• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گل فروشی رضایی

۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #1
گل فروشی رضایی
گل فروشی رضایی

واقع در شرق تهران

خیابان فرجام

اتاق عقد و دست گل عروس و ماشین عروس رو خوب درست می کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط viragooo
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: گل فروشی رضایی
کار دسته گلش که عالیه من گل نامزدیمو اونجا دادم

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
نقل قول
۲۹-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #3
منم شنیدم خیلی خوبه
حدود قیمتاشم میگین؟

مهم نیست بزرگ باشی یا کوچک!
مهم این است که آنقدر مرد باشی که پای حرفت بایستی!
وگرنه دهان هر نامردی بوی گند دوستت دارم میدهد ...
نقل قول
  • گروه ژ
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #4

بچه ها آدرس دقیق دارید ازش؟
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #5
عزیزم من آدرسشو دقیق بلد نیستم از شوهرم میپرسم بهت میگم

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #6
من آرایشگاه عروسیم سمت فلکه اول تهرانپارس بود و دنبال یه گل فروشی خوب میگشتم که به آرایشگاه نزدیک باشه که آرایشگرم این گل فروشی رو معرفی کرد و گفت بگو از طرف من هستی تا بهت تخفیف خوبی بده، ما هم رفتیم گل فروشی رو دیدیم توی خیابون فرجام سر نبش یه خیابون بود و به نسبت بزرگ و خوب بود و تابلو خوبی هم داشت واسه فیلمبرداری و اینا که داماد میره گل رو تحویل میگیره توی فیلم نمای قشنگی داشت...
خود صاحب گل فروشی نبود و شاگردش مارو راهنمایی کرد به سمت کارگاهشون که کوچه پشتی بود و رفتیم اونجا نمونه کارهارو دیدیم و خیلی متنوع بود حتی اگه از مدلا هم خوشت نمیومد میتونستی عکس بدی برات اون مدل درست کنن، همه چیش خوب و عالی بود، کارگاه بزرگی بود و دم گل فروشی هم جاپارک داشت و مناسب بود تنها چیزی که مارو دو دل کرد قیمت بالایی بود که گفتن ما مدلی ماشین عروسی که میخواستیم بهمون 600 تومان قیمت دادند و خیلی بالا بود که اعتراض کردیم گفت ما شاخه ای حساب میکنیم و دونه دونه قیمت گلارو که جمع بزنی تازه بیشتر از این قیمت هم میشه که ما تعجب کردیم گفتیم واسه ماشین عروس که دیگه شاخه ای حساب نمی کنن خلاصه گفتند در مورد قیمت با خود آقای رضایی صحبت کنید و شماره موبایل دادند و با ایشون که تماس گرفتیم و گفتیم از طرف خانم آرایشگر فلانی اومدیم بهمون تخفیف داد و گفت دیگه آخرش شما 400 بدید که ما قبول نکردیم و گفت آخرین قیمت براتون 350 میزنم که ما بازهم قبول نکردیم و رفتیم همون اطراف گل فروشی شیدارو پیدا کردیم و دسته گل و ماشین عروسمون باهمون مدل هردوتاش شد 250 هزار تومان که خیلی هم راضی بودیمBlush
اما کیفیت کارای گل فروشی رضایی خیلی خوب بود و گلاش خیلی تازه بودند و نمونه کارهای قشنگی هم داشتند اما ما قسمت نشد ماشین و دسته گلمونو بدیم اونجا...Big Grin

من یه پسمل ملوس دارم...Hehe!
اینم وبلاگ گل پسرم:
http://parsajoooni.niniweblog.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس جهانگرد
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #7
من برای نامزدیم رفتم هم خیلی الکی گرون بود هم ار.شیتون سر بزنید وقتی مدلاش خیلی قدیمی بود!
بعدش رفتم آراگل سفارش دادم که اصلااااااااااااااااا راضی نبودم!

پر از تو ام پرودگارم...
سپاس تورا که صبر را با انگشتهای خودت به وجودم بخشیدی...
سرشارم از تو مهربانم
لبریزم کن....
آنان که لایقند را پر از عشق کن و آنها که لایق نیستند را لایق بگردان
آمین...
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #8
شوشو دسته گل خواستگاریمو از اونجا گرفت تو تاپیکش عکسشو گذاشتم واقعا تک بود.
همینطور گل بله برون و چندتای دیگه.
تازه میتونی میوه های فصلم ببری بدی تو تنگ یا سبدت واست کار کنه.

آیا می دانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای روی کره زمین به من بستگی دارد؟Angel
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #9
نیلو جان مبارکت باشه عزیزم

پر از تو ام پرودگارم...
سپاس تورا که صبر را با انگشتهای خودت به وجودم بخشیدی...
سرشارم از تو مهربانم
لبریزم کن....
آنان که لایقند را پر از عشق کن و آنها که لایق نیستند را لایق بگردان
آمین...
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #10
وااااای بچه ها..من عروسیم 91/2/20 بود ..کار دسته گل و ماشین رو به رضایی دادیم...قرار بود دسته گلم ارکیده پر باشه...ساقه گل مروارید باشه..ولی روز عروسی شوشوم که رفته دسته گل و بگیره دیده که ساقه های گل زرد و پوسیده است...گلبرگای گلم ولو شده ...افتضاح بوده...شوهر منم قبول نکرده و گفته باید دوباره برام درستش کنی!!!!!! حالا فک کنید رووزز عرووسیییی..منم تو آرایشگاه منتظر...تا براش دسته گل و 1ساعته درست کرد!!!!!!!!!!ولی اصلا شبیه چیزی که دیدیم و سفارش دادیم نبود...من وقتی از آرایشگاه اومدم بیرون که دومادو ببینمو دسته گل و بهم بده .. هنگ بودم!!!!!!داد زدم این چییهههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!! اصن یه وضییییییییییییییی.......خیلیم پشیمونم که جرا با آکمیا قرارداد نبستم!!ولی 1سال گذشت دیگه ..ولی دسته گلم و هنوز دارم Smile

شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بیرون کند

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام