• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گفتگو درباره لنزعروس

۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #1941
RE: گفتگو درباره لنزعروس
سلام اجیای عزیزم
من هم چند تجربه از لنز دارم که شاید بدردتون بخوره
اول از همه بگم هر چیزی بدی و خوبی داره  و اگه میخاین لنز استفاده کنین  چشمتونو رو بدیاش ببندین 
من اولین بار واسه اینکه متوجه شم چشمم حساسیت داره یا نه یه لنز یه بار مصرف خریدم  مارکشو نمیدونم  ولی رنگش طوسی دور مشکی بود   و به پیشنهاد خود فروشنده واسه اولین بار مایع لنز گینزا رو خریدم   قیمت لنزم ۱۵ بود و با مایع لنزو کیس ش شد ۲۵ 
 و اینم داشته باشین که اصلا ازش استفاده نکردم و هم اطرافیانم میترسوندنم هم خودم خیلی میترسیدم بزارم بره پشت پلکم یا رو چشمم خشک شه و ازین جور حرفا
خلاصه که خراب شد و انداختمش
یه مراسم داشتیم  باز رفتم خریدم این سری گفتم بزار یه لنز گرون تر بخرم  حداقل نزنم خودمو کور کنمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif   رفتم از لوازم ارایشی بهداشتی  از برند بیوتی  رنگ عسلی شو خریدم  ۵۰ تومن که تنها کاری که میکرد رو چشمم نیم درجه چشممو روشن تر میکرد و چدن سایز چشمم نبود چشممو درشت میکرد خوشم میومدتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif    اولین بار که گزاشتم تو چشمم  با کمک عمم بود     گزاشتم تو چشمم و هول کردم   گفت پلک بزنو پاینو نگاه کن  همینکارو کردم و خود مث یه بچه خوب رفت سر جاشو اصلا چشمم قرمز نکرد

ولی این سری رفتم اپتومتریست  و  ازش لنز گرفتم 
طبی رنگی
مارک رینبو  رنگ  گری  (طوسی با دور طوسی مشکی و مرکز عسلی)خیلی طبیعی و خوشگله و اصلا اذیت نمیکنه  و از دور اصلا انگار نه انگار لنزه و   تو چشم خیلی راحته 
من خریدم ۳۰۰ ولی تو سایت سی لنز زده ۸۰ ت 

مایع لنزمم منتل   که الان یکم اذیت میکنه میخام عوضش کنم 

چند تا نکته بگم 
مایع لنز جا لنزیو هر روز که  استفاده میکنین  عوض کنین و اگه استفاده تون کمتره بازم یه روز در میون  مایع رو عوض کنین و لنزا هم ضد عفونی کنین

لنزو از سمت رو بزارین 
 اولین بار که میخاین بزارین همه ترسارو بریزین دور 
 چون واقعا هیچ بلایی سرتون نمیاد مگر اینکه مشکل چشمی داشته باشین یا حساسیت
اموزش گزاشتنش  هم  فیلمش توی اینترنت زیاد هست 

اگه حساسیت داشتین  چشاتون مثل چشای کسی میشه که فلفل ریختن تو چشمش  فقط لنزو در بیارین و برین دکتر مستقیم   . و اینکه اگر لنزو گزاشتین و بعد ۲ ۳ ساعت خستتون کرد و دیدین چشمتون داره قرمز میشه درش بیارین با محلول ضد عفونیش کنید و خودتونم یه یه ساعتی بخوابید 

هیچ وقت ریسک نکنین و روز عروسی لنز نزارین  برا اولین بار   نمیخاین که بهترین روز زندگیتون  خراب شه ..

لنزو از جاهای معتبر بگیرین   معلوم باشه چی دارین میکنین تو چشمتون

از رنگ های جیغ شروع نکنین سعی کنین تناژ چشم خودتونو برا اولین بار بگیرین 
بوس به لپاتونتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، اروس خانم
۴-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۳۶ صبح توسط اروس خانم.)
ارسال: #1942
بچه ها من سالهای پیش از لنز طبی و همچنین برا مراسمها لنز رنگی استفاده میکردم تا اینکه بعد از عمل لیزیک دیگه لنز رفت کنار و الان بعد از چند سال که دارم میرم برا مراسم عروسی لنز رنگی بخرم میبینم همه چی خیلی تغییر کرده، مثلا لنزها اون موقع روزانه و فصلی نبود و سالانه بود و جنس با کیفیت و کم کیفیت داشت و مایع لنز با سرم شستشو فرق داشت و مایع لنز خیلی قیمتش بالا بود7-8 سال پیش من صدوخورده ای پول مایع لنز میدادم ولی تا 2-3 سال تاریخ مصرف داشت و اول باید لنز رو با سرم شستشو میشستی و بعد میزاشتی تو جالنزی که توش مایع لنز ریخته بودی ولی من دیروز رفتم یه لنز رنگی خریدم که روش نوشته daily مارکش هم eye fashion کره ای هست و شما اینجا گفتید لنز روزانه یه بار مصرف هست ولی فروشنده به من گفت تا 140 ساعت میتونی استفاده کنی !!! مایع لنز هنوز نخریدم تو نت سرچ زدم بجای مایع لنز محلول شستشوی لنز هست که قیمتش خیلی پائین هست و نوشته 3 ماه بعد از باز شدن درب ان باید دور انداخته شود؟!! میشه راهنمایی کنید، این چند سال همه چی عوض شده و اطلاعات من کم هست، ایا لنز من یک بار مصرف هست یا حرف فروشنده درسته؟ ایا محلول شستشوی لنز 3 ماه تاریخ مصرف داره؟

دلم را آرزوهایم را آینده ام را
به خدا میسپارم که
یوسف را از ته چاه به اوج پادشاهی رساند!
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفند.
۲۴-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #1943
بچه ها جون
من دیروز لنز داشتم برا عروسی از ساعت۳لنز رو چشم بود دیگه اخرای شب ساعتای۱۰ چشام قرمز شد
بنظرتون حساسیت دارم؟
یا ممکنه لنزم بده؟
یا مایع لنزم بده
راستش مارک اپتیماس مایع لنزم و تو نت خوندم. ک مایع خوبی نیس اما فرصت نداشتم عوضش کنم؟
یا ممکنه از تایم طولانی رو چشم بوده قرمز شده
ولی خوب بقیم لنزداشتن یه قطره ارایشگر ریخته بوده خوب شده بودن نمیدونم چ قطره ای

یه چیز. دیگه ک هنوزم قرمزه بعد ۱۲ساعت!!!
ولی کمتره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام