• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

گوشت کوب برقی

۱۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #1

گوشت کوب برقی
(۱۸-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ عصر)sayesar68 نوشته است:  لطفا تاپیکی با عنوان گوشت کوب برقی ایجاد کنید که بچه ها راجب مارکایی که دارن و استفاده کردن صحبت کنن و کسایی که میخوان بخرن رو راهنمایی کنن
ممنونNew1

HeartHeartHeart

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، sima_bina ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: گوشت کوب برقی
من مولتی کوئیک براون دارم عالیه چند کاره است و خیلی کار راه اندازه ولی البته چینی نیست لهستانیه فکر کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط sayesar68 ، yarauf ، anesseh ، fafaoamin ، nahid90 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #3
من فیلیپس اصل دارم داییم برام از لندن اورد عالییییییییییییه عالی ! الان که از این استفاده میکنم حس میکنم 1400000 تومن الکی پول غذاساز دادم -اون بزرگه و شلوغ و دردسر دار !!

Heart

هر جا بری میام دلگرمو بی قرار
بی من سفر نرو تنهام دیگه نزار
تو با منی هنوز عطر تو بامنه
فردا داره به ما لبخند میزنه
نقل قول
 سپاس شده توسط sayesar68 ، yarauf ، fafaoamin ، H.fard ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، mahboubeh71
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #4

منم سورین دارم از آلمان واسم آوردن خیلی راضی ام سفید و بدنه اش پلاستیکی هست چندبار هم از دستم افتاده همیشه هم کلشو زیر آب میگیرم میشورم آخ نگفته

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط fafaoamin ، nahid90 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #5

ما خونه مادرم بلاژیو داریم

خیلی بیخوده؛ سریع داغ میکنه؛ وقتیم ک خیلی داغ میشه یه پودرای سیاهی ازش میریزه پایین

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط fafaoamin ، .pARIYA ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #6
عالی عالی عالی بهترین وسیله برای کار تو آشپزخونه است من مارک براوون دارم و خیلی راضیم با مدلهایی که سرش استیل میشود یخ ام خرد کرد و مدلهای پلاستیکیش برای استفاده تو قابلمه تفلون خوب من چند سال دارم و به جرات میگم بهتر از غذا ساز و مخلوط کن یه جورایی عصای دستم تو آشپزخونه
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، fafaoamin ، nahid90 ، .pARIYA ، awin ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #7
گوشتکوب برقی من دست راست من تو آشپزخونه است خیلی ازش راضیم همه کاری باهاش انجام میدم مارک مایسان (سفارش آلمان) قدرت موتورش بالاست خیلی کم صداست کلا ازش راضیم
خالم هم پارس خزر خریده میگه خیلی خوبه و ازش راضیه

خدایا بی نهایت شکرت ....
نقل قول
 سپاس شده توسط پريسان ، fafaoamin ، PEACH6790 ، .pARIYA ، RIME ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #8
من فیلیپس دارم
باهاش حلیم
سس
پوره
شعله زرد
مایع کیک
آب طالبی درست کردم
واقعا خوبه
شوهری میگه بیچارش کردی از بس هرکاری ازش کشیدی
خخخخخخخخ

25مرداد 91 همدیگرو دیدیم و 1 شهریور 92 جشن عروسیمون بود
این یکسال با همه سختی ها گذشت و گذشت
برای ادامه مسیر عشق و صبر بده خدای عزیزم.
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، ارکیده سبز ، H.fard ، saharjavid ، Tinaaa91 ، .pARIYA ، بانو روشنا ، گونش ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Kaytlyn
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #9
فقط میتونم بگم گاسونیک به هیچ عنوان نخرید گوشکوبش افتضاااااااحه

اين نيز بگذرد ....
نقل قول
 سپاس شده توسط ارکیده سبز ، anesseh ، روناک بیزمارک ، tannazshirazi ، Pink Angel ، سانی ساناز ، isarah ، ندا ندا ، گونش ، shiny1372 ، سارینا1369 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، Kaytlyn
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #10
بچه ها سر استیل بهتره یا پلاستیکی؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام