• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

گوشت کوب برقی

۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۰۶ صبح
ارسال: #3351

RE: گوشت کوب برقی
فاطمه
گارنتی مهم نیس اونم وسایل کوچک
بعد برای گوشتکوب 1800 اخه میارزه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۱۸ صبح
ارسال: #3352
بچه ها براون گارانتی ضعیفی داره ها. من سر گوشتکوبم شکست (محل اتصال به بدنه که پلاستیکیه). گارانتی بعد دقیقا یک سال معطل کردن پارسال گفت اوردیم قیمت ۱۲۰. درحالیکه حدود یه ماه پیش تو بازار یه تعمیرگاه پیدا کردم که قطعاتش رو میاورد خریدم ۶۰!
خوشحالم اکثر برقی های کوچیکم گارانتی ندارن!
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، nazgol22
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #3353

(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ صبح)'nazgol22' نوشته است:  بعد برای گوشتکوب 1800 اخه میارزه

نازگل الان همه چی همین , اگه بخوای حتی فلر هم بخری باید به اندازه بوش و فیلپس پول بدی 
واقعا افتضاح شده , با همین قیمت نمیتونه غذاساز  هم بگیره چون اونا هم همین افزایش قیمت رو داشتند

instagram : hadisam_2               +فرهنگ تشکر زدن  
نقل قول
  • بیکیوت
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #3354

حدیث جان
این میدونم منظورم این بود که با گارنتی اخه میارزه1800 بخره وقتی میشه بی گارنتی1100 بخره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #3355

اره خوب در این صورت درست میگی و حق با شماست
یه گارانتی ارزش 700-800 تومن پول اضافه رو نداره به جاش میشه با همین پول یه وسیله دیگه خرید

نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #3356
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ صبح)'nazgol22' نوشته است:  حدیث جان
این میدونم منظورم این بود که با گارنتی اخه میارزه1800 بخره وقتی میشه بی گارنتی1100 بخره

من با همون گارانتی سیهاوی خریدم ۱۱۵۰
ولی یجا دیگه با همین گارانتی سیهاوی ۱۸۰۰ میداد این اختلاف قیمت با اینکه گارانتیاشون یکیه برام عجیب بود شک کردم نکنه اونی که خریدم تقلبی باشه

اینک الحال وقت مقبول است.
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ صبح توسط hadis sh.)
ارسال: #3357

دیگه الان هر که به هرکی
هر جا یه قیمت میدن , حساب و کتاب درستی رو قیمتها نیست که با چه دلار و نرخی میفروشن

نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #3358
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ صبح)'faam' نوشته است:  بچه ها براون گارانتی ضعیفی داره ها. من سر گوشتکوبم شکست (محل اتصال به بدنه که پلاستیکیه). گارانتی بعد دقیقا یک سال معطل کردن پارسال گفت اوردیم قیمت ۱۲۰. درحالیکه حدود یه ماه پیش تو بازار یه تعمیرگاه پیدا کردم که قطعاتش رو میاورد خریدم ۶۰!
خوشحالم اکثر برقی های کوچیکم گارانتی ندارن!

منم همین مشکل دارم شما از کجا گرفتید میشه دقیق تر بگید منم راهنمایی کنید ممنون میشم

از چشم خیلی ها افتادم چون جدیدا دارم جوری زندگی میکنم که خودم حال میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #3359
سلام دوستان، من حدود دو ماه پیش گوشتکوب برقی براون 785 رو خریدم، 590 تومن خریدمش. الان دو ماهه باهاش کار می کنم و هر کاری ازش می کشم، خیلی خوبه. فقط رنده هاش خیلی جالب رنده نمی کنند، رنده خلالیش هم یه چیزی در حد خلال کردن هویج و پیازه و خوبه. در کل من ازش راضی ام. تنها چیزی که نمی دونم اینه که می تونم باهاش یخ خرد کنم یا نه، و با کدوم تیغه ش، تیغه خمیر زن پلاستیکیش یا تیغه تیزش. برای درست کردن آب طالبی و این جور چیزا دوست دارم بدونم.
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #3360

هم با سر گوشتکوبش میشه
هم با اون سر خردکن بزرگ دندونه اش

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام