• تقی زاده
  • لی لی رضایی

گل و گیاه های طبیعی آپارتمان شما

۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ عصر توسط zoha.)
ارسال: #1

گل و گیاه های طبیعی آپارتمان شما
(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ صبح)yarauf نوشته است:  سلام

میشه یه تاچیک با عنوان " عکس گلهای طبیعی خودمون " یا " عکس گلدوناتونو بزارید ( فقط عکس ) " رو بزارید

با تشکر

نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، سراب ، من و خودم ، niloo khanoom ، soheilahamed ، goldokht
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ عصر توسط مهسا نادری.)
ارسال: #2
RE: عکس گلدونا و گل و گیاه های طبیعی خونه تون
این همینطور داره از دو طرف دستاش دراز میشه ، فکر کنم از نسل مجید دلبندم هستشBig Grin
اسمش هم هست کاکتوس اوپـــونتیــا « کاکتوس راکـتـی یا زبان مادر شوهر » Wink
[تصویر: گل و گیاه های طبیعی آپارتمان شما]
کاکتوس پیوندی
کاج مطبق

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، p@rdiS ، narcissus88 ، Riraa ، shaparak103 ، lilia1367 ، pariia ، farnoush ، Judy ، nillgoon ، سراب ، HiddenBride ، sadsadsad ، دخترک گندم گون ، مینو ، Shaghayegh ، skyisup92 ، lena ، مهربانو ، birsan ، soudi ، رها شایسته ، zi zi ، eli_91 ، maryamgol ، mohadeseh71 ، saraOnavid ، ساراسارایی ، paeizi ، narges62 ، Faeze S ، nasibe_603 ، مریم* ، فاطمه23 ، HP_22 ، niloo khanoom
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #3

اینم مال دوستمه تو حیاطش جعفری ، ریحان ، شاهی و تره کاشته کل زمستونو میرفتم خونه شون بهم سبزی میداد

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط p@rdiS ، narcissus88 ، shaparak103 ، farnoush ، Judy ، سحر ایرانی ، nillgoon ، سراب ، HiddenBride ، دخترک گندم گون ، armaan ، Shaghayegh ، pikard ، skyisup92 ، مهربانو ، birsan ، zi zi ، eli_91 ، maryamgol ، saraOnavid ، ساراسارایی ، paeizi ، narges62 ، lili91 ، Faeze S ، H.fard ، nasibe_603 ، مریم* ، ریحون ، razieh.p12 ، arminaz ، ana110 ، niloo khanoom
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #4
گل نرگس کاج مطبق خیلی رسیدگی می خواد . منم خریدم اما چون اب و هوا اصفهان خشکه خوب نمونده واسم . باید اب و هوای مرطوب داشته باشه

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس کوچولو... ، niloo khanoom
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #5
من اینو از وقتی گرفتم یه طبقه رشد کرده
هر 3 روز یه بار آب میدم و یک در میان تو آبش آهن میریزم
ماهی هم یه بار تو حموم میشورمش

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
 سپاس شده توسط lilia1367 ، yarauf ، مریم* ، niloo khanoom
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #6
سلام چرا بامبوم زرد شد؟

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا
نقل قول
 سپاس شده توسط niloo khanoom
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۷:۵۰ عصر توسط مهگل.)
ارسال: #7
مهسا
اون زبان مادرشوهر
خیلییییییییییی بلند میشه
من خونه ی مامانم که بودم داشتم
تا یک متر که رسید بعدمامانم کوتاهش کرد قلمه زد
هر چه قدر بخوای میشه قلمه بزنی

(۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ عصر)topol نوشته است:  سلام چرا بامبوم زرد شد؟

منم بامبو داشتم زرد شد
Cool
از اون قطره های ویتامین خریدی بریزی تو آبش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نورش غیر مستقیم باید باشه

"من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس،کس نمی گردد بدین بالانشینی ها"
نقل قول
 سپاس شده توسط lilia1367 ، nillgoon ، فاطمه23 ، niloo khanoom ، marisa
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ عصر توسط safoura.)
ارسال: #8

زنبق های حیاط خونمون
[تصویر: گل و گیاه های طبیعی آپارتمان شما] [تصویر: گل و گیاه های طبیعی آپارتمان شما]
اینم گل کاغذی (البته اینجا تو عکس کچل ب نظر میاد Smile )
گلدون پامچال

خدایا شکــرت ♥♥♥
انشالله عروس اردیبهشتم Angel
امیدمون فقط به خداست ♥♥♥
فردا عروسیمه...خوشحالم
انشالله همه چی عالــــــــــــــــــــــی باشه♥♥

عروسیمون گذشت...عالی بود،بیاد موندنی ترین روز عمرمون شد
Tlgrm.me/tikiliidolls
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، eli_91 ، HiddenBride ، yarauf ، Solinaa ، armaan ، Shaghayegh ، pikard ، skyisup92 ، lena ، مهربانو ، maryamii ، raha-71 ، birsan ، رها شایسته ، zi zi ، maryamgol ، sunsun ، hodai ، سارا باربی ، zahra sh ، negar65 ، mohadeseh71 ، saraOnavid ، ساراسارایی ، paeizi ، parisan ، narges62 ، taranom_f ، TiTi 92 ، Faeze S ، iviahSa ، H.fard ، homajoon ، فرزاااانه ، nasibe_603 ، مریم* ، arminaz ، + Negar ، asena ، لاله خانوم ، فاطمه23 ، nonoo ، ghoghnoose ، baran2247 ، azad21 ، fatemeh_khanoomi ، zahra_bannooo ، diana65 ، گلچهره ، niloo khanoom ، زن باران (مهتاب65) ، زهره88 ، پر خانوم ، soorati6925 ، INTL120 ، goldokht ، marisa
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ عصر توسط eli_91.)
ارسال: #9

این عکس حیاط خونه یکی از فامیلامونه.Heart

اینم گل کاکتوسه تو حیاطمون، گفتم شاید جالب باشه واستونSmile

♥ لحظه ی شیرینی ♥

♥ که به تو دل بستم ♥

♥ از تو پرسیدم من ♥

♥ تو منی یا من تو ♥

♥ و تو گفتی هر دو ♥

♥ من به تو پیوستم ♥

♥ گفتم ای کاش پناهم باشی ♥

♥همه جا و همه وقت دست تو در دستم♥

♥تکیه گاهم باشی♥

♥ و تو گفتی "هستم" ♥

♥ "تا نفس هست کنارت هستم..." ♥

http://s3.picofile.com/file/7405122147/Love_117_.jpg
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، سراب ، topol ، safoura ، yarauf ، مرمر ، ستاره زهره ، khoshhalam ، armaan ، Shaghayegh ، pikard ، skyisup92 ، Parinaz ، مهربانو ، birsan ، zi zi ، Mami golgoli ، sar ، maryamgol ، sunsun ، mohadeseh71 ، saraOnavid ، ساراسارایی ، paeizi ، fery_k ، parisan ، narges62 ، taranom_f ، gole maryam ، دختر-زمستون ، Faeze S ، homajoon ، nasibe_603 ، مریم* ، + Negar ، asena ، فاطمه23 ، nonoo ، (صبا) ، fatemeh_khanoomi ، مهرتاش ، sasha5000 ، پریچهر25 ، abrak ، mahya .kh ، 136383 ، niloo khanoom ، زهره88 ، بهساره ، efeta ، soorati6925 ، hani_mohammad ، goldokht ، عروس كوچولووو ، marisa
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ صبح توسط lilia1367.)
ارسال: #10
خوب اینا عکس فضای سبز خونه مامانمه. چون من هنوز عقدم پس مال مامانم رو گذاشتم. مامانم عاشق گل و گیاهه باهاشون حرف می زنه قربون صدقشون می ره

اینا رو هم مامانی واسه جهاز خودم گذاشتن

اینم بون سائه که 100 تومان خریدم بعد ها فهمیدم یارو کرده تو پاچم و خیلی گرون حساب کرده Smile

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط sadsadsad ، narcissus88 ، yarauf ، سونیتا ، مانا26 ، hedyeh ، eli_91 ، armaan ، Shaghayegh ، shaparak103 ، skyisup92 ، Parinaz ، HiddenBride ، مهربانو ، pikard ، birsan ، رها شایسته ، س.م ، zi zi ، sar ، topol ، mahboobe ، ahlam ، mohadeseh71 ، saraOnavid ، ساراسارایی ، leiano ، paeizi ، TiTi 92 ، مرمر.الف ، hanakhanoom ، فرزاااانه ، nasibe_603 ، چكامه ، asena ، ana110 ، minu ، لاله خانوم ، pari-ziba ، فاطمه23 ، Minaaa_R ، (صبا) ، samimi69 ، Aroose Maloos ، hipapp ، samane17 ، baran2247 ، azad21 ، fatemeh_khanoomi ، مهرتاش ، khoshhalam ، HP_22 ، sara 94 ، boobe ، mahya .kh ، khoshgelafi ، 136383 ، niloo khanoom ، زهره88 ، mahtab67 ، آرزو بانو ، soorati6925 ، mehrnoosh.goli ، عقیق یمنی ، روزهای شیرین ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام