• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

گل فروشی کاتلیا

(جزئیات)

تهرانپارس، فلکه ی دوم، ابتدای فرجام، تقاطع عادل، پلاک 34
تلفن: 02177740071
موبایل: 09122081920

دسته گل عروسگل ماشین عروسگلفروشیاتومبیل لوکس

گل فروشی کاتلیا

۲۷-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
گل فروشی کاتلیا
گل آرایی حرفه ای ماشین
دسته گل با متد اروپا
گل آرایی مجالس
اجاره انواع اتومبیل جهت مراسم عروسی
( پورشه، سانتافه، سوناتا، اپتیما، اسپورتج، آزرا، کمری، لکسوز )
با قیمت مناسب و کیفیت عالی

تلفن:
77740071
09122081920
آدرس:
تهرانپارس، فلکه ی دوم، ابتدای فرجام، تقاطع عادل، پلاک 34

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: گل فروشی کاتلیا
سلام دوستان
خواهره من واسه عروسیش پیشاین گلفروشی رفت کارش حرف نداشت مغازه شیکیم داشتن تو عکسا خیلی حرفه ای افتاده بود البته عکساشم عالی بود از اتلیه نیک ناز بود بر عکس من که عروسیم روزه جالبی نشد واسه خواهرم محشر شد
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #3
وااای دست گلاتون فوق العادست من هفته ی پیش اولین سالگرد ازدواجم بود همش فکر کردم که چیکار کنم که تک تک خاطرات شب عروسیم واس خودم و همسرم تداعی بشه باز یاد همونجاهایی افتادم که واس عروسیم بهشون مراجعه کرده بودم دوباره رفتم ارایشگاه ماه لی لی چون مشتری ثابتشون هستم منو شناختن و منم واسشون داستان تعریف کردم اونام به بهترین شکل ممکن هم میکاپ هم شینیون کردن کلی ام بهم تخفیف دادن واس لباسمم همون جایی که لباس عروسمو سفارش داده بودم ینی مزون ب.ا مراجعه کردم یه لباس فوق العاده به کمک خانوم عامری سفارش دادم عکسای عروسیمم نشونشون دادم کلی خوشحال شدن و از کیفیت عکسام تعریف کردن همین باعث شد که به اتلیه ی عروسیم مراجعه کنم پس زنگ زدم اتلیه ی انسی دوست وقت گرفتم اونام لطف کردن یه وقت بهم دادن میخواستم همسرم سورپرایز کنم بخاطر همین نمیتونستم همه ی کارارو خودم انجام بدم کارای تشریفاتمم سپردم دست تشریفات ژمیس واقعا همچی به بهترین شکل ممکن برگزار شد مرسی از همه ی این دوستان که دوباره یکی از بهترین روزای عمرم واسم رقم زدن
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #4
نمونه کاراشونو کجا میشه دید ؟؟ پیج دارن؟؟

خنده دیگرون برام مهم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام