو راهنمایی کنید خیلی عجله دارم

سلام ، می شه لطفا در مورد رنگ سورمه ای توضیح بدید و مثل صفحات قبل رنگهایی رو که می شه باهاش ست کرد با عکس بزارین ؟مرسی

بفرماییدعزیزم،سورمه ای بارنگهایی که صورتشونم سانسورکردم میشه ست کرد:

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط amelia
۲۳-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #40
مرسی عزیزم ، به نظرتون شلوار و بلوز و شالم چه رنگی باشه بهتره؟ اگه بخوام با طوسی ستش کنم کدوم آپشناش طوسی باشه بهتره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام