• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

گوشت کوب برقی

۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #3401
RE: گوشت کوب برقی
(۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۴۸ عصر)'ترنمم' نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر)'nazgol22' نوشته است:  تا 500 البته مثلا بایترون بود فکرکنم بهت گفتک جند نوع رنده داشت
اما خوب تفال برند قوی تریه
ولی اینم برات کار رنده ریز میکنه کلا من رنده داره غذاسازم زیاد استفاده نمکنم ولی هر روز از خردکنم استفاده میشه
خردکن واجبه تو داری و همزن

سلام عزیزم
بعد حدود دوهفته اومدم ازت تشکر کنم و فید بک بدم
اگه کسی خواست در مورد سه کاره تفال.
من دیروز برا بچه هام تولد گرفتم
از همزنش برا تهیه کیک اسفنجی و چیز کیک استفاده کردم. قبلنم باهاش کیک درست کردم. خیلی خوبو یکدست هم میزنه.
با اینکه مدت استفادمم برا کیک زیاد بود اما خداروشکر نه چندان موتور گرم میشه و نه اصلن بویی میده. 
لیوانشم چون یک لیتریه و مثل پارچ لبه داره
تو خودش موادو کیکو هم زدم به بیرونم نپاشید.
از خرد کن و گوشت کوبشم برا گوشت مرغ و گوجه و پیاز استفاده کردم از اونام راضیم.
خیلی کاربرد و تمیزکاری گوشت کوب و خرد کن راحت تر از بقیه وسایل برقیه. جای زیادم اشغال نمیکنه.

عزیزم میشه لینک گوشتکوبت رو بذاری؟تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #3402
نقل قول: عزیزم میشه لینک گوشتکوبت رو بذاری؟تصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.digikala.com/product/dkp-796...4-hb140f30

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط *دختر بهار*
۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #3403

ترنم جان

خداشکر راضی بودی
ممنون فیدبک دادی
---

سما

من یه مدل پشیرفته تر ای رنده داشت بعنوان غذاساز قبلا بهتر معرفی کرده بودم از همین برند تفال بجای غذاساز و مخلوط کن اگه یادت باشه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط *دختر بهار*
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۴۵ عصر
ارسال: #3404
دوستان کسی گوشتکوب بایترون داشته تا حالا؟ منظورم اون مدلشه که خردکن و رنده و تیغه نگینی داره؟ حقیقتش من زیاد از گوشتکوب و همزن استفاده نمی کنم. رنده و نگینی هم همین طور. به نظرتون این دستگاه نیازمو رفع می کنه؟ می خوام کنارش یه خردکن کوچیک مارک خوببخرم برای استفاده دم دستی. 

این عکسشه: 
تصویر: ./uploads/201902/post_109282_1549106089_e94eb684b2f36ca25914f3c3b2a84368.attach

نازگل جون پیشنهاد گوشتکوب تفال رو دادن که رنده هم روش بود. اما اون ظرف غذاسازش بزرگه و برای استفاده روزانه م که خرد کردن یه دونه پیاز هست راحت نیست. خرد کن کوچیک برام الویت اصلیه. در کنارش می خوام گوشتکوب و همزن و رنده اینام باشه که گه گداری استفاده کنم. 

فایل‌های ضمیمه
.jpg  43brycqx_thumb3.jpg (اندازه: 9.5 KB / دانلودها: 1)
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۵۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #3405

عزیزم اصلا نگران نباش اینها برای یه پیاز هم خوبن واینکه دوباره بری هزینه کنی و یه دونه خردکن کوچک بگیری به نظرم هزینه اضافه اس

مگه از این تفال یکی انتخاب کنی بعدش اکه دیدی برای یه پیاز زیاده بری بکی دگه کوچکش بخری

یکی از بجه بایترون داشت لینک لروفایل بزات پیدا میکنم ازش تو خصوصی بپرس

ازسال ٢٧٩٩
یکااجون داره تو خصوصی ازش بپرس که بعد مدت داشته باز راضیه یانه تو این ازسال قشنک توضبح داده برای یه دونه پیاز از بپرس
من خودکنم ٨٠٠میل برای یه پیاز بزرگ نیس
https://www.nowaroos.com/Thread-گوشت-کوب...ht=بایترون

اع دقت کنی دوستمون غذاساز فلپیس داره این بایترون برای دم دستی خریدن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط فرزانه 72
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام