• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

گفتگو درباره لنزعروس

۱۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ عصر توسط saba.)
ارسال: #11
RE: لنزعروس
قطره ی استریل چشمی نفازولین (ناپریون) رو میگم گلم.سفیدی چشم رو بیشتر میکنه و یه حالت خاصی به چشم میده مثل چشم بچه کوچولوها..New2
نقل قول
 سپاس شده توسط susi ، marisa
۱۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #12
قبلااستفاده میکردم مردمک چشم روهم بزرگ ترمیکنه ولی شنیدم زیادش ضررداره نه؟؟؟
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #13
آره خوب..همه چیز مصرف زیادش ضرر داره گلم..
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #14
بچه ها لنزه عسسلی قشنگه؟
دور مشکی یا معمولی؟
رنگه پوستم سبزه است

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #15
عسلی خوراک پوست برنزه هسسسسسسسسس دورمشکی جالب تره به نظرم
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، azin_az ، ماهی قرمز
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #16
هم عسلی هم طوسی دور مشکی. عسلی ممکنه با بعضی ارایشها یهو ادمو جواد کنه (ببخشیدا) ولی طوسی خیلی باکلاسه

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط maniya ، azin_az
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #17

ببین به نظر من لنز طوسی عسلی دور معمولی رو بگیر. دوستم تو عروسیش گذاشته بود خیلی ناز و پیشی شده بود.

نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #18
به نظر من لنز سورمه ایم خییییییییلی شیکه هم اینکه تیره ست هم اینکه اصلا معلوم نیست لنزه فقط چشمات درشت تر میشه و برق میزنه ولی باز طوسی دور مشکی بهتر از عسلیه

انقدر باورت دارم که وقتی میگویی افتاب...گرم میشوم
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #19

من برای جشن عقدم لنز قهوه ای داشتم البته نمی خواستم, آرایشگرم گیر سه پیچ داده بود لنز بذار Big Grin

خلاصه بعد از جشن هرکاری کردم نتونستم در بیارمش اولین بار بود لنز می ذاشتم دیگه با همون لنز خوابیدم صبح با دردسر درش اوردم همه جارو هم تار می دیدم تازه با اون چشمای داغون رانندگی هم کردم قرار بود همسرجان بیاد خونمون بعد منو اون و خواهرام با هم بریم خونه مادر بزرگم Big Grin

چندماه فهمیدم که خطر نابینایی وجود داشته و اصلا نباید با لنز می خوابیدم. وای ی ی ی Big GrinBig GrinBig Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگل ، mhdshs ، marisa
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ صبح توسط سوگلی.)
ارسال: #20
ممنو دوستان از راهنماییتون
لنزه طوسی داشتم اولش خیلی خوبه و قیافمو شیک میکنه خیلیم طبیعی بود(البته چون ارایش عروس با فیکساتوره شاید این اتفاق نیفته) ولی یه کم که میگذشت و خسته میشدم انگار از پشت کوه و یه دهکوره اومدم با همسرم رفته بودیم خرید لنز طوسیامم گذاشته بودم دختره فروشنده یه دفعه گفت آخی از کجا (منظورش همو ن پشته کوهه)اومدی چه چشای نازی داری 3 (12)
من همیشه لنزامو از عینک فروشیا مگیرم خیلی خوشگلو طبیعین

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali ، دریا ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام