• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

گفتگو پیرامون خرید حلقه

۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #11
RE: گفتگو پیرامون خرید حلقه
منم دلم ست میخواست ولی رفتم خرید جوگیر شدم جواهر برداشتمBig Grin
شوهرمم که نگین دوست نداره رینگ ساده برداشت
قیمت رینگشم شد 1 تومان برا اون دوستمون که قیمت رینگ میخواست البته ریینگ از 400 و 500 بود

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط mahi19
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #12
نازنین جون میشه تو تاپیک عکس حلقه ها عکس حلقه هاتونو بزاری.منم احتمالا رینگ میخرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahi19
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #13
منم خیلی ست دوسدارم ولی فکر کنم پیدا کردن حلقه ست که به دل هر2 نفر بشینه خیلییییییییی سخت باشه
مگر اینکه رینگی ساده بگیری که اونم به نظرم خوبه ولی زیادیییییییییی سادس و نمایی نداره زیاد

میشه اگه جایی رو می شناسید که یه مهندس مکانیک جامدات نیاز داشته باشن، بهم بگین؟!!!
دارن بعد 10 سال از عشقم جدام میکنن چون کار ندارهCrying دیگه فرصتی برامون نمونده. تمام آرزوهام داره به فنا میره!
نقل قول
 سپاس شده توسط shishijoon
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #14
ذخترا بگین بنظرتون کجا بهتر بود جواهراش و از کجا خریدین و چند خریدین؟ :*

هوایی رو که تو نفس میکشی
دارم راه میرم بغل میکنم
تو با من بمون تا ته این سفر
من این ماهو ماه عسل میکنم
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #15
بنظرم رینگ بهتره چون مدلای دیگه هروقت اراده کنیم میتونیم بخریم اماازدواج بهونه ی رینگ خریدنه

http://www.nowaroos.com/images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mahi19 ، nargesi1393 ، hadis sh
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #16
(۲۲-مرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ عصر)هلماجون نوشته است:  بنظرم رینگ بهتره چون مدلای دیگه هروقت اراده کنیم میتونیم بخریم اماازدواج بهونه ی رینگ خریدنه

منم همینو میگم اول خاستم جواهر باشه بعدش شوشو پیله شد ست کنیم اونم از نگین دار بیزاره گف ک بیا ست ساده برداریم بعدن هم میتونی هزار مدل انگشتر و جواهرو برلیان بخری منم دیدم راس میگه بهدشم دیدم ک اونایی ک جواهر دارن تو فامیل هی نگرانن هی در میارن ی چیز دیگ میندازن جای حلقه Huhمنم برام مهمه ک حلقم همیشه دستم باشه و عوضش نکنم دیگ قرار شد رینگ ساده بخریمNew2خعلی هم خوب و زیبا و ماندگار

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #17
من و نامزدم هم دیروز رفتیم رینگ ست گرفتیم. البته خیلی ساده اس با دو تا نگین پرنس روشه. با کلی چونه زدن و تخفیف گرفتن روهم شد 3تومن. ولی خوبیش به این بود که هردومون سلیقمون دقیقا یکی بود. کلا از نظر خرید و ... خیلی تفاهم داریم خب.
نقل قول
 سپاس شده توسط shishijoon ، nice lady
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #18
مبارکت باشه شیوا جون میشه عکسشم بزاری ببینیم
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #19
(۲۳-مرداد-۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ عصر)mahsa 24 نوشته است:  مبارکت باشه شیوا جون میشه عکسشم بزاری ببینیم

مهسای عزیز حلقمون دست نامزدمه، ایشالا به زودی عقد میکنیم، اونوقت چشم حتما عکسشو میذارم.New2
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa 24 ، nice lady
۲۵-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #20
دوستای گلم من میخوام واسه نامزدم حلقه بخرم و دوست دارم حلقه هامون ست باشه. یه تومن بیشتر پول ندارم به نطرتون از کجا میتونم یه حلقه مناسب با این پول بخرم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید دوس جونا New1

صدای خنده خدا رو میشنوی؟
به آنچه محال میپنداری میخندد...Angel
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام