• گل سنتر
  • مزون فابرا

گل فروشی پوژان

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ صبح توسط HiddenBride.)
ارسال: #1
گل فروشی پوژان
تلفن:
22390843
22390627
موبایل:
09121331729
سایت:
http://www.pozhanflower.ir
آدرس:
فرمانیه، بلوار اندرزگو، حدفاصل بلوار کاوه و قیطریه(ضلع جنوبی بلوار اندرزگو)
ایمیل:
info@pouzhanflower.ir

سلام
هر دفعه که از بلوار کاوه وارد اندرزگو می شدم، چند ماشین کلاسیک قدیمی یا مدرن خوشگل یا کالسکه با اسب سفید که گل کاری شده بود، توجهمو جلب می کرد و بعدش نگاهم می رفت به ویترین یک گل فروشی شیک به اسم پوژان.
امروز اومدم به گل فروشی پوژان و طبق معمول یک ماشین بنز 170 قرمز رنگ سال 1950 جلوی در پارک بود و با گل تزئین شده بود. وقتی داشتم وارد می شدم نگاهم رفت به سمت گلهای ارکیده ای که پشت ویترین بود که حداقل شامل 30 رنگ مختلف بود. بعد از سلام و احوالپرسی با آقای ذاکری و آقای صفری، در مورد تنوع ماشینهایی که هر بار میدیدم سوال کردم که ایشون گفتند ما کلکسیونی از ماشینهای قدیمی و به روز در اختیار داریم که برای شب عروسی اجاره میدیم.
محیط گلفروشی نسبت به گلفروشی های دیگه که دیده بودم بزرگ بود و انگار که وارد نمایشگاه گل شده باشی که فضای مناسبی برای فیلمبرداری از داماد در حال گرفتن دسته گل عروس به حساب میومد.
گلها همه تر و تازه بودن و آدمو جذب خودشون میکردن. تنوع سبدهای گل هم خیلی زیاد و متفاوت بود. یک بروشور که به شکل دفترچه بود روی میز بود رو برداشتم و ورق زدم. جالب بود. نمونه کاراشونو دسته بندی کرده بودن و از روز آشنایی با یک شاخه گل رو داشتن تا خواستگاری و بله برون و نامزدی و دسته گل عروس و ماشین عروس و ... که معلوم میشه به همه چیز خوب فکر کردن و توی این کار حسابی صاحب نظر هستند.
گزارشگر نوعروس بهترین آرزوها رو برای شما نوعروس های مثل گل داره و در نهایت توصیه میکنم بازدید از فضای این گل فروشی فراموش نشه. خدانگهدار.

[تصویر: گل فروشی پوژان]
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، آوا.AVA ، س.م ، عکاسباشی ، ronak401 ، magnolia ، samira mz ، tina66 ، مامان دنیا ، cicilia ، بهارگلی ، nasibe_603 ، N.golchin
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #2

گل فروشی پوژان
به درخواست سحر افشاری عزیز

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط آیلار ، sepideh aero ، سراب ، سحرافشاری ، فاطمه3
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #3
RE: گلفروشی پوژان
مرسی سحر جان
بچه ها جدیدا گلفروشی به نام پوژان باز شده در فرمانیه گلهایی زیبایی داره فکر کنم خیلی به درد بچه هایی که برای عروسیشون ارایشگاههای اون حوالی میرن میخوره
آدرسشم : فرمانیه بلوار اندرزگو حدفاصل بلوار کاوه و قیطریه
تلفن:22390843
اینم سایتشه
http://pozhanflower.ir/pf/fa-ir/home.aspx

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، آیلار ، p@rdiS ، sepideh aero ، patalport ، عروس خوشحال ، سراب ، فاطمه3
  • اساطیر
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #4
من روزهای تعطیل دم مغازه اش همیشه ماشین عروس های خیلی خوشگل میبینم. گل اراییشون خیلی نازه.
خودمم یه بار ازش گل گرفتم خیلی قشنگ تزئین کرد.

آرزو کن!آرزو کن آن اتفاق قشنگ رخ بدهد. رویا ببارد!دختران برقصند!قند باشد!بوسه باشد! خدا بخندد به خاطر ما...!Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، sepideh aero ، Ghazal1366 ، patalport ، عروس خوشحال ، سراب ، فاطمه3
۲۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ عصر توسط sepideh aero.)
ارسال: #5
سلام بچه ها جون. من تقریبا 20 روز پیش عروسیم بود دسته گلم رو از پوژان گرفتم. تازه چون به کارش اطمینان داشتم تلفنی سفارش دادم. گل ارکیده با نام سونیا سفارش دادم. کل تزیینش و سپردم به سلیقه خودش. واقعا محشر بود. عکسام آماده شد میذارم ببینید تصویرشو. بعد چند روز دسته گل رو کامل باز کردم تا بتونم فقط گلبرگ هارو خشک کنم اون موقع بود که فهمیدم چقدر زحمت کشیده تا دسته گل رو بپیچه! دسته گل از روی ارتفاع نزدیک 2 متر توی باغ افتاد زمین ولی فقط یکی دو تا گلبرگش شکست که با اون وضعی که با کله سقوط کرد خیلی شاهکار بوده تلفاتش! تازگی و طراوت گل ها محشر بود. تا یک هفته سالم موندن خودم کف کرده بودم. خیلی خوشحالم که الکی هزینه نکردم.
راستی قیمتش 250 در اومد واسم. سر وقت هم تحویل داد. ماشین عروس رو دایی همسرم هدیه داده بود و گل کاری هم روش بود واسه همین فقط دسته گل گرفتم از پوژان. دستشون درد نکنه

بچه ها عکسم و صفحه 7 همین تاپیک گذاشتم!

بچه ها در تاپیک حراج وسایل خونه یخچال ساید خالم آکبند مناسب جهیزیه زیر قیمت گذاشتم. این لینکش:
http://tinyurl.com/j2chrzc
نقل قول
 سپاس شده توسط آیلار ، سحرافشاری ، patalport ، عروس خوشحال ، سراب ، آوا.AVA ، sepide m ، L naz ، Fahime ، magnolia ، maahboobeh ، فاطمه3
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #6
سلام دوستان
من تازه عضو شدم.. عروسیم آخره دی ماه هستش ولی عکاسی باغم چند روز پیش بود . به پیشنهاد آتلیه ام برای سفارش تاج و دسته گل پاییزی اینجا رفتم و بسیار راضی بودم... اقای ذاکری مسئولش بسیار مرد خوشرو و با ادبی هستن و نهایت سلیقه را در کارشان دارند... من که خیلی راضی بودم.
در ضمن انواع ماشین های کلاسیک و قدیمی هم دارند.. امیدوارم کمکی کرده باشم

اگر غم لشگر انگیزد که خون عاشقان ریزد
من و ساقی بهم سازیم و بنیادش براندازیم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط آیلار ، سراب ، Tarlan-Ali
۳-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #7
منم دسته گل و گل ماشین عروسیم رو اینجا انجام داد
کارش واقعااااا عالی بود دسته گل من خیلی خاص و محشر شد دقیقا مثل عکسهای ژورنالی
گل رز بو ولی نه گل رز یه رنگ. رز صورتی و نباتی و رز مینیاتوری
همه میگفتن چه قدر دسته گلت خوشگل بود

فقط سر قیمت حتما باید حسابی چونه بزنی اول به من گل دست و ماشینو گفت 1میلیون! من 700 دادم 200 بابت دسته گل 500 بابت ماشین
گرچه دسته گلم واقعا بیشتر از 200 میرزید

من که کاملا راضی بودم

دوستان لباس عروسمو برای اجاره گذاشتم سایز ۳۸ .500 تومان
تو تاپیک لباس مارکدار نو و اجاره ی لباس عروس گذاشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط patalport ، آیلار ، سراب ، L naz ، Tarlan-Ali ، فاطمه3
۸-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #8
من عروسیم ١٥ شهریور بود و دسته گل و ماشین عروسى
رو اینجا سفارش دادم دسته گلم خیلى خوب بود رز مینیاتورى
صورتى نباتى بود که خیلى قشنگ بود عین این دسته گل خارجیها
بود ماشینم ارکیده بود اونم خیلى خوب بود که قیمتشم فکر کنم ٦٠٠
شدش

آرايشگاه: مريم رهنما/ عالى بود
آتليه: فرزاد/عالى بود
مزون: باربى/ عالى بود

همه چيز خيلى خوب بود ١٥ شهريور بهترين روز زندگيمون شد
نقل قول
 سپاس شده توسط patalport ، آیلار ، سراب ، فاطمه3
۸-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #9
(۲۹-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ عصر)patalport نوشته است:  سلام دوستان
من تازه عضو شدم.. عروسیم آخره دی ماه هستش ولی عکاسی باغم چند روز پیش بود . به پیشنهاد آتلیه ام برای سفارش تاج و دسته گل پاییزی اینجا رفتم و بسیار راضی بودم... اقای ذاکری مسئولش بسیار مرد خوشرو و با ادبی هستن و نهایت سلیقه را در کارشان دارند... من که خیلی راضی بودم.

عزیز میتونی یکم بیشتر توضیح بدی Embarrased من نامزدیمه . دسته گل خیلی شکیل و اروپایی میخوام. از طرفی هم از این دسته گل های جورواجور کارمیکنن که همش رنگارنگه خیلی خوشم میاد. خیلی هم از گل نمیدونم Undecided
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، فاطمه3
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ صبح
ارسال: #10
(۸-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ صبح)parisima نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ عصر)patalport نوشته است:  سلام دوستان

عزیز میتونی یکم بیشتر توضیح بدی Embarrased من نامزدیمه . دسته گل خیلی شکیل و اروپایی میخوام. از طرفی هم از این دسته گل های جورواجور کارمیکنن که همش رنگارنگه خیلی خوشم میاد. خیلی هم از گل نمیدونم Undecided

ببین دوستم هر مدلی داری برو نشونش بده اگه گلش تو ایران بیاد واست عین مدلت درست میکنه... عالیه کارش

اگر غم لشگر انگیزد که خون عاشقان ریزد
من و ساقی بهم سازیم و بنیادش براندازیم Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط parisima ، سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام