• چم
  • آتلیه اساطیر

گفتگو در مورد بهداشت فردی

۱۶-مرداد-۱۳۹۹, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #551
RE: گفتگو در مورد بهداشت فردی
بچه ها من موهام خیلی خشکه. چهار روزم حموم نرم چرب نمیشه.
دکلره نکردم. رنگش هم نمیزنم ولی مثل موی عروسک قدیمیا شده یعنی به سختی شونه میشه پنج دقیقه بعد میره توی هم. بهش نرم کننده موی فیروز میزنم که شونه بشه ولی حس میکنم اون خشکترش میکنه. چندتا شامپو هم عوض کردم ولی فایده نداشت... نرم کننده زدم که دیگه خیلی بدتر شد.
راه حلی سراغ دارید؟ شامپو، موس یا هر چیزی که حالت کثیف هم پیدا نکنه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
۱۶-مرداد-۱۳۹۹, ۰۷:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۹ ۰۷:۵۵ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #552

سونیا
اگه اینکار بکنی خیلی موثره چون موهای منم مثل توه
اول اینکه اب زیاذ بخور
بعد اینکه قبل هر حمام حداقل ١-٢ساعت اگه حوصله داشتی شب اینها میگم بزن بعد موهات با روسری ببند بعد برو حمام خیلی موهات بهتر میشه
روغن نارگیل و روغن زیتون و روغن سیاه دانه
یکن ولزمشون کن با پنبه بزن به این شونه دندانه دار و بزن به موهات اگه خوصله نداشتی کلا به کف دستات بزن و موهات قشنگ چنگ بزن
بعد موهات با روسری بپشون بعد ١-٢ساعت یا چند ساعت برو حمام
تا حمام بعدی موهات نرم میشه و اینکه موهات چون حمام رفتی اصلا چرب نیس ولی خشکم نیس
بعد کلا تو از سزم مو استفاده کن و یا اسپزی دوفاز
من سرم مو اون راضی بودم و اسبزی دوفاز شوارزتکف

بعد سشوار کمتر استفاده کن خواستی استفاده کنی حتما از سرم مو یا اسپری قبلش استفاده کن
اتو مو سعیدکن فقذ وقتی محبور میشی
موهات با رنگ جنس خوب رنگ کن یا کمتر رنگ کن

یه چیز دگه زرده تخم مرغ اون خوب بزن بعد خوب به همه موهان برن ٢٠-٣٠دقیقه بمون باشع
بعد برو حمام

بعد تا خالا از چه شامپو های استفاده کردب؟میشه نام ببری
من چندتا شامپو خوب باشه بهت بگم

بعد نون سبوس دار بخور یا سبوس بخر تو خورشت ها یا غذا های ابکی بریز اینم برای تقویت مو خیلی خوبه

https://khbartar.blog.ir/post/8393/چطور-...ش-حالت-کنم
ایتم بخون خوبع

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط mari90 ، negin1991 ، souniya ، artatam
۱۷-مرداد-۱۳۹۹, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #553
مرسی نازگل جون.
دیشب آخر وقت پیامت رو دیدم همون موقع روغن نارگیل زدم و صبح شستمش. حس میکنم یه ذره خیلی کمی بهتر شده.
رنگ نمیزم سشوار اینام خیلی کم شاید ماهی یه بار. 
اسپری h.zone دارم خوب نیست. قبلشم یکی دیگه داشتم اسمشو یادم رفته. اونم خوب نبود. شامپوهام هد اند شولدرز، پنتن، گارنیه، فولیکا، سان سیلک، شون... بازم بوده الان یادم نیست. اون اسپریها که گفتی رو حتما میخرم.
تخم مرغم فردا میزنم. فقط ب و نمیگیره؟

این لینکه خیلی خوبه دستت درد نکنه بخونم هرکدوم جواب داد میام میگم..

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، artatam
  • ارشادی
۱۷-مرداد-۱۳۹۹, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #554

ببین تخم مرغ همون اخطه بو میگیره اما بعد بشوری بوش میره
روغن برلی اینکه بهتر باشه باید یکم گرم کنی روغن رو و روش هم یکم سشوار ملایم بکشی بهت حدبدبشع با نایلون ببنیدی سرت رو بهتر و بهتر حذب میشه
ویتامین دی و ای بخور اونم برای تقویت مو بخور

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam ، souniya
۱۷-مرداد-۱۳۹۹, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #555
(دیروز ۰۸:۳۲ عصر)'souniya' نوشته است:  بچه ها من موهام خیلی خشکه. چهار روزم حموم نرم چرب نمیشه.
دکلره نکردم. رنگش هم نمیزنم ولی مثل موی عروسک قدیمیا شده یعنی به سختی شونه میشه پنج دقیقه بعد میره توی هم. بهش نرم کننده موی فیروز میزنم که شونه بشه ولی حس میکنم اون خشکترش میکنه. چندتا شامپو هم عوض کردم ولی فایده نداشت... نرم کننده زدم که دیگه خیلی بدتر شد.
راه حلی سراغ دارید؟ شامپو، موس یا هر چیزی که حالت کثیف هم پیدا نکنه؟

شامپوی بدون سولفات اسنفاده کن،از اتومووسشواراستفاده نکن،موهات را با آب داغ نشور،۳یا۴روزیک بارموهات را بشور،ازروغن کرچک طبیعی استفاده کن،وقتی موهات خیسه اصلاموهات را شانه نکن،آب وابمیوه طبیعی ومیوه وسبزی زیاداستفاده کن

بی همگان به سرشود،بی تو به سر نمیشود
دوستان گلی که مایل به شرکت در چله سوره هستند،لطفا به آبگینه پیام خصوصی بدهند و آمادگی خودشون برای شرکت در این چله را اعلام کنند،متشکرم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، artatam ، souniya
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام