• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

گل فروشی رضایی

۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #11
RE: گل فروشی رضایی
سلام دوستام گریمور روز عروسیم خانم پارسا از سالن پارس انا به من گفته قشنگتر که اگه دسته قرمز داری رژت هم قرمز باشه دو دلم که رژمو قرمز بزنم به نظرتون چی بهتره؟گل قرمز یا دسته گل سفید؟
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #12
من گل فروشی نامزدیم + تزیینات خنچه های نامزدیم با اینجا بود.کارشون حرف نداره
احتمالا عروسی هم همین جارو بگیریم

عاشق خودمم توی روز عروسیمLub
همه میگفتن شبیه ملکه ها شدی
خیلی زود گذشت دلم واسه عروسیمون تنگ شده
نقل قول
 سپاس شده توسط viragooo
۱۱-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #13
رضایی توی خیابون فرجام شرقی هست نبش خیابون برادران باقری که اون تقاطع معروف به چهارراه ولیعصر هست.کارش انصافا خییییلی خوبه خیلی از سفارش گل های صدا و سیما رو برای مراسم و جشن های خاص رضایی انجام میده و فردای اون روز همون کارها رو برای تبلیغ جلوی در مغازه اش میذاره ولی خوب گرووووووووووونه متاسفانه.

Shy
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۷-مرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #14
ماشین عروس و دسته گل رو برادر داماد به ما هدیه داد و گفت برید گلفروشی رضایی من حساب کردم مثل اینکه از دوستانشون هست یا ... نمیدونم والا . کسی جدیدا تجربه ای نداره که این دسته گل و ماشین رو خوب درست میکنند یا نه ؟ آخه یکمی آرایشگاه خودم تو مرزداران گیواست و آرایشگاه همسرم تو شهرک نیوفیس اگه بخواد بره دنبال ماشین بد بیاد دنبال من وقت کم نمیاریم ؟ با آتلیه که صحبت میکردیم گفت مشکلی نداره یکم صبح داماد زودتر آماده شه وقت کم نمیاریم با آرایشگاه نیوفیس هم هماهنگ کردیم 8 صبح داماد آماده باشه که بره دنبال گل و ..
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #15
دسته گل عروس چند در میاد ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام