• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گلفروشی مینیاتور

۲۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #101
RE: گلفروشی مینیاتور
قیمت مناسب و کیفیت عاااالی
نقل قول
 سپاس شده توسط شادی معنوی
۲۵-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #102
من که حتما میریم مینیاتور از روز اول آشنایی تا الان که نزدیک عروسیمونه همه گل ها مون رو از مینیاتور گرفتیم و راضی بودیم
نقل قول
 سپاس شده توسط شادی معنوی
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #103
سلام ما ماشین عروسیمونو دادیم این گل فروشی تزئین کرد کارش بد نبود ولی فیلم بردارمون خیلی خوب فیلم برداری کرده بود توفیلم خیلی خوب افتاده بود رفتیم اتلیه نیک ناز عکسامونوفیلممونم اونجا گرفتیم بعدم که رفتیم باغ شبم تالار ولی در کل خوب بود
نقل قول
  • گروه ژ
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۰۵:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۶ ۰۵:۵۳ عصر توسط شادی معنوی.)
ارسال: #104
عزیزم تصویر: images/smilies/heart.gif آتلیه نیکنازو من میشناسم  کار خارق العاده ای ندارن ،مثل بقیه هستن، دیزاین گل به عکاس چه ارتباطی داره
مینیاتور واقعا گلاش خوبه و کارش قشنگه من یادمه وقتی مدرسه ای بودم مینیاتور یکی از اولینها و معروفهای ایران بود، اون زمانی که میدان نور وجود داشت و باکری نبود  الان رو نمیدونم منم اومدم ببینم کارای جدیدشون چطوره ولی در هر صورت عکس ربطی به گل نداره تصویر: images/smilies/rolleyes.gifتصویر: images/smilies/rolleyes.gifتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

(۱۱-آبان-۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ صبح)'elaheh_109' نوشته است:  
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ صبح)'sa.ha' نوشته است:  منم دسته گلمو از اینجا گرفتم و اصلا راضی نیستم. به باغ نرسیده پلاسیده بود. البته ان اوایل کارشون ما دوتا ماشین و دسته گل از انجا گرفتیم خیلی خوب بود ولی سر مراسم خودم افتضاح بود.

دسته گل منم تو باغ که داشتیم عکس میگرفتیم پلاسیده شدCryingCryingCrying
بعد ا ز باغ رفتیم آتلیه وتو تمام عکس های آتلیه کاملا مشخصه که گل ها پلاسیده هستن CryingCryingCrying
بگذریم که ترکیب رنگ هم اونی نبود که من میخواستم Angry

ای واییییی عزیزم تصویر: images/smilies/undecided.gif

البته نمیدونم برا من توی گلدون خریدن همچین چیزی شده ولی توی گل طبیعی اگه وقتی میخرم تازه باشه ۴ روزم نگهش میدارم تو جای خنک چیزیش نشده
یعنی تحیلتون گل پلاسیده دادن؟ 

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۵:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ صبح توسط admin3.)
ارسال: #105
(۲۶-بهمن-۱۳۹۶ ۰۵:۴۷ عصر)'شادی معنوی' نوشته است:  عزیزم تصویر: images/smilies/heart.gif آتلیه نیکنازو من میشناسم  کار خارق العاده ای ندارن ،مثل بقیه هستن، دیزاین گل به عکاس چه ارتباطی داره
مینیاتور واقعا گلاش خوبه و کارش قشنگه من یادمه وقتی مدرسه ای بودم مینیاتور یکی از اولینها و معروفهای ایران بود، اون زمانی که میدان نور وجود داشت و باکری نبود  الان رو نمیدونم منم اومدم ببینم کارای جدیدشون چطوره ولی در هر صورت عکس ربطی به گل نداره تصویر: images/smilies/rolleyes.gifتصویر: images/smilies/rolleyes.gifتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

(۱۱-آبان-۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ صبح)'elaheh_109' نوشته است:  
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ صبح)'sa.ha' نوشته است:  منم دسته گلمو از اینجا گرفتم و اصلا راضی نیستم. به باغ نرسیده پلاسیده بود. البته ان اوایل کارشون ما دوتا ماشین و دسته گل از انجا گرفتیم خیلی خوب بود ولی سر مراسم خودم افتضاح بود.

دسته گل منم تو باغ که داشتیم عکس میگرفتیم پلاسیده شدCryingCryingCrying
بعد ا ز باغ رفتیم آتلیه وتو تمام عکس های آتلیه کاملا مشخصه که گل ها پلاسیده هستن CryingCryingCrying
بگذریم که ترکیب رنگ هم اونی نبود که من میخواستم Angry

ای واییییی عزیزم تصویر: images/smilies/undecided.gif

البته نمیدونم برا من توی گلدون خریدن همچین چیزی شده ولی توی گل طبیعی اگه وقتی میخرم تازه باشه ۴ روزم نگهش میدارم تو جای خنک چیزیش نشده
یعنی تحیلتون گل پلاسیده دادن؟ 

اره عزیزم. اون لحظه اول که توارایشگاه همسرم دسته گل رو داد دستم . گل ها اصلا تر و تازه نبود و یکیشون هم که کاملا پلاسیده بودتصویر: images/smilies/angry.gif. بعد واقعا نمیدونم چرایهربان زرد افتضاح پیچیده بود دور گل ها Sad من هر وقت غکس های عروسیم رو میبینم داغ دلم تازه میشه. به همسرم میگم اصلا نباید دسته گل به اون ... تحویل  میگرفتی  تصویر: images/smilies/angry.gifتصویر: images/smilies/angry.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام