• گل سنتر
  • مزون فابرا

گل فروشی سلطان

۱۸-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #21
RE: گل فروشی سلطان
سلام دوستای گلم
عکس دسته گلمو که گلفروشی سلطان زحمت کشدیده بودن درست کرده بودنو میزارم
واقعاً خوشگل بود
[تصویر: گل فروشی سلطان ]

من با همه فرق دارم چون من او را دارم ....
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #22
(۱۸-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ عصر)royana نوشته است:  سلام دوستای گلم
واقعاً خوشگل بود

HeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط royana
۲۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #23
اینستاگرام دارن که بشه نمونه کارهاشونو دید؟
نقل قول
  • اساطیر
  • پیانو
۲۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #24
(۲۵-فروردين-۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ صبح)تیام تیام نوشته است:  اینستاگرام دارن که بشه نمونه کارهاشونو دید؟

اینستاگرامشون soltanflower

من با همه فرق دارم چون من او را دارم ....
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #25
(۲۳-آذر-۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ صبح)HEDIEHHHHHH نوشته است:  دوستان من قیمت رو خودم تو تلگرام پرسیدم ماشین 700-800 دسته گل بین 300 تا 500 که گفتن تخفیف هم میدن. من توی شوی عروس ستاره محبی کارشون رو دیدم به نظرم واقعا شیک و خاص بود. کار ماشین عروسش رو ندیدم ولی دسته گل هاش واقعا قشنگ بود

منم موافقم دیزاین دسته گلشون ظریف و الکی شلوغ نبود منم خوشم اومد
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #26
سلام خوبید خسته نباشید یه تشکر ویزه بابت کاره عالیتون و معرفی اتلیه نیک ناز که یکی از بهترین معرفیاتون بود کارش بی نظیر بود
نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #27
سلام دوستان من گل فروشی خوب سمت سعادت آباد میخوام اگه سراغ دارید راهنماییم کنیدتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/angel.gif

نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۵۵ عصر توسط SPID.)
ارسال: #28
(۱۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ عصر)'لیلاعزتی' نوشته است:  سلام دوستان من گل فروشی خوب سمت سعادت آباد میخوام اگه سراغ دارید راهنماییم کنیدتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/angel.gif

عزیزم حول و حوش  میدون کاج خواهرم دسته گلش داد به گل فروشی باختر ، خوشگل و شیک بود ارکیده و رز سفید ، مدل داد عین همونو بهش داد، قیمتم انگار تخفیف میده و کلاً خوبن، من پوژان دادم تو فرمانیه یک کلام بودن ولی کارشون بیست بود بخصوص تاج ساقدوشا ظریف و شیک عین عکس ژورنال ! ولی باخترم تو اون سمتا به نظرم عالیهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

(۱۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ عصر)'SPID' نوشته است:  
(۱۶-اسفند-۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ عصر)'لیلاعزتی' نوشته است:  سلام دوستان من گل فروشی خوب سمت سعادت آباد میخوام اگه سراغ دارید راهنماییم کنیدتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/angel.gif

عزیزم حول و حوش  میدون کاج خواهرم دسته گلش داد به گل فروشی باختر ، خوشگل و شیک بود ارکیده و رز سفید ، مدل داد عین همونو بهش داد، قیمتم انگار تخفیف میده و کلاً خوبن، من پوژان دادم تو فرمانیه یک کلام بودن ولی کارشون بیست بود بخصوص تاج ساقدوشا ظریف و شیک عین عکس ژورنال ! ولی باخترم تو اون سمتا به نظرم عالیهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

عذرخواهی میکنم اینجا تاپیک گل سلطان هست که تعریف اینجا رو هم شنیدمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۵-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #29
(۱۸-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ عصر)'royana' نوشته است:  سلام دوستای گلم
واقعاً خوشگل بود

واااای عزیزم مبارک باشه.چه قدر خوشگله واقعا کارشون خوووبهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط royana ، LA-KSH
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #30
ما رفتیم گلمونو سفارش دادیم دسته گل بهاری که گل صدتومنی و لیسینتوس بنفش و ... باهم بود خیلی ناز بود شد 400 تومن که گل ماشینمونم هدیه تشریفات تخت جمشیده و من فقط مدل گلشو انتخاب کردم.
حالا ایشاله که خوب باشه روز عروسیتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

عروسی ۲۹ اردیبهشت 96
تشریفات تخت جمشید:خیلی خوب
موزیک علی کیا:عالی
گل سلطان:خیلی خوب
آتلیه ویرگول:عالی
آرایشگاه ساناز سعدی:خیلی خوب
آرایشگاه دیپلمات:خوب

خداااجوون ممنونم ازتتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام