• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

گفتگو درباره لنزعروس

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #31

RE: لنزعروس
من لنز گذاشتم اصلا هم اذیت نشدم تازه ایرانی هم بود لنز آریان طوسی عسلی

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #32
(۵-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ عصر)maniya نوشته است:  لنز آرین هم خوبه طبیعه طوسی خیلی تیره...
من که الان لنز طبّی مارک سافتلن استفاده میکنم ولی زود چشمم خسته میشه اذیت میشمSad

خانومی سفتلن مارک نیست

سفتلن نوع لنز

۲ نوع لنز طبی داریم

نرم(سفتلن) و سخت

مارک رو از پزشکت بپرس

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ صبح توسط ساچلی.)
ارسال: #33
(۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ صبح)rezvane نوشته است:  منم لنز می‌خوام، از این یکی 2 بار مصرفا، بخوام عالی باشه، چی بکیرم، عسلس رنگ طبیعی می‌خوام.

عشقم مارک booty هم ظریف و درخشنده است هم چشمو نمیسوزونه هم برجسته نیست و ضد حساسیته منم عسلیشو دارم حتی مامان بابامم شک میکنن که لنز دارم یا نهAngel
قیمتشم عالیه 25000 تومان!!!!Cool

(۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ صبح)shamim نوشته است:  بچه ها به نظرتون لنز طوسی دور مشکی بهتره یا طوسی عسلی؟؟؟؟؟

گلم طوسی عسلی اگه چشمات درشت باشه خوبه ولی انگار سایه اش سفیدی چشمو به زرد نزدیک میکنه ولی خاکستری دور مشکی سفیدی چشمتو کاملا سفید نشون میده چون سایه نمیندازه
نقل قول
 سپاس شده توسط shamim
۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #34
(۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ صبح)shamim نوشته است:  بچه ها به نظرتون لنز طوسی دور مشکی بهتره یا طوسی عسلی؟؟؟؟؟

سلام شمیم جون.من عروسیم طوسی عسلی گذاشتم.خیلی خوشگل بود.برق قشنگی به چشم میداد و در عین حال طبیعی بود.

“عشق یعنی وقتی دور هستید دلتنگ شوید اما از درون احساس گرما کنید چون در قلبتان به هم نزدیکید.” –کی نودسن Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط shamim ، marisa
۲۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #35
منم تقریبا یک ساله که به جای عینک از لنز طبی رنگی استفاده می کنم.اگه خدا بخواد آبان ماه هم جشن عروسیمه. خوشبختانه با لنز مشکلی ندارم. چشای من رنگش قهوه ایه و لنزم مارکش فرشلوکه.رنگشم عسلی یعنی pure hazel که 3tone هم هست. و همینم باعث میشه که خیلی طبیعی نشون بده. هیچوقت تابحال کسی متوجه وجود لنز توی چشام نشده.
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۲۴-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #36
(۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ صبح)rezvane نوشته است:  منم لنز می‌خوام، از این یکی 2 بار مصرفا، بخوام عالی باشه، چی بکیرم، عسلس رنگ طبیعی می‌خوام.

عروس خانومای خوشگل هر لنزی یه دیامتر داره که قطر لنز رو نشون میده که روی جای لنز مینویسه مثلا13.5 mm,
یا مثلا 14.5 mm .و یه curve که برجستگی لنز رو نشون میده مثلا 8.6 یا 8.4
هر چشمی یه برجستگی و یه قطری داره.مثل سایز کفش.شما ممکنه یه لنز رو شانسی از جایی بگیرید بدون اینکه به سایزش توجه کنید و استفاده کنید.این لنز اگه سایز چشمتون باشه که هیچی وگرنه چشمتون رو اذیت میکنه.واسه همینه که یه مارک لنز واسه دو نفر ممکنه مناسب نباشه.پس برای اولین بار حتما برید پیش یک اپتومتر که با امتحان لنز با سایزای مختلف( یک بار مصرف) اندازه چشمتون رو داشته باشید.بعدش تو هر خریدی به این دو تا پارامتر دقت کنید.و بدونید هر چی درمصد اب لنز بیشتر باشه تحملش راحتتره.یکی از دلایل اختلاف قیمت لنز هم درصد آب تشکیل دهنده لنزه.اگر بدون اینکه سایز چشمتون رو بدونید از لنز استفاده کنید در "طولانی مدت" بخاطر سایشهای ریزی که روی قرنیه ایجاد میکنه باعث آسیب های بعضا شدید به چشمای خوشگلتون میشه.Sad
در ضمن قطره های تکی و یک بار مصرف artelac برای خشکی چشمها حین استفاده از لنز توسط چشم پزشکا توصیه میشه.سلامتی چشمها خیییییییییییییییلیییییییییییییییییی مهمه .امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنمHeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، parasto parvaz ، nafa30 ، banoo ، betsabeh ، مونیکا66 ، سحر ناز ، rosy ، javidan ، صفا جون ، sohaila ، haniesadeghiniya ، yagmur ، kolo ، marisa
۲۵-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #37
بچه ها من یه چی بگم؟؟؟ داداش من یه مشکلی برای چشمش پیش اومده بود بردیمش فارابی! بعد یه دختره رو هم آورده بودن که لنز آرایشی از مغازه خریده بود و گذاشته بود روی چشمش و دید یکی از چشماش کم کم از بین رفته بود! هیچ کاری تونستن براش بکنن و گفتن جدیدا این لنزا وارد بازار شده و این مشکلو ایجاد میکنه!!! من انقدر ترسیدم که برای نامزدیم اصلا اجازه ندادم لنز برام بذارن! اما برای عروسیم میخوام لنز داشته باشم! بذارم آرایشگرم تهیه کنه یاخودم بخرم؟؟ برای خریدش چیکار کنم؟؟؟ اول برم دکتر یا نه؟؟؟؟ چی بخرم؟؟؟

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۲۵-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-شهريور-۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ عصر توسط parasto parvaz.)
ارسال: #38
برو داروخونه بپرس از لوازم آرایشی نخر
چقدر گذاشته بود که اینجوری شده بود؟
منم لنز دوس دارم

3......... تیام و متینا منم عاشق مامان بابامم..........
خدایا شکرت همه چی عالی بودNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط ELI71 ، marisa
۱۸-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #39
(۱۸-مهر-۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ صبح)کتی نوشته است:  بچه ها چشم پزشکی میشناسین که لنز طبی رنگی بده که رنگ لنز تقریبا طبیعی باشه و تابلو نباشه؟
و حساسیت هم ایجاد نکنه لنزاش و مارک های خوب و حرفه ای باشه؟New1

عزیزم دکتر من میده، البته من چون لیزیک کردم دیگه نگرفتم اما اون موقع که لنز میذاشتم ازم میپیرسید که رنگی میخوای یا نه، حالا میتونی زنگ بزنی از منشیش بپرسی که رنگی هم داره یانه، از دکترم خیالت راحت باشه عالیه، تازه اگه نداشته باشه هم بهش بگش برات میاره، اسمش دکتر محسن کاظمی مقدم ،
تلفن: 88020106
آدرس: خیابان کارگر شمالی، مقابل دانشکد اقتصاد، نبش خیابان دوم، پلاک 467

فصل آشنایی ما سبز خواهد ماند باقی
چه زود گذشت، یکی از بهترین شبهای زندگیم بودHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط کتی ، marisa
۱۸-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #40
بچه ها حالا بر خلاف نظر اکثریت من موافق لنزم

کسایی که دوس دارن با رنگ چشماشون فرق کنن به نظرم لنزی بگیرن که یییییییییییه کوچولو با رنگ چشماشون فرق داشته

باشه (خیلی نه)

اوناییم که نمیخان به نظرم لنز بی رنگ بگیرن

چون لنز چشم رو براق و خیلی خیلی جذابتر میکنه وخصوصا وقتی چشم آرایش داشته باشه چشمو فوقلعاده شاینی میکنه

Follow me on
Instagam: Tikshowroom
FB: Tikshowroom
نقل قول
 سپاس شده توسط ghazaleh2012 ، ELI71 ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام