• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

۱۸ راز که باید درباره مردها بدانید

۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #1
۱۸ راز که باید درباره مردها بدانید
مردها درباره احساسات خود صحبت می نمایند
آیا همسر شما مردی خوددار و سنتی است؟ اگر این طور است سایت وب ام دی در این زمینه ۱۸ نکته درباره روابط زناشویی ارایه می دهد، این نکات توسط روانشناسان بیان شده است، البته روانشاسانی که به بررسی نقش جنسیت درکارهای خود پرداخته اند. نکته اول: مردان تمایل دارند به صورت غیر مستقیم احساسات خود را ابراز دارند. پس از همسر خود درباره کارهای رمانتیکی که در آخر هفته انجام می دهد یا درباره حسی که در اولین ملاقات با شما داشت سوال کنید. پاسخ های او در این باره احساسات او را نشان می دهد و شما یک گام به سوی شناخت او پیش می روید.

مردها و عملکردشان
مردان با عملکرد خود عشق خود را ابراز می دارند
برخی مردان تمایل دارند احساسات خود را با عملکرد خود نشان دهند تا با کلمات. همسر شما ممکن است با تعمیر اشیا در خانه یا با مرتب کردن حیاط یا حتی با بیرون گذارن آشغال و با انجام هر کاری که محیط اطراف شما را بهبود می دهد عشق خود را نشان دهد.

تعهد در مردان
مردان تعهد را جدی می گیرند
همیشه گفته می شود مردها از تعهد هراس دارند. اما شواهد حاکی از آن است که مردها امر ازدواج را امری بسیار جدی در نظر می گیرند. آنان دیر تر متعهد می شوند زیرا می خواهند اطمینان یابند که شایستگی دارند. طی نظر سنجی که از مردان متاهل انجام پذیرفت مشخص شد ۹۰ درصد آنان بیان داشتند اگر باز هم قرار بود ازدواج کنند همسر فعلی خود را دوباره بر می گزیدند.

توجه مردها
مردها گوش می دهند.
هنگامی که شخصی صحبت می کند معمولا از واژه های «بله » و «که این طور» استفاده می نماییم . به این ترتیب طرف مقابل ما متوجه می شود که ما به حرف های گوش می دهیم اما برخی مردها این کار را نمی کنند. اینکه مردها در پاسخ به حرف های شما چیزی نمی گویند به این معنا نیست که آنان گوش نمی دهند. شاید او مایل است در سکوت به صحبت های شما گوش دهد و فکر کند.
18 راز که باید درباره مردها بدانید
فعالیت در مردان
با هم فعالیت هایی انجام دهید
مردها بیشتر از طریق انجام فعالیت، روابط زناشویی با همسر خود را قوی می سازند تا از طریق صحبت درباره احساسات و افکار. برای بسیاری از مردان فعالیت هایی مانند ورزش و رابطه جنسی باعث می گردد آنان احساس نزدیکی بیشتری با همسر خود کنند.

مردها و علایقشان
مردان باید زمانی را در اختیار خود داشته باشند.
هرچند انجام فعالیت ها در کنار هم از اهمیت خاصی برخوردار است اما مردان باید زمانی را برای خود داشته باشند. اگر همسر شما به فعالیت های نظیر فوتبال ، باغبانی، یا ورزش علاقه دارد او را تشویق کنید تا به انجام سرگرمی مورد علاقه خود بپردازد در این صورت شما نیز زمانی را برای خود خواهید داشت. اگر زوجین زمانی را برای رشد شخصیت خود داشته باشند در این صورت بیشتر می توانند برای طرف مقابل وقت گذارند.

مردها از پدرشان پیروی میکنند
مردان از پدر خود پیروی می نمایند.
اگر می خواهید مردی را بشناسید پدر او را بشناسید. چگونگی رفتار پدر و روابط او با همسر خود نشان می دهد پسر او در آینده چگونه با همسر خود رفتار می کند.

مردها و فراموشی
مردان زودتر فراموش می کنند
زنان مدت طولانی تری تجارب منفی خود را با خاطر می سپارند و احساس اضطراب، یا غم و اندوه بیشتر در آنان باقی می ماند. در مقابل مردان کمتر به حوادث بد توجه دارند و سریع تر فراموش می کنند. پس اگر هنوز هم می خواهید درباره مشاجره شب قبل صحبت کنید می بینید همسر شما آن را فراموش کرده است.

با مردها رک باشید
مردان قادر نیستند نشانه های کوچک را مشاهده نمایند.
بیشتر اوقات مردان متوجه علایم کوچکی چون تغییر صدا یا تغییر حالت صورت نمی شوند. و آنان به خصوص ممکن است غم را در چهره همسر خود مشاهده نکنند. اگر می خواهید شوهر شما متوجه احساس شما شود درباره احساس خود رک باشید. ادامه دارد …
نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه9494 ، shanel ، atousa63 ، notiktak ، دخترصبور ، BiTa.R ، m.a.r.y.a.m
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: ۱۸ راز که باید درباره مردها بدانید
واااااای چه خوب بود , عین واقعیت .
بازم بگید از این نکات لطفا .
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #3
RE: ۱۸ راز که باید درباره مردها بدانید
راز۱) در زندگی زناشویی / مردان دوست دارند همیشه در ذهن همه یک قهرمان باشند. یک قهرمان بدون اشتباه. پس بهتره اگه می خوایم در مورد اشتباهاتشون حرفی بزنیم در تنهایی و با احتیاط بگیم.

راز۲) در زندگی زناشویی / در مورد اشتباهات مردان با آنها همدردی کنید نه سرزنش. چون مردها کلا در مواجهه با مشکلات ضعیف ترند و حتی ممکن است مورد آسیب جسمی هم وارد شوند.

راز۳) در زندگی زناشویی / مردها دوست دارند همیشه در ذهن شما باشد که همه کارها را می توانند مثل یک مرد انجام دهند. پس بهتر است حتی اگر شده به تظاهر نشان دهید که آنها هر کاری را بهتر انجام می دهند. در این یک مورد تظاهر بهتر از ایمان قلبی است.

راز۴) در زندگی زناشویی / کمتر غر بزنید. اصل مطلب و شکایتتون رو در چند جمله بگید اگه دوست داشت که ادامه بده خودش تمایل نشون می ده و الا بقیه حرفهای شما رو مثل برنامه های رادیو فقط می شنوه و اصلا بهشون توجه نمی کنه. و این تجربه ای می شه تا دفعات بعد از ابتدای صحبت شما چنین حسی داشته باشه.

راز۵ ) در زندگی زناشویی . هر کدام از ما نسانها دوست داریم که اطرافیانمون به ما افتخار کنند. علی الخصوص همسرمون. پس به همسرانتون افتخار کنید. پول و ثروت همه چیز نیست. اخلاق خوب و انسانیت و محبت و خیلی فاکتورهای دیگه هست که باعث بشه ما به همدیگه افتخار کنیم.

راز۶) در زندگی زناشویی / اگر در جمع دوستانتان هستید و این شمایید که جمع را در دست دارین اجازه دهید همسرتان نیز گاهی فرد برتر جمع باشد و این شما هستید که باید همسرتون رو در جمع دوستانتان حل کنید و در بحث دخالت بدید.

راز۷) در زندگی زناشویی / مردها کسی را که "خیلی" دوست دارند نشان می دهند که فقط " کمی" دوست دارند. اینم خصلت مردهای ایرانیه دیگه. مخصوصا در جمع انتظار نداشته باشید خیلی نشون بدن که دوستتون دارن. بیشتر از همه هم جلوی خانواده هاشون. البته به نظر من این اشتباهه.

راز۸) در زندگی زناشویی / همه مردها یک راه ورودی به قلبشان دارند و رمز عبور مردهایی که ظاهر اخمو و خشن دارند ساده تر است و بعد از ورود می بینید که چقدر دنیای رئوف و مهربانی پشت چهره خشنشون داشتند.

راز۹) در زندگی زناشویی / مردها کلا تصمیم گیرنده های خوبی نیستند و این مساله از ابتدا در ذهنشان قرار داده می شود. به همین علت است که همیشه در مواجهه با شما طوری برخورد می کنند که انگار بیشتر می فهمند. این مساله حتی در مورد مادرهایشان هم نمود دارد. اما اشکالی ندارد و بهتر است در مورد مسایل ساده و جزیی اجازه تصمیم اشتباه و غلط را به آنها بدهیم. این کار برای تقویت اعتماد به نفسشان خوب است. البته نباید به اندازه ای باشد که در هیچ زمینه ای حاضر به قبول حرف شما نباشند و همیشه خود را برتر و عاقلتر بدانند.

راز۱۰) در زندگی زناشویی / بسیاری از مسایلی که از نظر خانمها یک امر معمولی است از نظر آقایون یه رازه. پس بهتره که کلا در مورد مسایل زندگی زیاد با دیگران صحبت نکنیم و اگه هم خواستیم حرفی بزنیم حواسمون باشه که از رازهای همسرمون نباشه. منبع:ویستا

به همه عشق بورز......
به تعداد كمي اعتماد كن.....
و به هيچكس بدي نكن....
نقل قول
 سپاس شده توسط notiktak ، atousa63 ، دخترصبور ، BiTa.R ، m.a.r.y.a.m ، parastooyeamin ، samane.omid
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #4
RE: ۱۸ راز که باید درباره مردها بدانید
مردان نسبت به قدردانی پاسخ می دهند.
اگر از همسر خود قدردانی کنید عملکرد او بسیار متفاوت می شود. برای مثال مراقبت از فرزندان: مطالعات نشان می دهد هنگامی که مردان متوجه می شوند همسرش به کار او بها می دهد و او را با کفایت می داند بیشتر در مراقبت از فرزندان سهیم می شود.
مردان بیشتر از زنان درباره رابطه جنسی فکر می کنند.
بله. هرچند این مورد یک راز نیست. بسیاری از مردان زیر ۶۰ سال در مقایسه با یک چهارم خانم ها حداقل یک بار در روز به رابطه جنسی فکر می کنند. این امر فقط به این جا ختم نمی شود. مردان حداقل دوبرابر خانم ها درباره رابطه جنسی خیال پردازی می کنند و خیال پردازی های آنان خیلی گوناگون است. مردان همچنین بیشتر از خانم ها به رابطه جنسی بدون برنامه ریزی فکر می کنند. اما فکر مانند عمل نیست.
مردان به رابطه جنسی بها می دهند
می گفتند از نظر مردان رابطه جنسی فقط یک رابطه است. اما برای بسیاری از مردان رابطه جنسی بین دو فرد متعهد به یکدیگر از اهمیت خاصی برخوردار است. و مانند بسیاری از زنان، مردان نیز در یک رابطه بر پایه تعهد، رفتار صمیمی جنسی را با اهمیت می انگارند. یکی از دلایل آن این است زوجینی که یکدیگر را مدتی طولانی می شناسند می دانند چگونه یکدیگر را ارضا کنند تا افرادی که یکدیگر را نمی شناسند.
مردان تمایل دارند خانم ها رابطه جنسی را آغاز کنند.
بسیاری از مردان احساس می کنند آنان کسی هستند که همواره رابطه جنسی را آغاز می کنند. اما مردان همچنین تمایل دارند همسر آنان رابطه جنسی را آغاز نماید. پس خجالت نکشید به همسر خود نشان دهید که به رابطه جنسی تمایل دارید. آغاز رابطه جنسی گاهی باعث می گردد هر دو نفر به سطح بالای ارضا برسند.
مردان همیشه آماده رابطه جنسی نیستند.
تعجب نکنید بله مردان همیشه مایل به رابطه جنسی نیستند. مانند خانم ها، مردان نیز اغلب در معرض استرس هستند; استرس ناشی از عواملی مانند کار، خانواده، و پرداخت قبوض; و بروز استرس میل جنسی را از بین می برد. هنگامی که مردی می گوید امشب نه. این بدان معنا نیست که او شما را دوست ندارد. او فقط نمی خواهد در آن لحظه رابطه جنسی داشته باشد.

مردان تمایل دارند همسر خود را شاد کنند.
شادی شما برای شوهر شما از اهمیت خاصی برخوردار است. اما همسر شما متوجه نمی شود شما چه می خواهید اگر به او نگویید. بسیاری از زنان تمایلی ندارند درباره چیزهایی که دوست دارند و چیزهایی که دوست ندارند صحبت کنند. اگر می توانید شفاف با همسر خود صحبت نمایید اما شخصیت او را خراب نکنید او به صحبت های شما گوش می دهد. زیرا شوهر شما می داند اگر شما حس خوبی داشته باشید او نیز حس خوبی خواهد داشت.
مردان دچار اضطراب می شوند.
اکثر مردان، گاهی دچار اضطراب می شوند، به خصوص هنگامی که پا به سن می گذارند. شوهر شما ممکن است در مورد بدن خود، تکنیک ها، و استقامت بدنی خود دچار اضطراب شود. اگر به او کمک کنید تا آرامش خود را باز یابد و از لحظات زندگی خود لذت ببرد در این صورت رابطه جنسی برای او کمتر استرس زا خواهد بود.
رمردان ممکن است خانه را ترک کنند اگر نیازهای او تامین نشود.
اگر شوهر شما حس کند شما به او علاقه ای ندارید و در رابطه مورد توجه قرار نمی گیرد او در جای دیگری خود را ارضا می کند. گاهی مردان خود را در کار غرق می کنند. برخی با ورزش و بازی های رایانه ای خود را سرگرم می کنند و برخی نیز به همسر خود خیانت می کنند. برای جلوگیری از بروز این عوامل با هم صحبت کنید و نیازهای یکدیگر را تامین نمایید.

بسیاری از مردان می دانند اگر روابط زناشویی خراب شود خیلی چیزها از دست می رود نه فقط در کنار هم بودن بلکه تمام زندگی که در کنار همسر خود ساخته است. اگر می خواهید روابط زناشویی خود را مستحکم سازید حتما شوهر شما نیز به شما یاری می رساند.
نقل قول
 سپاس شده توسط BiTa.R ، m.a.r.y.a.m
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #5
RE: ۱۸ راز که باید درباره مردها بدانید
چند نکته راجب مردان:
هیچوقت سعى نکنید نظر خود را به شوهرتان تحمیل کنىد مثلا سعى نکنید شوهرتان را مجبور کنید که لباسى که دوست دارىد بپوشد اگر میخواهىد لباسى که دوست دارىد بپوشد بطور یک نظر خواسته خود را بىان کنىد
بطور مثال بهش بگید اىن لباسى که من انتخاب کردم هم خیلى بهت میاد من این لباسو پیشنهاد میدم ولى خودت هرکدوم که دوست دارى بپوش (همراه با لبخند)
سعى نکنىد مثل یه مادر باشىد براى همسرتون چون وقتى فکر کنه شما مثل مادرش هستىد رابطه بین شما سرد میشه و دیگه نمیتونىد مثل یک همسر باشىد براش و از لحاظ عاطفى و روابط جنسى سرد میشه

مثل یک بچه رفتار نکنىد چون دیگه نمیتونه به عنوان یک زن خانواده روتون حساب کنه و زندگى رو به دستتون بسپاره

تو انجام کارها باهاش معامله نکنىد مثلا نگىد چون من اىن کارو واست انجام میدم توام باید این کارو واسم انجام بدى
اگه مىخواى در ازاى کار خوبى که براش کردى کارى واست انجام بده بزار چند وقت از کارت بگذره و وقتى چىزى که خواستى رو بیان کردى اسمى از کارى که براش کردى نبر خودش توذهنش میمونه و پیش خوزش میگه اون اىن کارو برام انجام داد منم چیزى رو که میخواد براش انجام میدمتو یه کارایی تا یه حدى بهش آزادى عمل بده اینجورى به توهم یه جاهاىى آزادى عمل میده....

تاریخ یکی شدنمون (عقد) 1394.2.25
تاریخ عروسی: 1396.6.22
تالار :برازنده(عااالی)
ارایشگاه:مانلی(سمیرا جون و سمانه جون عااااااالی)
اتلیه:تصویرک (عالی)
مزون:الماس(عالی)
جهیزیه:100%


خدایا همه تازه عروس دامادا رو خوشحال و خوشبخت کن
آمین
نقل قول
 سپاس شده توسط samane.omid
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام