• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

گفتگو درباره لنزعروس

۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ صبح
ارسال: #21
RE: لنزعروس
من با صورمه ای موافقم یا طوسی خیلی تیره
من وقتی آرایش میکنم چشمام خیلی روشن میشه عسلی میشه خوشم نمیاد دلم طوسی تیره میخواد ولی فک نکنم همسرم اجازه این کارو بهم بده Sad میگه چشات ضعیف میشه !!!!!!!

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #22

(۱۴-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ عصر)هستی جون نوشته است:  وای دانته چجوری تونستی با لنز بخوابی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لنز دراوردنش خیلی راحت تر از گذاشتنشه منم یه مدت لنز طوسی میذاشتم داشتم میرفتم دانشگاه دیر رسیدم سر کلاس درو که وا کردم یه پسره گفت به به چه لنز قشنگی همه برگشتن منو نگاه کردن

در نمیومد مجبور شدم با همون لنزا بخوابم چشمام واقعا داغون شده بود Big GrinBig Grin
لنز ندیده بودم نمی تونستم درش بیارم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #23
من لنز گذاشتم و اصلا اذیت نشدم خیلی عجله ای هم خریدم 25 تومن هم گرفتم ولی هم خیلی طبیعی بود هم اذیتم نکرد مامانم بعد عروسی گفت برو دوباره بگیر از همون رنگ . فقط دور مشکی نگیرین و من طوسی روشن گرفتم که چون چشم خودم تیره بود قشنگ شده بود
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #24
منم برای نامزدیم لنز طوسی عسلی داشتم . ارایشگرمم نفازولین ریخت که قرمز نشه .فقط چیزی که مهمه نباید اون شب اولین شبی باشه که اون لنز رو می زارین من از دو هفته قبل یه روز در میون میزاشتم چند ساعت تا عادت کنم به اون لنز .
نقل قول
 سپاس شده توسط Amene joon
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #25
فرشلوک خوب نیستش زیاد. ارزونه. مارک بهتر بخر. دختر دائیم لنز طبی رنگی از دکتر خریده 80 تومن همیشه تو چشمشه.... حتی گاهی خوابش برده با لنز. برای چشم لنز ارزون نزن خطرناکه. من البته خودم یه مدت طولانی فرشلوک میزدم و مشکلی هم نداشتم.... اما در کل فرشلوک 4 تومنی هم هست.... معلومه که نمیشه اطمینان کرد بهش

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #26
(۲۸-شهريور-۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ صبح)SAMAHIR نوشته است:  سلام من چشمام ضعیفن مجبورم لنز بزارم وقتی لنز میذارم چشمام به شدت قرمز میشه و میسوزه احساس کوری میکنم مارک لنزم فرش لوکه از خود دکتر گرفتم. 31 ام عروسی دوستم دعوتم راهنماییم کنین چیکار کنم

عزیزم منم چشمام ضعیفه مارک ماکسیما میذارم عالییییییییییییه از صبح تا شبم تو چشمم باشه انگار نه انگار

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #27
بچه ها یه عروسه تو سالن گلها بود که میگفت قبلا لنز میذاشته
1 بتامتازون هم زده بود 2 تا هم لوراتادین خورده بود و اومده بود اما همین که لنز گذاشت چشماش قرمز شد بعد که خوابید آرایشش کنه هی اشکش میومد و آرایشش خشک نمیشد
گریمورش کلافه شد هی میگفت لنزت دربیار میگفت نه دفعه اولم که نیست بعد آرایشش کرد و فرستادش برای شینیون وقتی برگشت که بهش بگه خوب شد یا نه کنار چشمش همه رد اشک بود
بنده خدا گریموره من که بدجور از دستش حرص خوردم New3 عصبیم کرده بود
خلاصه گریموره به زور لنزش درآورد و کنار چشمش یکم اصلاح کرد و داماد اومده بود دنبالش دختره هم رفت اما با چشم قرمز و آرایش کثیف که باعث همه اتفاقا لجبازی خود دختره بود

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs ، marisa
۱۷-آذر-۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #28
سلام دوستان من واسه مراسم عقدم از لنز استفاده کردم خیلی خوب شده بود چون چشمام درخشنده تر شده بود اصلا هم اذیت نشدم از صبح تا آخر شب تو چشمام بود فقط سعی کنید از مارک خوب استفاده کنید

من؛
ذره های غبارِ نشسته بر
اندوه تارهای عنکبوتِ کنجِ خیال توام که با
کوچکترین عبور هوا
نیست می شوم
گم، در هوای سال های پس از تو..Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۷-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #29
RE
اون قطره که کفتی عزیزم دکتر باکدل برای من نوشت ولی وقتی میکنم تو جشمم مثل فلفل میسوزه،بعدش باور کنید واسه عروس جشم مشکی نازه

هوا;خوب يا بد فرقي نميكند.... به هواي "تو" من نفس ميكشم هنوز.....
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۵-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #30
لنز آرین هم خوبه طبیعه طوسی خیلی تیره...
من که الان لنز طبّی مارک سافتلن استفاده میکنم ولی زود چشمم خسته میشه اذیت میشمSad
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام