• هیژا
  • نسیم عقیلی

یخچال فریزر دو درب

۲۱-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #1

یخچال فریزر دو درب
HeartHeart Heart

تقدیم به نوعروسی ها

HeartHeartHeart

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، *mary ، nasibe_603
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ صبح توسط sa.na.)
ارسال: #2
RE: یخچال فریزر دو درب
مرسی که این تاپیک رو ایجاد کردین Lub

من میخوام یخچال فریزر در در سامسونگ rl726 بگیرم.اول دنبال rl70 بودم هرجا رفتم موجودی نداشت.کسی میدونه ممکنه بیاد تو بازار یا نه کلا نسلش منقرض شده؟3 (12)
بعدش این 726 کاراییش چطوره؟این بهتره یا الجی تو این قیمت؟با توجه به اینکه ترجیح میدم سامسونگ باشه چون لباسشوییم هم سامسونگهConfused

دارم مامان میشمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط رها92
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #3
دو درب
همون روهمی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط رها92
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #4
من میخوام یخچال فریزر دوقلو مدل RZ19 بخرم رنگ سیلور
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ صبح توسط sa.na.)
ارسال: #5
بانویی جان،آره،منظور همون روهمیه

رها جان سوالتو تو تاپیک خودش مطرح کن

نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #6
(۲۲-تير-۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ صبح)sa.na نوشته است:  مرسی که این تاپیک رو ایجاد کردین Lub

من میخوام یخچال فریزر در در سامسونگ rl726 بگیرم.اول دنبال rl70 بودم هرجا رفتم موجودی نداشت.کسی میدونه ممکنه بیاد تو بازار یا نه کلا نسلش منقرض شده؟3 (12)
بعدش این 726 کاراییش چطوره؟این بهتره یا الجی تو این قیمت؟با توجه به اینکه ترجیح میدم سامسونگ باشه چون لباسشوییم هم سامسونگهConfused

منم همین سوالو دارم . کسی میدونه آیا؟ Confused
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #7
نجمه جان شما قیمت گرفتی یخچال دو در؟چند بهت گفتن؟چه مدلی؟

نقل قول
 سپاس شده توسط نجمه گل
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ صبح توسط زیبای خیلی خفته.)
ارسال: #8

من ی دو در سامسونگ دیدم 3500 فکر کنم التبه نمیدونم چند فوت بود و مدلش چی بود چون برا من گرون بود اصلا پیگیر نشدم
ولی دارم رو الکترو استیل فکر میکنم

هر چند مادر شوشو ازاینا داره موقعی که موتورش کار میکنه ی صدای نهیبی میده ولی خواهرم میگه همسایشون داره خیلی هم راضیه

قیمت الکترو استیل هم 1700 -1800 گرفتم فکر کنم ولی من از این یخچال کوتاه چاقا میخام ی دونار دیدم 2500 ولی میگن خوب نیست

اگر از پایان گرفتن غم هایت نا امید شده ای،
به یادبیاور زیباترین صبحی که تجربه کرده ای را
مدیون صبرت در برابر سیاه ترین شبی هستی
 که هیچ دلیلی برای تمام شدن آن نمی دیدی 
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ صبح توسط نجمه گل.)
ارسال: #9
(۲۲-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ صبح)sa.na نوشته است:  نجمه جان شما قیمت گرفتی یخچال دو در؟چند بهت گفتن؟چه مدلی؟

عزیزم من حدود 2 سال پیش قیمت گرفته بودم 3.800 بود همین مدل 71 رو .ولی الان که میخام بگیرم
پیدا نمیکنم این مدل رو .من مشهدم دو 3 تا نمایندگیشو رفتم گفتن نداریم . ولی نپرسیدم
که هنوزم تولید میشه یا نه Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط sa.na
۲۲-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ عصر توسط sa.na.)
ارسال: #10
نجمه جان مدل 71 تو شهر ما هست.سفیدش 3،692 ولی من دنبال مدل 70 هستم که نیست.تو سایتا زده 3،200 تا 3،300 ولی هیچ کجا ندارن

نغمه جان برادرم الکترواستیل 20 فوت داره.البته تازه رفتن خونشون.صداش آزار دهنده نیست ولی منم شنیدم که میگن الکترواستیل خیلی پر سرو صداست.اگر بتونی بیشتر هزینه کنی و اسنوا بگیری فکر کنم بهتر باشه.

نقل قول
 سپاس شده توسط نجمه گل ، زیبای خیلی خفته ، فیونا عشق شرک
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام