• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

یک ژل خوب برای شست و شوی صورت

۳۱-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۳۵ صبح
ارسال: #2521
RE: یک ژل خوب برای شست و شوی صورت
سلام من پوستم خشک و حساسه.از محصولات زیادی استفاده کردم اما این ترکیب بهترین نتیجه رو روی پوست داشت.
اول آرایشمو با میسلارواتر سه فاز بیلندا( که صورتی رنگه و400 میل هست )و پد پاک میکنم
بعد با فیس واش و ژل شستشوی الارو (که صورتی رنگه )خوب میشورم
بعد با تونر الارو( که اونم صورتی رنگه )با پد خوب تمیز مینم و نرم کننده میزنم.
هفته ای یکبار از ماسک خونگی نعنا خشک و ماست کم چرب و روغن زیتون و عسل هر کدوم حدود نصف قاشق ترکیب میکنم یک ربع رو پوستم میمونه و میشورم و واقعا پوستمو لطیف میکنه.
برای سیاهی دور چشم هم ی پد رو نصف میکنم و گلاب میزنم و چند دقیقه زیر چشمام میزارم واقعا معجزه کرد بعد از یکماه قششششنگ سیاهی دور چشمم رفع شد.البتهههههه قبلش تست کنید که حساسیت نداشته باشید.
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366 ، Ladyjooon
۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۴۱ عصر توسط اروس خانم.)
ارسال: #2522
(۳۰-تير-۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ عصر)'زیبای بی همتا' نوشته است:  سلام،برای شستشوی پوست صورت از پن مخصوص پوستتون استفاده کنید،وحتمابعدازشستشوی صورت باپن ازتونرمخصوص پوستتون استفاده کنیدوپوستتون راباتونرپاک کنیدتاپوستتون به صورت عمیق ازهرگونه آلودگی پاک بشه،وبعدازشستشوی صورتتون ازسرم مخصوص پوستتون وکرم دورچشم استفاده کنید،اگرمیتوانیدهرروزازماسکهای خانگی یاماسکهای آماده استفاده کنیداگرنمیتوانیدحداقل هفته ای سه بارازماسک استفاده کنید.

واقعا شماها هر روز یا هفته ای 3 روز روی صورتتون ماسک میزارید؟!!! چطوری وقت میکنید؟ عجب حوصله ای دارید!!![تصویر: یک ژل خوب برای شست و شوی صورت]
روی بعضای شوینده ها نوشته کرم شستشو بعضیا نوشته ژل شستشو، ژل از کرم بهتره؟
سینره و هیدرودرم رو برای دور چشم هم میشه استفاده کرد؟

به جای اینکه از خود بپرسید « جهان چقدر دوستانه و مهربان است؟ می توانید از خود بپرسید: من چقدر مهربان و دوستانه هستم؟
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #2523
من ژل شستشوی سینره گرفتم بسیار خشک میکنه با اینکه پوشتم چربه ولی وقتی با این ژل شستم خشک و قرمز شد.

به جای اینکه از خود بپرسید « جهان چقدر دوستانه و مهربان است؟ می توانید از خود بپرسید: من چقدر مهربان و دوستانه هستم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #2524

عزیزم تو مناسب پوست خوت خریدی؟؟؟؟ این خیلی مهمه تو انتخاب زل صورت

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم ، parmin.ab
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #2525

اره حتما ژل مناسب صورتت رو نگرفتی به نظرم یکی اون خیلی خوبه که نمی دونم توی ایران هنوز هست یا نه و یکی هم clear and clean

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #2526
(۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ عصر)'اروس خانم' نوشته است:  من ژل شستشوی سینره گرفتم بسیار خشک میکنه با اینکه پوشتم چربه ولی وقتی با این ژل شستم خشک و قرمز شد.

مای و سیگل خوبن. مای یکم بهتر و به صرفه تره. هیچ کدوم هم خشک نمیکنن. 

آزادی در نفی همه ی تعلقات است؛ جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است! 
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم ، parmin.ab
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام