• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

گفت و گو و راهنمایی در مورد بازارهای مختلف خرید مبلمان و سرویس خواب

۱۷-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #1381
RE: گفت و گو و راهنمایی در مورد بازارهای مختلف خرید مبلمان و سرویس خواب
ما یه سرویس چوب از یه تولیدی تو وهن آباد به اسم مدرن یا روژان مدرن خریدیم به غلط کردن افتادیم. بعد از 2-3 هفته تاخیر تو تحویل با کلی تهدید تیکه تیکه تحویل دادن اونم چندتا تیکشو یه مدل دیگه دادن، حالا درگیر تعویضشونیم و هی میپیچونند. الان 2 هفته از عروسیمون گذشته هنوز خونمون رو درست نچیدیم و هیچکس حتی پدر مادرمون نیومده. این آدما نون بقیه همشهریاشون رو هم آجر میکنند. از تهران هم تقریبا 50 کیلومتر راهه نمیشه زود زود رفت سراغشون.
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #1382
سلام دوستان
چقدر خوب که همه تجربیاتشونو میگن و اسم جاهایی که خرید کردن خوش قول بودن  یا بدقول بودن

مرسی از همتونتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط awin
۲۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۵:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مهر-۱۳۹۷ ۰۵:۰۹ صبح توسط Mina*nima.)
ارسال: #1383
من مبل هفت نفره از نعمت آباد خریدم، خیلی جای داغونی بود محیطش ، اولش که رفتم خیلی خور توو ذوقم تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
ولی مدل مدرن میخواستم که مبل میلاد تنوعش نسبتا بیشتر از بقیه بود، یه مدل داشتن که خوشمون اومد با یه پارچه ی دیگه سفارش دادیم، دقیقا همه ی جزییات رو رعایت کردن و فوووووووق العاده خوش قول بودن، دقیقا همون روزی که گفتیم بیارن آوردن واسمون، تصویر: /images/smilies/new/new2.gif قیمتش خیلیییییییی عالی بود باورم نمیشد حدودا چهار تومن شد، در صورتی که شعبه یافت ابادشون ظاهرا شیش تومن میداد! و از اون عجیب تر طبقه پنجم میلادنور شهرک غرب دقیقا همون مدل با همون پارچه ی نعمت آبادو ده میلیون و خورده ای میداد تصویر: images/smilies/undecided.gif خلاصه اینکه محیطش شیک نیست ولی واقعا قیمتا و کارشون خوبه! 
سرویس خوابم و میز جلو مبل و ميز تلوزيون و عسلیامو چوب گرفتم، سبک روستیک از یافت آباد، کارشون خوب بود و جزییات رو رعایت کردن ولی خیلی بدقول بودنتصویر: /images/smilies/new/new3.gif
يافت اباديه اسمش هنركده امير بود، كلا سبك روستيك كار ميكنن

نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #1384
سلام دوستان
من مبلمان و نهار خوری می خوام بخرم به نظرتون الان وضعیت بازار چطوره؟
الان زمان مناسبی هست یا بزارم بعدا 
چون وقتی خلوت باشه تخفیف خوبی میدن
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #1385
بچه ها تا الان دیدید جایی سرویس خواب رنگ کنن؟ رنگ سرویس ماهگونیه و میخوام بژ بشه.. سرویس هم تمام چوب هستش.
نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #1386
(۴-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ صبح)'zohreh67' نوشته است:  
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ صبح)'NISA' نوشته است:  
(۱۹-آبان-۱۳۹۵ ۰۹:۵۶ صبح)'s@maneh' نوشته است:  من برای مبلمانم تقریبا همه جا رو به جز رباط کریم و وهن آباد رو گشتم و چون همسرم وزنش زیاد بود و راحتی مبلمان خیلی براش مهم بود در این مورد خیلی حساس و سخت گیر بود
آخر تونستیم مبلی که میخواستیم رو تو چهاردانگه از شرکت ماهور بخریم.البته ماهور تو یافت آباد بازار مبل ایران 1 هم شعبه اصلیشه ولی خوب قیمت چهاردانگه حدود 600 تومن ارزونتر شد .قیمت یه ست کاملش فکر کنم 3600 بود و خوبیش این بود که اسفنج کفی مبلمان برای شرکت رویا بود .
http://moblemahoor.com/MoblemaneMahoor_LShayan.aspx این مبلی که من سفارش دادم خیلی هم خوش قول بودن و زودتر از موعدی که قرار بود بیارن برامون آوردن.بسته بندی هم عالی بود
برای مبلمان استیل هم خیلی گشتم و طبق گفته بچه ها مبلمان استیل تو یافت آباد خیلی گرون بود من مبل خامم رو از یه آقایی که توملایر تولیدی دارن خریدم و دادم رنگکار و رویه کوب خودشون تو کرج برام کاراش رو انجام بده خوبیش اینه که تو تمام مراحل کار میرم سر میزنم و از همه چیش خیالم راحت تره. مبل فروشا معمولا پارچه تا متری 25 تا 30 تومن رو خودشون میذارن که اگر پارچه گرون تر انتخاب کنی تفاوتش رو خودت باید بدی من کلا پول پارچه رو از فاکتورم کم کردم و یه روز رفتم یافت آباد پارچه ای که میخواستم رو خریدم و حتی پارچه پرده ای ست مبلمانم هم خریدم با این اوصاف مبلی که تو یافت آباد دیده بودم حدود 20 تومن بود رو تونستم با متریال بهتر و کاملا سلیقه خودم با قیمت کمتر جمع کنم البته هنوز رویه کوبی مبلم انجام نشده ولی تا آخر هفته آینده تموم میشه و تحویل میده.انشاله عکسشو براتون میذارم .در مورد مبلمان استیلم همه کاراش به جز پارچه اش کرج بود اگر خواستید بگید آدرسش رو بهتون بدم.

یادم رفت بگم که سرویس خوابم رو هم تو چهاردانگه و یافت آباد 2350 قیمت گرفته بودم و تونستم از تولیدیش به قیمت 1700 بخرم تو اینستا گرام با پیجشون آشنا شدم و آدرس گرفتم رفتم همون روز هم برام فرستادن.

عزیزم میشه آدرس اینستا جایی که سریوس خوابتو خریدی بگی؟مرررسیNew2New1

عزیزم میشه لطف کنی ادرس اینستاگرام رو بهم بدی

عزیزم آدرس اینستاشو برام میفرستی لطفا

نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ عصر توسط 74694-نوعروس.)
ارسال: #1387
سلام دوستان. در مورد خرید مبلمان در شهر تبریز باید  عرض کنم که من خودم برای جهیزیه سال 95 خیلی درگیر اینو مساله بودم که سرویس خواب و مبلمان از کجا بگیرم چون هر جا میرفتم میگفتن چوب راشه!!!!! اسم ایپک یولی خیلی شنیده بودم حتی تو تلویزیون تبلیغ میکرد رفتیم از نزدیک دیدیم باز چنگی به دل نمیزد رفتیم طرف شهرک شهید مدنی که خط تولید مبلمانه تو تبریز از یه تولیدی مبل دیدن کردیم واقعا به عینه دیدیم که چه مصالحی استفاده میکنن اسفنج 35 کیلویی بود حتی مبل چستر که برا مشتری تهیه میکردن دیدیم که فنربندی داره و تقریبا اعتمادمونو جلب کرد چیزی که مهمتر بود قیمتا بودن که نسبت به نمایشگاها قیمت ها خیلی مناسب بودن حداقل 20% با نمایشگاه فرق داره خلاصه یه میز ناهارخوری 8 نفره+ سرویس خواب جهیزیه و مبل سفارش دادیم الان حدود 3 ساله من استفاده میکنم خدا ایشالا روزی شونو 10 برابر کنه راضیم. اینم ادرسشه تبریز. شهرک شهید مدنی.جنب عابربانک. تولیدی مبل تک.

(۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ عصر)'74694-نوعروس' نوشته است:  سلام دوستان. در مورد خرید مبلمان در شهر تبریز باید  عرض کنم که من خودم برای جهیزیه سال 95 خیلی درگیر اینو مساله بودم که سرویس خواب و مبلمان از کجا بگیرم چون هر جا میرفتم میگفتن چوب راشه!!!!! اسم ایپک یولی خیلی شنیده بودم حتی تو تلویزیون تبلیغ میکرد رفتیم از نزدیک دیدیم باز چنگی به دل نمیزد رفتیم طرف شهرک شهید مدنی که خط تولید مبلمانه تو تبریز از یه تولیدی مبل دیدن کردیم واقعا به عینه دیدیم که چه مصالحی استفاده میکنن اسفنج 35 کیلویی بود حتی مبل چستر که برا مشتری تهیه میکردن دیدیم که فنربندی داره و تقریبا اعتمادمونو جلب کرد چیزی که مهمتر بود قیمتا بودن که نسبت به نمایشگاها قیمت ها خیلی مناسب بودن حداقل 20% با نمایشگاه فرق داره خلاصه یه میز ناهارخوری 8 نفره+ سرویس خواب جهیزیه و مبل سفارش دادیم الان حدود 3 ساله من استفاده میکنم خدا ایشالا روزی شونو 10 برابر کنه راضیم. اینم ادرسشه تبریز. شهرک شهید مدنی.جنب عابربانک. تولیدی مبل تک.

نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #1388
(۱۷-تير-۱۳۹۸ ۰۴:۲۰ عصر)'arezooo67' نوشته است:  بچه ها من همیشه وسایل چوب اتاقم رو که بیشتر هم دوست دارم اسپرت باشه از برند بلج خرید میکنم.خیلی کارشون عالیه .مدلای متنوعیی دارن . هم کار ام دی اف دارن .هم کار چوب .من چند بار ازشون خرید کردم قیمتشون در مقایسه با جاهایه دیگه حرف نداره .تازه اقساط هم دارن .
www.bolej.com

عزیزم مثلا یه دست مبلمان ساده و یه تخت اسپرت حدودا چه قیمتیه؟

نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #1389
منم نعمت آباد سفارش دادم کلاف چوب مخلوط گردو و راش انصافا عالی دراوورد ٨ میلیون هم با یافت آباد اختلاف قیمت داشت خیلی راضیم
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #1390
(۱۹-تير-۱۳۹۸ ۰۲:۳۷ عصر)'lida vahidi' نوشته است:  
(۱۷-تير-۱۳۹۸ ۰۵:۲۰ عصر)'arezooo67' نوشته است:  بچه ها من همیشه وسایل چوب اتاقم رو که بیشتر هم دوست دارم اسپرت باشه از برند بلج خرید میکنم.خیلی کارشون عالیه .مدلای متنوعیی دارن . هم کار ام دی اف دارن .هم کار چوب .من چند بار ازشون خرید کردم قیمتشون در مقایسه با جاهایه دیگه حرف نداره .تازه اقساط هم دارن .
www.bolej.com

عزیزم مثلا یه دست مبلمان ساده و یه تخت اسپرت حدودا چه قیمتیه؟

منم اس برند بلج رو شنیدم .عزیزم من رفتم سایتشون رو نگاه کردم بیشتر کاراشون به  خواست مشتری هاشون تخفیف خورده بود .بهتر خودت بری قیمتا رو ببینی

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام