service is down گروه موزیک پژواک

گروه موزیک پژواک

۲-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #41
RE: گروه موزیک پژواک
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ عصر)a-mot نوشته است:  
سلام امیدوارم حال همگی خوب باشد
من تجربه خودم از گروه پژواک را در اختیار دوستان میگذارم.
موزیک عروسی خودم گروه پژواک به مدیریت آقای مسعود قاسمی بود.
آقای قاسمی بسیار شخصیت متین و با اخلاقی هستند، من از کارشون راضی بودم. در کل گروه خیلی خوبی بودند هم از نظر کار حرفه ای و هم از نظر اخلاق و پایبندی به قول قراری که با هم داشتیم. من برای تمام اعضای گروه پژواک آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
شاد و سلامت باشید.
سلام میتونم بپرسم هزینتون چقدر شد و مراسمتون کی بود؟
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #42
سلام کانال تلگرام دارین نمونه کار هاتونو بشه دید؟
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ صبح توسط mina.bbp.)
ارسال: #43
سلام گروه موزیکی که من میخام انتخاب کنم قیمتش و اینکه اهنگایی که ما دوست داریم رو بیشتر اجرا کنن برامون مهمه. این اگه امکان داره حتما پاسخ بدین و اینکه با چه قیمتی میشه... توروخدا راهنمایی کنین و اینقدر ازین توافق کردنا و ... نگین. باید حتما یه قیمتی برای شروع باشه بالاخره.
[quote='atiye khanom' pid='6889007' dateline='1463938519']
[quote='a-mot' pid='6878155' dateline='1463225252']
سلام امیدوارم حال همگی خوب باشد
من تجربه خودم از گروه پژواک را در اختیار دوستان میگذارم.
موزیک عروسی خودم گروه پژواک به مدیریت آقای مسعود قاسمی بود.
آقای قاسمی بسیار شخصیت متین و با اخلاقی هستند، من از کارشون راضی بودم. در کل گروه خیلی خوبی بودند هم از نظر کار حرفه ای و هم از نظر اخلاق و پایبندی به قول قراری که با هم داشتیم. من برای تمام اعضای گروه پژواک آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
شاد و سلامت باشید.

میبیخشین برای شما با چه هزینه ای انجام شد؟ آهنگایی بود که خودتون درخواست کرده باشین یا فقط خودشون کارشونو انجام دادن؟
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #44
(۲۳-فروردين-۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ صبح)Darya92 نوشته است:  سسلام بچه ها میشه بگید قیمت موزیک پزواک تو چه رنجی هست حدودا ؟

میشه بگین قیمت موزیکشون از حداقل چقدر شروع میشه و با این قیمت چندساز و خواننده میارن؟
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #45
سلام دوستای عزیز 
ما هم برای مرداد سال ٩٦ که با باغ ٥٥٥ جناب طالبی و تشریفات روژانو قرارداد بستیم گروه موزیک ما گروه موزیک پژواک هست که روزی که رفتیم باغ رو ببینیم گروه عالیییی پژواک برنامه داشتن و ما همون اول که دیدیم برنامشون رو فوق العاده بودن
خیلییی خیلییی  حس عالییی و اطمینان خاطری که بخاطر باغ بی نظیر جناب طالبی و گروه موزیک عالییی که انتخاب کردیم داریم 
امیدوارم همه دوستان که دنبال باغ و موزیک و تمام کارهای عروسی هستن بهترین انتخاب رو بکنن و همگی به حس عالیی و اطمینان کامل برسن
چون حس فوق العاده ای هست
موفق باشین

نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #46
سلام من برای تولدم گروه پزواکو دعوت کرده بودم ترکوندن فیلم بردارمم از اتلیه نیک ناز بود کارش متفاوت با جاهای دیگه بود خلاصه خیلی راضی بودم
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #47
مرسی بخاطر موزیکای زیباتون وااای دوستان چندروزه میخوام بیام واستون تعریف کنم همش وقت نمیشه 2 هفته پیش تولدم بود دنبال این بودم که چطوری یه جشن خوب بگیرم که واسم به یادموندنی بشه رفتم ارایشگاه ماه لی لی هم واسم ناخن کاشت هم موهامو رنگ کرد رنگش خیلی فانتزی وقشنگه ارایشمم خیلی دخترونه و اروپایی بود لباسمم از مزون ب.ا سفارش دادم واقعا تک و خاص شده بودم واس مدیریت کردن کامل برنامه هامم یکی از دوستام بهم تشریفات ژمیس معرفی کرد واقعا عالی بود خیلی راضی بودم واااای یه عکسایی انداختم که فوق العادن واقعا جوری که هربار نگاهشون میکنم کل خاطرات زیبام میان جلوی چشمم واقعا کیفیت کار اتلیه انسی دوست خیلی بالاست
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #48
سلام دوستان
این کپی پست من تو گروه مقایسه موزیک هاست. تجربه ای که ما از این گروه داشتیم....

ما اولین گروه موسیقی که دنبالش بودیم بنا به توصیه خیلیییی از دوستان، گروه پژواک بود که ازش خیلی تعریف می کردن. به هر حال ما صبر کردیم محرم و صفر تموم بشه که بتونیم بریم تست زنده و حدودا از اواخر پاییز شروع کردیم به این گروه زنگ زدن، بماند که چقدر طول دادن تا یه جواب درست حسابی به ما بدن و یه روز که مراسم دارن رو به ما بگن بریم برای تست و ..... هر دفعه که می گفتن مراسم دارن ما روز قبل زنگ می زدیم میگفتن نه این دفعه نمیشه حالا فلان روز باز مراسم داریم و اون روز بیاین و ....
بالاخره تا رسید به اون پنجشنبه ای که پلاسکو ریخت. قبلا آقای قاسمی به همسر من گفته بود که ما اون روز مراسم داریم. ساعت حدود 1:30 همسرم باهاشون صحبت کرد و ایشون هم خیلی با حال خوب و دوستانه گفتن بله تشریف بیارید و ساعت حدود 4 براتون کروکی رو میفرستم. ما هم اون روز کلی کار چیده بودیم برای خودمون،  که وقتی ایشون اینجوری گفتن همه رو کنسل کردیم... (حالا فکر کنین تو روزایی که حسابی سرمون شلوغ بود و کلا فقط 5 شنبه جمعه ها وقت داشتیم چون هر دو شاغلیم و من دانشجو هم هستم)... در هر حال از ساعت 4 همسرم شروع کرد به زنگ زدن و ایشون هم جواب ندادن تا شب هم کلا نه به گوشیشون جواب دادن و نه تلگرام و ... و یه روز که ما اتفاقا خیلی کار داشتیم، ما رو بلاتکلیف نگه داشتن و وقتت مارو سوزندن.
و بالاخره بعدا که جواب دادن فرمودن من تو پلاسکو مغازه داشتم،  چون اون روز اونجا ریخت من درگیر اونجا بودم و ..... یعنی دروغ به این بزرگی .... ما آخرین بار 1:30 ظهر با ایشون صحبت کردیم یعنی دو ساعت بعد از ریختن پلاسکو....میشد اون روز کسی که اونجا مغازه داشته تا دو ساعت بعد ندونه پلاسکو ریخته؟؟!!!!!

حالا گیریم که نمیدونست پس مراسم اون شب چی شد... یعنی چون پلاسکو ریخت ایشون نرفتن سر مراسم ؟؟!!
ایشون همچنین به هسرم گفتن من فعلا حالم خوب نیست و نمی تونم بگم بیاین تست ولی تاریخ شما رو نگه می دارم و به هیچ کس نمی دم تا وقتی بهتر شدم و کار کردم شما بیاین تست..... که البته این شد آخرین مکالمه همسرم و آقای قاسمی، و ایشون کلا دیگه هیچ وقت به تلفن همسر من جواب ندادن تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

بعد چند وقتی من با خط خودم بهشون زنگ زدم....تاریخ رو گفتم ایشون کفتن خالی هستن تصویر: images/smilies/huh.gif (با توجه به قولی که به همسر من دادن!!)
و اسم باغ و همه چی رو پرسیدن و گفتن اوکی بیاین دفتر...  من خواهش کردم ما تست هم میخوایم...ایشون با لحن نه چندان خوبی فرمودن اول باید بیاین دفتر و با هم قرارداد بنویسیم بعد بریم تست چون من شما رو نمیشناسم.... جالبه ایشون همسر من رو هم به کلی نمی شناخت ولی بدون اینکه یکبار ایشون رو دیده باشه گفته بود بیا تست تصویر: images/smilies/dodgy.gif

خلاصه کلا ما از کار این آقای قاسمی و قول هایی که رو هوا میدن و سر دووندنشون سر در نیوردیم و نفهمیدیم اصلا آدم چرا باید با همچین آدمی برای بهترین شب زندگیش قرارداد ببنده... که حتما بعدش هم میخواد همینجوری خودخواهانه برخورد کنه و آدم و بذاره سر کار....همه بعد از قرارداد رفتارشون بد میشه... این که قبلش اینقدر آدم ها و قولی که بهشون داده و وقت اون ها براش بی ارزشن نمی دونم بعد قرارداد چی میشه !!!!!!!

می دونم الان طرفداران سینه چاک این گروه میان دعوام می کنن....ولی به هر حال این واقعیتی بود که اتفاق افتاد و من اینجا نوشتم ...شاید اگه چند ماه پیش یکی اینون نوشته بود و من خونده بودم دیگه حداقل خیلی رو حرف های ایشون حساب نمی کردم......

عروسی اردیبهشت 96 ایشالا
تشریفات: سعید(دکتر تقی زاده) مطمئنم که عااالی
آرایشگاه: رویال بیوتی
لباس: مزون ناتلی
آتلیه: ویرگول Smile
بدون خانواده هامون خیلی سختی می کشیدیم، خدا برامون حفظشون کنه ایشالا
خدایا شکرت که انقده خوبی
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #49
سلام دوستان گلم چند روز پیش عروسی دختر عمم بود واقعا جشنش خیلی تک و خاص بود اونقدری خوشگل شده بود و تغییر کرده بود که وقتی اومد تو تالار اولش نشناختم خیلی زیبا شده بود عالی بود خیلی شیک و اروپایی بود عمم گفت بردنش ارایشگاه ماه لی لی واقعا کلی حسرت خوردم که منم چرا اون ارایشگاه نرفتم کارش حرف نداشت لباسشم خیلی تن خورش خوب بود هم دوختش خیلی ترتمیز بود هم فیکس تنش بود گیپور فوق العاده ای داشت دنبالشم خیلی زیبا بود خیلیم سبک و خوب بود جوری نبود که واسش رقصیدن باهاش سخت باشه لباس شب خوده عمم واقعا حرف نداشت عروسی یدونه دخترش بود سنگ تموم گذاشته بود گفت لباس هردوشونو از مزون ب.ا سفارش داده بودن تازه تالارشم واقعا شیک بود دیزاینش خیلی عالی بود توجهمو خیلی جلب کرد تازه هم پرسنلش خیلی خونگرمو و مهربون بودن هم ظروفی که استفاده میکردن خیلی لوکس بود از خوردنیاشونم که دیگه نگم براتون ینی نمیدونسی از کدوماش بخوری یکی از یکی خوشمزه تر خلاصه سنگ تموم گذاشته بودن گفتن همه ی این زحمتا رو دوش تشریفات ژمیس بوده کارشون خیلی خوب بود تازه از حق نگذریم خودمم خیلی خوب شده بودم کلی ازم تعریف کردن قبل از اینکه جشن شروع بشه رفتم با خواهرم اتلیه ی انسی دوست کلی عکس انداختیم کار این اتلیه ام نسبت به قیمتاش حرف نداره البته فیلمبردار و عکاس جشن دخترعمم حرف نداشت اون با اتلیه ی نیک ناز هماهنگ کرده بود خیلی کیفیت کاراشون بالا بود عکسی ام که سر مجلسش اوردن واقعا خیلییی قشنگ بود کاملا بی نقص بود هردوی این اتلیه ها واقعا فوق العادن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد