• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

گلفروشی مینیاتور

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
گلفروشی مینیاتور
قبلا کارشون خیلی خوب بود ولی سر عروسی گلهام اصلا ررنگاش اونی که میخواستم نبود در ضمن از همون اول گلهام پژمرده شده بودند واقعا سر عروسی حالمو گرفتند با اینکه برای گل عروسیم کلی گل فروشی رفتم تا رنگی رو که میخوام پیدا کنم به جای گل یاسی برام گل صورتی گذاشته بود اصلا اصلا راضی نیستم
نقل قول
 سپاس شده توسط samira mz ، hkhnasab ، nazi_on2 ، elaheh_109 ، forklift
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ عصر توسط هااانیییه.)
ارسال: #2
RE: گلفروشی مینیاتور (خیابان آیت ا... کاشانی ، ابتدای خروجی شهید ستاری جنوب)
آخی افق جااان
کسی راجع به این گل فروشی نظر نداده چرا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به نظر من کارشون عالیه گل و ماشین عروسیمو به اینجا سفارش دادیم
گلم که خیلی خوب و تک شد و ماشینمونم دقیقا همونی بود که سفارش داده بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط biologist
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #3
من دسته گل بله برونمو ازاینجا گرفتن و خیلی خوشگل بود و خیلییییییییییییییییییی راضی بودم

هر کس بد ما بخلق گوید ما چهره دل نمیخراشیم
ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #4
نسبت به قیمتاش کارشون عالیه، هرچند مدلاشون یکم قدیمیه، ما رفتیم گلفروشی زعیم از یه مدل خوشمون اومد برا ماشین عروس که 1 میلیونو 250 تومن بود، ولی همونو مینیاتور برامون 400 درست کرد

غم دارم
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #5
گل فروشی مینیاتور نزدیک خونه همسرم هستش ،کارش عالیه به نظرم عالیییییییییی. من که خیلی راضیم کلاً همسرم گل برام از اونجا میگیره، هفته ای یه دونه تک گل میگیره اما همون تک گل و هر دفعه یه جور تزیین می کنه. دسته گل عقدمم از اونجا گرفتم عالی بود کلاً دسته گلای خواستگاری و بله برونم هم از اونجا گرفتن. من که خیلی راضیم ، فقط نسبتاً بالا می گیره که اونم تزیین قشنگش می پوشوندش.

19/03/91 نامزدیمون
16/06/91 عقدمون - روز من و تو... Heart
29/06/92 عروسیمون

تو
همان شقابق معروف سهرابی...
تا تو هستی
زندگی بایدکرد
نقل قول
 سپاس شده توسط elly
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #6

من کاراشو خیلی دیدم منزل نزدیکشه
خیلی قشنگه
ماشین عروووووووساش عالیه
گلم هر وقت گرفتم عالی بوده و راضی

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mona aroos
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #7
کسی میدونه دست گل عروس. ارکیده رو چقدر میگیره؟

finishNew1
نقل قول
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #8
من عروسی یکی از خواهرام 10 سال پیش بود اون موقع همه گلاشونو از اینجا گرفتن و خیلییییییی راضی بودن کاراش واقعا با کیفیت و خاص بود اما ابان پارسال که اون یکی خواهرم دسته گلشو گرفت اصلا خوب نبود. کلا که از اولش خوشگل نبود گلاش تا عروس بیاد سالن پژمرده شده بود و خیلی بد شده بود دسته گلش
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ صبح توسط ofogh.)
ارسال: #9
منم چون خیلی ازش تعریف شنیده بودم رفتم اینجا،اولش میخواستم برم گلفروشی لاله میرداماد گفت اون روزش پره نمیشه،بعد خواستتم برم گلفروشی های جردن گفتم شلوغه اون ورا زمان از دست میدیم ،اینه که رفتیم اونجا،قبلش هم سه بار رفته بودم تا رنگ گل و مدل و ایناش رو ببینم ،اونجا قبلا رز یاسی دیده بودم واسه همین فکر نمیکردم همچین کاری بکنه که به جای رز یاسی صورتی بذاره و به جای لیسین توس بنفش،لیسن توس سفید رو اسپری بزنه،گلاش هم پلاسیده بود،اصلا نمیبخشمشون،وقت کنم حتما ازش شکایت می کنم زمین تا اسمون با اونی که تو فاکتورش نوشته بود فرق می کرد،تازه من یه مدلی که تو البومشون بود رو سفارش دادم و خیلی تاکید کردم که بنفش باشه ولییییییییییییی متاسفانه نمیدونم چرا اینکارو کرد،خیلیییییی پشیمونم رفتم اینجا مسئولیت پذیر نبودند منی که واسه پیدا کردن رنگ بنفش ساقدوش و وسایل سفره عقدو ... کلی اینور اونور رفتم دسته گلمو به این روز دراورده بودن و کل زحمتام به هدر رفت.
نقل قول
 سپاس شده توسط elaheh_109
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ صبح توسط betsabeh.)
ارسال: #10
منم اصلاااااا از این گل فروشی راضی نیستم.
دسته گل نامزدیم هیچ ربطی به اون چیزی که می خواستم و کلللییی هم روش تاکید کردم، نداشت.
اصلا انگار به حرفت گوش نمی دن و کار خودشونو می کنن.
اما با گفته دوستمون موافقم که گلای تک شاخه رو خوب تزیین می کنه.

دلم تنگ است،دلم اندازه حجم قفس تنگ است

سکوت از کوچه لبریز است

صدایم خیس و بارانی است

نمی دانم چرا در قلب من پاییز طولانی است......
نقل قول
 سپاس شده توسط ofogh ، elaheh_109
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام