• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

گفتگو درباره لنزعروس

۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-خرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ عصر توسط MaloooS.)
ارسال: #1
گفتگو درباره لنزعروس
بچه ها نظرتون راجع به لنزچیه؟؟؟؟واسه عروسی که معمولا3 ساعت ایناتوتالاره خوبه لنز؟میشه بگین به هررنگ چشمی چه لنزایی میاد؟؟؟؟؟مرسییی
نقل قول
 سپاس شده توسط sevdayi ، marisa
۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: لنزعروس
لنزای باکیفیت فقط چشمودرخشانتروباروح ترجلوه میدن مصنوعی نمیشه بازم خوب نیس؟؟؟؟؟؟؟من عاشق رنگ توسیم آخه
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991 ، طراوت جون
۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مرداد-۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ عصر توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #3
فرناز جان لنز قشنگ هست،ولی اخر شب دیگه عروس همه جا رو تار میبینه،
دختر عمم رفت پیش اپتومتر واسش نوع لنز رو تعیین کرد،لنزشم از المان خرید ولی اخر شب دیگه داشت کور میشد،واسه عروس خوب نیست، از صبح با کلی ارایش سنگین روی چشم هستی تازه لنز هم بذاری که دیگه واویلا!

فرناز جون شما که چشمات خیلی قشنگه ،به نظرم نیازی به این چیزا نداری.
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ عصر
ارسال: #4
مرسی عزیزم آخه میخوام چشام برق بزنهBig Grinدرضمن واسه تالار3ساعتی هم خسته کنندس یعنی؟
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #5
اخه مسئله فقط زمان خود تالار نیست،از صبح که میخوان ارایش رو شروع کنن باید تو چشمتون بذارید،بعد هم باغ ،بعد اتلیه،بعدش تالار،تازه شما قراره مراسمتون تا 2-3 شب باشه،نمیشه که وسط مراسم درش بیاری!
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #6
منم لنز دوست ندارم واسه عروسی. دوست ندارم قیافم مصنوعی بشه و یه شکل دیگه بشم. بعدا که به عکسام نگاه می کنم میبینم خودم نیستم حرص می خورم
نقل قول
 سپاس شده توسط هانیه هستم یه دختر رویایی ، marisa
۵-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #7
سلام
به نظر من لنز اصلا خوب نیست
من خودم چشمام رنگیه ولی دختر عموم برای عروسیش لنز گذاشته بود آخر شب چشماش داشت از کاسه در میومد . قرمز شده بود و همش احساس سوزش می کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #8
منم اصلا لنز دوست ندارم بچه ها به نظر من تو شب عروسی به اندازه کافی با لباس و... درخشش داریم و احتیاجی به لنز نیست چون ریسکه ممکنه چشمامون قرمز شه و همه چی بد بشه!!!

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-آذر-۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ عصر توسط saba.)
ارسال: #9
منم برای عروسی دوست ندارم لنز بزارم،ولی فرناز راست میگه درخشش خاصی به چشم میده..
من توصیه میکنم نزاری و بیخیال شی و با قطره به چشمت حال بدی،ولی اگه بازم دوست داشتی لنز بزاری حتماً مارک فرشلوک رو بخر هم رنگاش قشنگه هم مطمئنه..البته اگه اصلشو بتونی گیر بیاری الان تا اسم فرشلوک میاد همه یاد ارزونش که همه دارن میوفتن!!اونا به درد نمیخوره!!
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۳-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #10
صبایعنی چی باقطره؟؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام