• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

گروه موزیک H2 Band حمید عطایی(Dj & Live Music)

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
گروه موزیک H2 Band حمید عطایی(Dj & Live Music)
موبایل :
٠٩١٢٢٠٧٩٦٤٠
مدیریت : آقای حمید عطایی

اینستاگرام :
http://www.instagram/hamid_attaei

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 01.jpg]

[تصویر: 02.jpg]

[تصویر: 03.jpg]

[تصویر: 05.jpg]

[تصویر: 06.jpg]

[تصویر: 07.jpg]

مقام معظم رهبری :این كه می‌گوئیم 14 سكه مهریه بیشتر نباشد نه برای این است كه 14 سكه بیشتر اشكالی ایجاد می‌كند نه 14 هزار سكه هم‌باشد ازدواج اشكالی ندارد فرقی ندارد اما این برای این است كه جنبه معنوی ازدواج غلبه پیدا كندبر جنبه مادی
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، ریحانه شیطون ، آیناز خانوم ، سحر مظفری ، کتایون ورهرام ، mona.nazgol ، somayeansari ، عروس قصه ، zarhatalis ، sahraa ، گندم طلا ، فاطیمامسیح ، nasitari ، زندگی رویایی ، دلساعروس ، mahtabvakahbod ، پرستوهستم ، mina.bbp
۱۳-تير-۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ عصر توسط mobinnet.)
ارسال: #2
موزیک h2 باند
ولی به نظر من اسم گروهها مهم نیست که کی میخونه چون همه دنبال اجرای خوبن نه اسم خوانندشون
من واسه عروسیه داداشم همه گرو ه ها رودیدم ولی آخرش به این نتیجه رسیدم قدرت چرخوندن برنامه هنره که هر کسی نداره.
یکه از دوستام عروسیش یه گروه رو آورده بود منم دعوت بودم . کارش فوق العاده بود .قیمتشم خیلی خوب بود منم واسه داداشم آخر شب باهاش صحبت کردم گفت می تونی بیای جای دیگم برناممون رو ببینی .منم دیگه اون شب باهاشون رفیق شدم چند تا برنامه دیگم باهاشون رفتم دیدم و بعد ok کردم البته بگم واقعا همون شب اول از نظرم قطعی بود. ولی از همه چی بیشتر از روراستیشون و مودب بودنشون خوشم اومد از این جلفای داغون مثل خیلی از این خوانندها و گروهها نبودن.
اسم گروهشون H2 band بود . جالبتر از همه اینه که قیمت تمامه گروه رو بهم تک تک گفت که اصلاباورم نمیشد کسی بیاد قیمت جزئیات کارشو بگه . ازشم پرسیدم گفت ما فقط واسمون تفریحه چون من کارم چیزه دیگس و درآمدم از جای دیگه.تا حالام واسه چند نفر پیشنهاد دادم همه راضی بودن.همه چی هم دارن از سنتی و دف و ... خوب بگیر تا Dj و کیبورد, ... و جالبتر اینکه یکی از آشناها که اینا رو بهشون معرفی کردم با اینکه Dj قرار بود بیاد باهمین خواننده و شومنشون حمید ولی باز کیبورد هم واسشون آورده بود .تازه اگرم آهنگ خاصی هم بخواین مثل ما چند روز قبل بهش بگی شب برنامه واستون اجرا میکنه چون من به چند تا از این گرو ها که گفته بودم گفتن نمیشه.در کل کم نمی آوردن و خیلی با انرژی بودن.

(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ عصر)lady نوشته است:  عزیزم اگه واقعا میتونی تا 2.5 هزینه کنی و عروسیتون مختلطه اصلان در مورد گروه ایمان و مسعود شک نکن
راستش اولش منم همین قدر هزینه داشتم ولی واقعا هیچ موزیکی نتونست انتظارات منو براورده کنه، اخرش شوهرم گفت این همه هزینه میکنیم به خاطره 1 تومن بالا پایین ارزششو نداره مراسمو خراب کنیم ، الانم واقعا خوشحالم که این کارو کردم Smile

(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ عصر)lady نوشته است:  دقیقا مثل خودمی Big Grin منم متنفرم از اینایی که نمکدون بازی در میارن و هرچی به دهنشون میرسه میگن Dodgy
عزیزم اینا هم از نظره تیپ هم از نظره رفتار و برخورد عالین.
فقط اینو بگم که وسط عروسی یه ما دیدیم کترینگ و کرین و موزیک با هم اختلاف پیدا کردن Surprised کرین به کترینگ میگفت باید مبل هارو بکشید کنار تا من کرینم جا بشه کترینگ میگفت من نمیتونم به موزیک بگو بلندگوشو برداره ، موزیک میگفت صدا بهم میریزه من نمیتونم خلاصه خود آقای ایمان اومد جای بلندگوشو یه جوری عوض کرد که ما نه مبل تکون دادیم نه صدا بهم خورد وکرین هم جای خوب قرار گرفت Big Grin هم مدیریتشون خوبه هم کارشون خوبه هم رفتارشون عالیه Heart به نظره من اگه بهشون زنگ بزنی کاملا دستت میاد که چه جور آدمایی هستن Smiling من که عاشق کارشونم و تا آخر عمر دوعاشون میکنم که اون شب مجلسه مارو عالی برگزار کردن.
موزیکش کامله یعنی هم ویلن هم تومبا هم وی درام هم دی جی ...... فکر کنم اگه اشتباه نکنم 7-8 نفر بودن همه هم خوش تیپ Big Grin

(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ عصر)lady نوشته است:  عزیزم اگه واقعا میتونی تا 2.5 هزینه کنی و عروسیتون مختلطه اصلان در مورد گروه ایمان و مسعود شک نکن
راستش اولش منم همین قدر هزینه داشتم ولی واقعا هیچ موزیکی نتونست انتظارات منو براورده کنه، اخرش شوهرم گفت این همه هزینه میکنیم به خاطره 1 تومن بالا پایین ارزششو نداره مراسمو خراب کنیم ، الانم واقعا خوشحالم که این کارو کردم Smile

(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ صبح)shabnamh نوشته است:  

عزیزم میشه بگی 2500 که به تو گفتن شامل چه چیزهایی بود؟؟ و اینکه رفتارشون و تیپ و قیاقشون چطوره ؟ خیلی فشن هستن یا سنگین و رنگین رفتار می کنن؟ آخه چون موزیک و خواننده یه جورایی مدیریت مراسم رو در دست داره من از این خواننده ها که خیلی جلف بازی در میارن و حرف های ... میزنن خوشم نمیاد. دوست دارم در عین پرانرژی بودن آدم حسابی باشنBig GrinNew2Wink

(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ عصر)lady نوشته است:  دقیقا مثل خودمی Big Grin منم متنفرم از اینایی که نمکدون بازی در میارن و هرچی به دهنشون میرسه میگن Dodgy
عزیزم اینا هم از نظره تیپ هم از نظره رفتار و برخورد عالین.
فقط اینو بگم که وسط عروسی یه ما دیدیم کترینگ و کرین و موزیک با هم اختلاف پیدا کردن Surprised کرین به کترینگ میگفت باید مبل هارو بکشید کنار تا من کرینم جا بشه کترینگ میگفت من نمیتونم به موزیک بگو بلندگوشو برداره ، موزیک میگفت صدا بهم میریزه من نمیتونم خلاصه خود آقای ایمان اومد جای بلندگوشو یه جوری عوض کرد که ما نه مبل تکون دادیم نه صدا بهم خورد وکرین هم جای خوب قرار گرفت Big Grin هم مدیریتشون خوبه هم کارشون خوبه هم رفتارشون عالیه Heart به نظره من اگه بهشون زنگ بزنی کاملا دستت میاد که چه جور آدمایی هستن Smiling من که عاشق کارشونم و تا آخر عمر دوعاشون میکنم که اون شب مجلسه مارو عالی برگزار کردن.
موزیکش کامله یعنی هم ویلن هم تومبا هم وی درام هم دی جی ...... فکر کنم اگه اشتباه نکنم 7-8 نفر بودن همه هم خوش تیپ Big Grin

(۶-خرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ صبح)shabnamh نوشته است:  دوستان میشه یک گروه موزیک خوب و شاد واسه عروسی با قیمت 1-1.5 معرفی کنید؟؟؟؟

تو همین تاپیک و تاپیک دی جی بگردی دی جی های خوبی پیدا می کنی مثل دی جی امیر و مجید و هرمان

(۸-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ عصر)shaD R نوشته است:  بچه ها امیر مسعود یا ایمان مسعود، هرکس از یه کدوم اینا تعریف می کنه!!! کدوم بهترن؟؟؟

من کار اینا رو هم دیدم ولی باز به دلایل زیادی مهمتر قیمت مناسب نسبت به کیفیت عالی ،گروه H2 رو ترجیح میدم .البته واسه ما 2تا سور خوبم داشت که کلی خوشمون اومد.
نقل قول
 سپاس شده توسط ریحانه شیطون ، آیناز خانوم ، پرستوهستم
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #3
موزیک h2 باند
(۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۳۸ عصر)ramin.1 نوشته است:  سلام
دوستان من 18مرداد عروسیمه هنوز گروه موزیک نتونستم هماهنگ کنم . تازه اینام گفتن اگه تا آخر هفته بگی شاید جا داشته باشن.چند تا گروه رو هم دیدم ولی موندم کدومو بگیرم.یه سریشون که خیلی داغون بودن.6 تا رو انتخاب کردم ولی نمی دونم کدومو قطعی کنم.یکی دوتاشون معروفن ولی بازم موندم .آخه به قول یکی میگفت همه میتونن کلیپ بدن ماهواره پخش بشه ولی مهم اینه که سر برنامه کدومشون بتونن برنامه رو جم کنن. چون موزیک مهمه به اندازه بقیه چیزا وگرنه کل زحمتها از بین میره. البته دو تا شو خیلی خوشم اومد ولی حالا من میگم شما نظر بدین لطفا...
مجید و هرمان
ایمان و مسعود اگه اشتباه نکنم.
حمید اصغری
گروه حمیدH2 Band اگه درست گفته باشم
مرتضی
رضا منادی

من کار مجید و هرمان رو دیدم بد نیستن ولی عالی هم نیستن
تعریف ایمان مسعود رو شنیدم بقیه رو هم نمی دونم
حالا خودت کدومارو پسندیدی عزیزم؟

بچه ها برای سلامتی بابام دعا کنید
من خیلی داغونم
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ عصر توسط sahraa.)
ارسال: #4
موزیک h2 باند
سلام منظورم همین حمید که اینجا ازش زیاد نوشتن دوستان بود. اسم گروهش h2 band هست... البته من از جای دیگه بهم معرفی کردن بعد تو اینترنت داشتم می گشتم که دیدم اینجام ازش دوستان نوشتن . نمونه کار چند تا تیکه کم از گروهش چون خودش به دلایلی که توضیح دادن فیلمی ازش نیست زیاد.قیمتش هم 3 تومان شد موزیک کامل.البته اون روزی که ما با خودش تماس گرفتیم توضیحاتو داد بعد امروز که حضوری صحبت کردیم و باهاش قطعی بستیم البته تلفنی تموم کردیم ولی صبر کردیم حضوری ببینیمش چون نمی دونستیم باید چجوری هزینشو پرداخت کنیم که دوستان راهنمایی کردن..ما به دلیل اینکه نمونه کار کاملی ازش ندیده بودیم.البته خیلی تعریف می کردن ازش قراردادمون نوعش فرق کرد.البته بگم که همسرم واقعا از خودش و شخصیتش خوشش اومد نسبت به بقیه که دیده بود.به ما گفت من تضمین می کنم که برنامتون عالی باشه وقرار شد نصف مبلغ رو الان پرداخت کنیم الباقی اگه از برنامه راضی بودیم.... ولی خیلی مطمئن صحبت می کرد و کلی هم در مورد شب برنامه با هامون صحبت کرد و یکسری راهنمایی ویژه و ... تا قبلش استرس داشتیم شدید ولی الان خیالمون راحته ..........
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ صبح توسط sayeeh.)
ارسال: #5
موزیک h2 باند
بچه ها من دیشب یه اجرای زنده رفتم دیدم از حمید فوق العاده بود بچه ها چون کارشو تو فیلم دیده بودم به نظرم متفاوت بود ولی کار ایمان رو زنده دیده بودم و خوشم اومده بودالبته کار چند تا از این گروهای معروفو زنده دیدیم چون می خواستیم عالی باشه. .ولی دیشب واقعا شخصیت واقعیش رو دیدم موقعی که رو استیج بود با موقعی که پایین پیش مهمونا بود واقعا آدم میفهمه که یه جوون چقدر می تونه مودب و با شخصیت باشه همیشه وقتی اسم این آدما که می یومد (خالتور)واقعا فکر می کردم همشون همش چشمشون اینطرف و اونطرفه و.... البته خوب چند تا عروسی که رفته بودم و دیده بودم برای فامیلها و یا تو این چند وقت که کار گروه ها رو دیدم برداشتم اینجوری بود خوب اشتباه هم نمی کردم. ولی دیشب دیدم که در مورد همه نمی تونم اینجوری بگم و یه مقدار اشتباه می کردم.کاری به نوازندهاش ندارم ولی خودش واقعا گله.و یه کار تانگو هم از کارای خودش اجرا کرد.صدای خیلی زیبایی داره موقع خوندن که اصلا بهش نمی خوره این صدا برای این آدمه صاف و زیبا.و اشک ما و خیلی ها رو اینقدر احساسی اجرا کرد در آورد اول از همه عروس و داماد اینقدر احساسی شده بودن که .. و حتی اینکه مهمونا کلی گفتن که دوباره اجرا کنن.....البته گفت این کار جدیدش هست و ما که خیلی لذت بردیم بچه فوق العاده بود یعنی یه کار احساسی واقعی. بعد هم که کارایی که اجرا میکردن خیلی مرتب بود منظورم اینه که کاملا خوب تفکیک شده بود.برای رقص تکی هم یه آهنگ شاد دیگه اجرا کرد که خیلی خوب بود.البته بگم نوازندهاش هم واقعا ترکوندن البته که چند تاشون تو گروهای دیگه هم هستن که آخرش معرفیشون کرد. واقعا عالی بود. ما که عاشقش شدیم امید وارم همیشه همین جوری با انرژی و اکتیو باشه.به نظرم هم کم میگیره و هم خیلی برای برنامه هاش مایه میزاره.نوش جونش به قول همسرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ramin.1 ، آیناز خانوم
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #6
موزیک h2 باند
(۲۸-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ صبح)ninoosh نوشته است:  سایه جان منظورت از حمید کدوم گروهه؟لطف میکنی قیمتشم بهم بگی؟

همین که اینجا چند تا از دوستان معرفی کردن و باهاش برنامه داشتن.H2 band یه اسم اینجوری داره گروهش.
نقل قول
 سپاس شده توسط ninoosh ، ramin.1 ، ریحانه شیطون ، پرستوهستم
۳۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #7
موزیک h2 باند
(۳۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ عصر)ramin.1 نوشته است:  سلام دوستان بالاخره با تمام تلاشها و سختیها و ... مراسم ما برگزار شد.البته که سختیهاشم وقتی کسی رو دوست داری برای بهش رسیدن شیرینه اینها که تازه مقدمات مراسمه.از همتون بابت راهنماییهاتون ممنونم.خیلی جای خوبیه چند تا دوست خوب پیدا کردیم و کلی تجربه و....ولی مهم اینه که مراسم خوب برگزار میشد که عالی شد و هیچ کس از هیچ چیز ناراضی نبود.
از همه هم مهمتر اینکه در مورد موزیک هم از غزل .میترا.بهار.مبین.علی آقاو.. دوستانی که در مورد گروه موزیک راهنمایی کردن و تجربشونو در اختیارم گذاشتن ممنونم.چون موزیک تو مراسم به اندازه کل مراسم ارزش داره چون اگه موزیک خوب نباشه هیچ چیز به چشم نمی یاد. و یه تشکر ویژه هم اینجا از حمید عزیز که تو مراسم سنگ تموم گذاشت و کاری کرد که همه راضی بودن از کارموزیکشون وجالب تر اینکه از طرف باغ و تشریفاتمون و مهمونا هم خیلی استقبال کردن و فکر میکنم 3 تا برنامه در لحظه هماهنگ شد باهاش از طرف همینهاچون وسط مراسم کلی ازش کارت و شماره گرفتن و آخر سر هم تشریفات اومد ازش تشکر کرد که من خیلی خوشحالم انشااله همیشه موفق باشه چون لیاقتشو داره. و یه نکته جالب اینه که من تجربه کردم تو مراسم خودم ارتباط موزیک با جمعیت خیلی رو فضا اثر میزاره که این کار و خوب بلد بود.
به جرات میگم هرکی خواست موزیک بگیره باهاش بگیره و مطمئن باشه بهترین برنامه میشه فقط گروه حمید (H2 band)
باز هم از همتون ممنونمممممممممممممممممممممممHappyBig GrinShyWinkSmileRolleyes3 (12)TongueRolleyesWink

مبارکه عزیزم. هزینش چقدر شد؟ چه سازایی استفاده کردن؟

عروس 18 شهریور 93
آرایشگاه: مریم رهنما... عااااالی بود...
تشریفات: زعیری... اصلا راضی نبودیم Undecided
آتلیه: سیماهنگ... عااالی
لباس : مزون آروشا... عاااالی
گل فروشی نگین... ( تهرانی) عااااالی
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس نو
۲۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ عصر توسط sahraa.)
ارسال: #8
موزیک h2 باند
wowwwwwwww
نه به اینکه بچه ها اینقدر دیر میگذشت و نه به اینکه این همه بدو بدو کردیم با همسرم و چقدر مراسممون زود گذشت.AngelAngel
دیگه استرس ندارم چون همه چی با راهنمایی چند تا از بچه ها و تحقیق و جستجو کامل و عالی برگزار شد.WinkLub
و سر خونه زدگیمون هستیم و خدا رو شکر راضی.امیدوارم که همتون زودتر کاراتون تموم بشه و برین سر خونه خودتون و خوشبخت باشین.جا داره از همتون تشکر کنم از تشریفات و باغ تا .... و همچنین یه تشکر ویژه از طرف خودم و همسرم از حمید h2 عزیز و اینکه چقدر باعث شد به همه خوش بگذره.نه خودشونو می گرفتن مثل خیلی ها و نه حرکت غیر شایسته ای انجام میدادن و با همه خوش برخوردو مهمتر از همه اینکه پدرم که سر عروسی برادرم هم نرقصیده بود موزیک باعث شد با ما برقصه و کلی بهم خوش بگذره Winkعاشقشم..اولش خیلی استرس داشتم با همسرم که چجوری برگزار میشه و لی الان خیالمون راحت شده که همه چی خوب بوده.3 (12)Big GrinWinkSmileShy
تشریفات خوب
باغ خوب
موزیک عالی
و از همه مهمتر یه عروس و داماد گل.
دیگه چی می خوام.......New2WinkAngelAngelAngelAngelAngel
راستی هر کی خواست با حمید موزیک هماهنگ کنه بگه پیانوشون هم بیارن خیلی خوبه هم برای زدن هم برای عکسBig Grin3 (12)به ما که نگفته بود قراره بیاره ولی وقتی دیدیم عکس بردار آتلیه کلی خوشش اومد و چند تا عکس خوبم با اون گرفتیم.New1البته مهمونا هم از موقعیت کلی استفاده کردن.
برای همتون از طرف خودم و همسرم آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم .Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط عاشق رقص ، sayeeh ، ramin.1 ، amir amir ، ida ، مونا عروس 92 ، ریحانه شیطون ، mona.nazgol ، پرستوهستم
۲۶-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #9
موزیک h2 باند
مرسی بچه ها .فقط بخاطر سوء تفاهمی که پیش اومده بگم که در مورد حمید هم اشتباه از طرف ما و هم باغ بوده.به ما گفتن حمید عطایی من هم به همین اسم دنبالش بودم و دلیل اینکه گفتم سر کار بودیم نه بخاطر ایشون بلکه بخاطر اینکه اینجا دوستان به من توضیح دادن که حمید به اسم گروهش شناخته میشه (حمید H2 و یا H2 band)نه با اسم خودشون.اونایی که باهاش مراسم داشتن با اون اسم میشناسنش. در ضمن خودشون فردا ظهرش زنگ زدن که شما دیشب با من تماس گرفته بودین و توضیح دادم و قرار شد بریم نمونه کارشونو ببینم.در کل از مبین عزیز بابت توضیح ممنون .و از بقیه دوستان هم که پیام دادن خیلی ممنونم.
(لیدی) عزیزم بابت توضیح شما هم ممنونم و از آشناییت خیلی خوشحال.
بچه ها من از این سایت خیلی خوشم اومده چون همه دارن یک مسیر رو پیش میرن و همه به هم کمک میکنن.خیلی دوست دارم این همکاری بچه ها رو با اینکه عضو ها همدیگرو نمیشناسن ولی همه به هم کمک میکنن.یعنی حداقل در مورد من که اینجوری بوده وبه هر کس پیام دادم راهنماییم کرده.
بچه ها دعا کنید کارام زود مرتب بشه و مراسمم خوب برگزار بشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده پیروز ، sahraa ، amir amir ، ریحانه شیطون
۲۶-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #10
موزیک h2 باند
شماره ی حمیدH2 رو میدید دوستان؟ حدود قیمتش چقده؟

عروس 18 شهریور 93
آرایشگاه: مریم رهنما... عااااالی بود...
تشریفات: زعیری... اصلا راضی نبودیم Undecided
آتلیه: سیماهنگ... عااالی
لباس : مزون آروشا... عاااالی
گل فروشی نگین... ( تهرانی) عااااالی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد