• مهناز
  • گل سنتر

گپ دوستانه

۱۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #2411
RE: گپ دوستانه
دشمنت عزیزمممتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط اورانووس ، رها ناز ، یار پنهان ، artatam
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #2412
(۱۴-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ عصر)'یار پنهان' نوشته است:  
(۱۴-آبان-۱۳۹۷ ۱۰:۳۸ صبح)'shima1363' نوشته است:  شیوانا جانم از ته دلم از خدا میخوام قوی و محکمت کنه از درون . عزیزم مرگ حقه و همه ما خواه ناخواه مرگ عزیزانمون رو ممکنه ببینیم.عمر آدمی زاد محدوده ولی خدا رو شکر کن که توی این 36 سال سن خدا بهت لطف کرد و زیر سایه همچین پدر و مادری بزرگ شدی.خیلی ها هستن که از این نعمت محرومند.امیدوارم روح پدرت شاد باشه و تو هم زودتر به زندگی عادی برگردی عزیزم.ما هم اینجا هم برای آرامش تو و هم آرامش پدر عزیزت دعا میکنیم.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

شیما جان سلام و همه دوستا
حقیقتش نطقم بار نمیشه حرف بزنم
مرگ حقه ولی درد و رنج عزیز دیدن سخته...سخت
بابد کمی بگذره تا بتونم کم کم بیام براتون بگم چی شد و به کجا رفت...
همینو بگم که پدر من صد و بیست بااااااااار شیمی درمانی شد در عرض کمتر از پنج سال هر بارش سسه روز در دو هفته
ما زجرش رو دیدیم و سکوت کردیم
خودش همینطور
این دو ماه آخر اصل فاجعه بود...
روزهای سخت خودش و ما و همه...
مرگ حقه و چهار سال و نیم حتی دعا هم نکردم که خوب بشه

شیوانا جانم نمیدونم تو زندگیت برخوردی به یه سری آدمهایی که خیلی بد هستند ولی چقدر راحت و قشنگ میمیرن یه سری ها هم خیلی خوبن ولی مرگ سختی دارند اون آدم بدها با زجر کشیدن تو این دنیا حسابشون صاف نمیشه اما خدا اینقدر پدرتو دوست داشته که توی این دنیا پاکش کرد و برد پیش خودش.مطمئن باش پدرت الان از اون همه زجری که کشیده راضیه .شاید ما هم اگر بدونیم چی اونور منتظرمونه حاضر بشیم هر زجر و دردی رو تحمل کنیم اما اون دنیا راحت باشیم.قطعا توی این مدت خیلی گناهان اطرافیان هم پاک شده .قوی باش عشقم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط رها ناز ، نانانائی ، یار پنهان ، artatam
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ عصر توسط رها ناز.)
ارسال: #2413
شیوانا جونم منم از چهارشنبه تا جمعه مشهد بودم.خیلی به یادت بودمو برات دعا که آروم بشی.پیاماتو تازه خوندم.قران تموم کردی؟اگه نه بگو منم بخونم.

شیوانا دقیقا تو یه روز مشهد بودیم...کاش قبلش میومدم سایت و یه جوری تو حرم میدیدمت...تصویر: /images/smilies/new/huh.pngشیوانا نمیدونم چه سوره هایی هنوز باقی مونده منتظرم بیای بگی.
نقل قول
 سپاس شده توسط نانانائی ، یار پنهان
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #2414
(۱۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ عصر)'hana bano' نوشته است:  
نقل قول: 

سلام عزیزم
مهتاب جان تا مربی پیدا می‌کنید ، تصویر: /images/smilies/new/wink.pngکلی کلیپ آموزش رقص داخل نت هست ، دانلود کنید، ببینید تصویر: images/smilies/smile.gif

پیدا کردم ی چیزایی ولی اولا ک رقصشونو دوس ندارم خیلی کلیشه ای میرقصن همش ادا اصولهتصویر: images/smilies/biggrin.gif من ی چیز ساده و خانومانه میخام یاد بگیرم
دوما ک یاد نمیگیرم خیلی تلاش کردمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
 سپاس شده توسط hana bano
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ عصر توسط یار پنهان.)
ارسال: #2415
سلام دوستای مهربونم
به کمکتون قرانم کامل شد مهربونا
اونجا از نیم متری ضریح از قول شما به اقا سلام بلند دادم
و برای امواتتون فاتحه و توحید و سوره قدر خوندم و صلوات فرستادم براشون تو حرم
امیوارم به تمام ارزوهای خوبتون برسید
اونجا با اشک به اقا گفتم که کمکم کردید تا به ارزوم برسم و گفتم دوستای خیلی خوبی دارم
مممممممممممنونم حنا
ممنونم رهاااا
ممنونم اورانوس
ممنونم تی تی
ممنونم هیوا
حنا تو خواهری رو تموم کردی برام
شش هفت جز خوندی
ان شاالله روز قیامت همتون با قران محشور بشید
و سایه والدینتون بالای سرتون باشه

(۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ عصر)'رها ناز' نوشته است:  شیوانا جونم منم از چهارشنبه تا جمعه مشهد بودم.خیلی به یادت بودمو برات دعا که آروم بشی.پیاماتو تازه خوندم.قران تموم کردی؟اگه نه بگو منم بخونم.

شیوانا دقیقا تو یه روز مشهد بودیم...کاش قبلش میومدم سایت و یه جوری تو حرم میدیدمت...تصویر: /images/smilies/new/huh.pngشیوانا نمیدونم چه سوره هایی هنوز باقی مونده منتظرم بیای بگی.

رهای مهربونم زیارتت قبول عزیییییزم
خیلی ممنونم ازت خداروشکر قران کامل شد
چه حس خوبیه که باهم اونجا بودیم
من حتی ازینکه تو شهر هیوا بودم حس خوبی داشتم
صورت ماهتو میبوسم عزیزم

نقل قول:شیوانا جانم نمیدونم تو زندگیت برخوردی به یه سری آدمهایی که خیلی بد هستند ولی چقدر راحت و قشنگ میمیرن یه سری ها هم خیلی خوبن ولی مرگ سختی دارند اون آدم بدها با زجر کشیدن تو این دنیا حسابشون صاف نمیشه اما خدا اینقدر پدرتو دوست داشته که توی این دنیا پاکش کرد و برد پیش خودش.مطمئن باش پدرت الان از اون همه زجری که کشیده راضیه .شاید ما هم اگر بدونیم چی اونور منتظرمونه حاضر بشیم هر زجر و دردی رو تحمل کنیم اما اون دنیا راحت باشیم.قطعا توی این مدت خیلی گناهان اطرافیان هم پاک شده .قوی باش عشقم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif 

بله شیما قطعا عزیزم
هرچی گرفت از درداش گرفت...
نطقم باز شه تعریف کننم براتون

بچه ها یه چیزی
من حدود یک ماه و نیم برام سفر پیش اومده
همون سفری کهدفعه قبل پارسال رفتم و گفتم توش نمیتونم بیام سایت ...
ببخشید که یهو خبر دادم
سفر ممهمیه برام دعام‌کنید بتونم کمال استفاده رو ازش ببرم
دوستتون دارم مهربونا

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط رها ناز ، نانانائی ، shima1363 ، آرزووووووووووو
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #2416
شیوانا جان ممنون بابت تمام دعاهای قشنگی که برامون کردی...زیارت و تمام کارهای خوبی که کردی قبول باشه....
ما که نمیدونیم چه سفریهتصویر: /images/smilies/new/wink.pngولی امیدوارم کمال استفاده رو ببری و حالت بهتر از قبل باشه و زودی بیای پیشمون که دلمون نرفته برات تنگ شده.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نانانائی ، یار پنهان ، آرزووووووووووو
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #2417
شیوانا جونم زیارتت قبول باشه
کاری نکردم عزیزم،خیلی خیلییی خوشحالم که کاری که میخواستیو انجام دادی
انشالله حدا قبول میکنه و روح پدرت تو ارامش و شادیه
خدا به همراهت عزیزم،دلمون برات تنگ میشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط رها ناز ، آرزووووووووووو
۲۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #2418
(۲۰-آبان-۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ عصر)'یار پنهان' نوشته است:  سلام دوستای مهربونم
به کمکتون قرانم کامل شد مهربونا
اونجا از نیم متری ضریح از قول شما به اقا سلام بلند دادم
و برای امواتتون فاتحه و توحید و سوره قدر خوندم و صلوات فرستادم براشون تو حرم
امیوارم به تمام ارزوهای خوبتون برسید
اونجا با اشک به اقا گفتم که کمکم کردید تا به ارزوم برسم و گفتم دوستای خیلی خوبی دارم
مممممممممممنونم حنا
ممنونم رهاااا
ممنونم اورانوس
ممنونم تی تی
ممنونم هیوا
حنا تو خواهری رو تموم کردی برام
شش هفت جز خوندی
ان شاالله روز قیامت همتون با قران محشور بشید
و سایه والدینتون بالای سرتون باشه

(۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ عصر)'رها ناز' نوشته است:  شیوانا جونم منم از چهارشنبه تا جمعه مشهد بودم.خیلی به یادت بودمو برات دعا که آروم بشی.پیاماتو تازه خوندم.قران تموم کردی؟اگه نه بگو منم بخونم.

رهای مهربونم زیارتت قبول عزیییییزم
خیلی ممنونم ازت خداروشکر قران کامل شد
چه حس خوبیه که باهم اونجا بودیم
من حتی ازینکه تو شهر هیوا بودم حس خوبی داشتم
صورت ماهتو میبوسم عزیزم

نقل قول:شیوانا جانم نمیدونم تو زندگیت برخوردی به یه سری آدمهایی که خیلی بد هستند ولی چقدر راحت و قشنگ میمیرن یه سری ها هم خیلی خوبن ولی مرگ سختی دارند اون آدم بدها با زجر کشیدن تو این دنیا حسابشون صاف نمیشه اما خدا اینقدر پدرتو دوست داشته که توی این دنیا پاکش کرد و برد پیش خودش.مطمئن باش پدرت الان از اون همه زجری که کشیده راضیه .شاید ما هم اگر بدونیم چی اونور منتظرمونه حاضر بشیم هر زجر و دردی رو تحمل کنیم اما اون دنیا راحت باشیم.قطعا توی این مدت خیلی گناهان اطرافیان هم پاک شده .قوی باش عشقم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif 

بله شیما قطعا عزیزم
هرچی گرفت از درداش گرفت...
نطقم باز شه تعریف کننم براتون

بچه ها یه چیزی
من حدود یک ماه و نیم برام سفر پیش اومده
همون سفری کهدفعه قبل پارسال رفتم و گفتم توش نمیتونم بیام سایت ...
ببخشید که یهو خبر دادم
سفر ممهمیه برام دعام‌کنید بتونم کمال استفاده رو ازش ببرم
دوستتون دارم مهربونا

سفرت به سلامت باشه شیوانا جونم.ببخشید که نتونستم توی ختم قرآنت شرکت کنم .شرمنده امتصویر: images/smilies/undecided.gifاما قول میدم برای آمرزش و آرامش پدرت حداقل یک جز رو حتما بخونم عزیزکم
امیدوارم این سفر آغازی باشه برای رسیدنت به آرامش
 به سلامت بری و به سلامت هم برگردی عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط رها ناز ، نانانائی
۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #2419
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۲:۲۸ صبح)'یار پنهان' نوشته است:  مهربونا سلام
از تک تکتون ممنونم
ببخشید نطقم کوره
بیماری شدید خودم با مرگ غیرمنتظره پدرم توام شد
جوری که به من بیست ساعت ببعد یعنی فرداش گفتن از شدت بیماریم
روزای عجیبی گذروندم و ددارم میگذرونم
هنوز همچنان میگم ای کاش ییک مواب بد باشه و بلند بشم بگن نه پدرت هنوز نفس میکمیکشه...
نمیتونم بگم چقدر نازاحتم....

سلام شیوانای عزیزم 
من امروز بعد از یک ماه اومدم نوعروس .یهو پیام تسلیت بچه ها رو دیدم .واقعا یهو صورتم داغ شد .تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
من هیچوقت ندیدمت ولی به شدت احساس نزدیکی دارم باهات . واقعا ناراحت کنندس. روح پدرتون شاد .رسم زندگی همینه و کاری هم از دست کسی برنمیاد.قسمته هه همینه ولی هیچ کس باور نداره .
عزیزم تسلیت میگم به خودت و خانوادتون انشالله خدا صبر بده .تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
 سپاس شده توسط shima1363 ، نانانائی ، آرزووووووووووو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام