• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گروه موزیک و DJ خوب در گیلان

۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #581
RE: گروه موزیک و DJ خوب در گیلان
(۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ صبح)'Nazi_Ahmadi' نوشته است:  
(۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ صبح)'parisa_ansari' نوشته است:  
(۳۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ صبح)'ailineto' نوشته است:  
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ عصر)'Rere.e' نوشته است:   

عزیزم شماره ای یا آدرس داری از این دی جی سامان؟
من واسه جشنم خیلی استرس دارم و دنبال یه موزیک خیلی خوب می گردم؟ به منم خیلی ها اسم همین آقا رو گفتن...
اگه کسی شماره ای یا آدرسی داره از ایشون بزاره لطفا ...

سلام عزیزم خوبی ؟ آقا سامان مدیریت تشریفات درنیکا هستن . شما برای دیجی میتونید با آقای آشوری DJmr.Mix صحبت کنید .
نمونه کارهاشونم تو صفحه اینستاگرام موجوده . یه تخفیف 30 درصدی هم زده بودن آخرین بار تو پیجشون .

0930-391-8671
https://www.instagram.com/djmr.mix

تالار: لوتوس لنگرود
موزیک: Mr.Mix
آرایشگاه: پرنسس لاهیجان
آتلیه: بهرنگ لاهیجان
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #582
مرسی گلم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif 
اتفاقا ما اسم این تشریفات درنیکا رو هم خیلی شنیدیم و هرجا رفتیم گفتن که فقط این تشریفات تو رشت هسن که داره عالی کار می کنه و خیلی مرتب و منظم هستن ... ولی نمیدونستم که مدیریتش کی هست...
البته با اون آقا هم که شماره شو گذاشتین تماس میگیرم ...
به هرحال بازم مرسی تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Elena.as
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #583
(۲۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ صبح)'Nazi_Ahmadi' نوشته است:  مرسی گلم تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif 
اتفاقا ما اسم این تشریفات درنیکا رو هم خیلی شنیدیم و هرجا رفتیم گفتن که فقط این تشریفات تو رشت هسن که داره عالی کار می کنه و خیلی مرتب و منظم هستن ... ولی نمیدونستم که مدیریتش کی هست...
البته با اون آقا هم که شماره شو گذاشتین تماس میگیرم ...
به هرحال بازم مرسی تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

بله عزیزم تشریفات درنیکا همه چیزش رو حساب کتابه و واقعا کارش حرف نداره . من بهتون پیشنهاد میکنم که حتما باهاشون یه مشاوره انجام بدید تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
  • گروه ژ
۲۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #584
یکی به من چندتا اهنگ خوب برای رقص دونفره معرفی کنه خواهشااااااا

منم به زودی نو عروس میشمااااا
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #585
عروس خانم های عزیز سلام . 
چندتا آفر خوب دیدیم برای مراسمات گفتم که بهتون معرفی کنم .

اول از همه مثل همیشه دی جی مستر میکس یه آفر 15 روزه زدن که اعتبارش تا 4 ماه آیندس . اطلاعات تکمیلی رو میتونی تو پیج اینستاگرامشون ملاحضه کنید .
اینم لینکش https://www.instagram.com/p/BenAyKenxi7/...y=djmr.mix

دومین آفر هم مربوط به آتلیه سوژه لاهیجانه که به مدیریت آقای امین سروش هستش . 

تا چند روزه آینده هم بازم براتون آفر پیدا میکنم <3

نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #586
سلام به همگی .... خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا .... تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif من خلاصه جشنم و گرفتم و خواستم بگم که نتیجه ی تحقیقاتم درست بود و موزیک جشنم عالی عالی بود. همون دی جی سامان معروف و واقعا حرفه ای و آن تایم .... کارش حرف نداره و صدای موزیکش فوق العاده . .. شک نکنید و واسه جشنتون فقط ایشون و بیارید... تمام خواننده های عروسی فقط دارن پول بیخود می گیرن .. به نظر من دی جی باید کاربلد باشه و حرفه ای ...تصویر: /images/smilies/new/lub.png خواستم فقط تجربه ام رو با شما عروس خانم ها به اشتراک بزارم ...تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام