• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات روژانو

گروه موزیک و DJ خوب در گیلان

۱۱-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #571
RE: گروه موزیک و DJ خوب در گیلان
(۹-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۱۱ عصر)*آرتیستون* نوشته است:  سلام اگر ممکنه ی گروه موزیک خوب تو انزلی به من معرفی کنید شمارش رو اگر بدین خیلی ممنون میشم.میخوام کارش خیلی عالی باشه و مجلس گرم کن باشه

3039...مجتبی مرتضی عالین
نقل قول
 سپاس شده توسط *آرتیستون*
۱۲-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #572
(۱۱-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ عصر)'khoshe' نوشته است:  
(۹-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۱۱ عصر)'*آرتیستون*' نوشته است:  سلام اگر ممکنه ی گروه موزیک خوب تو انزلی به من معرفی کنید شمارش رو اگر بدین خیلی ممنون میشم.میخوام کارش خیلی عالی باشه و مجلس گرم کن باشه

3039...مجتبی مرتضی عالین

شمارشون و ندارین؟

نقل قول
۲۱-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ صبح توسط روزهای شیرین.)
ارسال: #573
بچه ها جون سلام. کسی شماره موزیک 3039 مرتضی مجتبی رو داره؟؟؟؟

بچه ها لطفا یه چندتا آهنگ(( ایرانی ))برای رقص تانگو معرفی کنین و چندتا آهنگ برای رقص دو نفره عروس داماد یا رقص تکی عروس.
وای من نمیدونم اصن با چه اهنگی برقصم.اصن باید دسته گلم موقع رقص توو دستام باشه یا که نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به چندتا از مربی رقصای رشت زنگ زدم گفتن انزلی نمیتونن بیان یاد بدن. مربی خودمم که رشتی بود گفت انزلی نمیاد. به یه مربی رقص انزلیچی هم زنگ زدم گفت شوهرم نمیذاره با دومادا کار کنم فقط به عروس یاد میدم بعد عروس بره با شوهرش کار کنه.
اینجوری من خودم رقصارو خوب بلدم خودم پارسال پیش راحله کلاس رقص میرفتم اما خودم که با شوهرم کار میکنم از زیر رقص در میره و جدی نمیگیره .این درحالیه که اصلااا اهل رقص نیست و زیر صفره.ولی من رقص رو دوس دارم .دوست دارم تانگوی قشنگ و طراحی شده داشته باشیم ،دوست ندارم تانگومون خشک باشه انگار داریم این پا اون پا میکنیم.
کسی مربی رقصی که توو دهکده انزلی یاد میده رو میشناسه؟شماره ای ازش داره؟
راستی یه سوال دیگه. کسی میدونه میشه توو گیلان گروهای رقصی که میان عروسی هارو گرم میندازن چطور پیدا کرد؟؟؟

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
نقل قول
۲۵-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #574
(۲۱-تير-۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ صبح)'روزهای شیرین' نوشته است:  بچه ها لطفا یه چندتا آهنگ(( ایرانی ))برای رقص تانگو معرفی کنین و چندتا آهنگ برای رقص دو نفره عروس داماد یا رقص تکی عروس.
وای من نمیدونم اصن با چه اهنگی برقصم.اصن باید دسته گلم موقع رقص توو دستام باشه یا که نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام وقتتون بخیر . 
آهنگای جدید برای رقص 2 نفره و تکی عروس :
کامران هومن - منطق ندارم
احمد سعیدی - مست مست 
سحر - ای جان 
شهاب تیام - کم ندارو - و - دستامو بگیر
امیر عباس گلاب - بانو جان 

yon.ir/Ot8r
پست تبلیغاتی من در انجمن نوعروس
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ صبح
ارسال: #575
(۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ عصر)عروس007 نوشته است:  
(۳-آذر-۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ عصر)راخ راخ نوشته است:  بچه ها دی جی خیلی مهمه اصلا قابل ریسک نیست منم فک میکردم فقط پلی کنه کافیه اهنگای صد سال پیش گذاشت درخواستیامو که لیست داده بودم نذاشت اهنگ به اهنگ میپرید اصلا نمیشد رقصید جشن عقدمو داغون کرد شیشصدم گرفت ترو خدا فک نکنید بیعانه دادید اونجوری بیشتر ضرر میکنید عروسیتونو خراب نکنید من که ازپولی که دادم راضی نیستم ...شه ابرومونو برد هیشکی نرقصید

ممنون عزیزم.
آره میدونم مهمه.
ولی این بنده خدا رو هم آتلیمون معرفی کرد من هیچ جا تعریفشونو نشنیده بودم. اصن نمیدونم اینا خودشونم خوب باشن.
فعلا میخوام با نریمان و آرین صحبت کنم. تعریف آرین رو شنیدم.

راخ راخ جان دی جی عقدت کی بود؟

اسمشو نمیدونم دوست شوهرم اوردش اگه میدونستم ابرو براش نمیزاشتم

نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ صبح توسط Elena.as.)
ارسال: #576
دوستان گیلانی حتما نمونه کارهای ایشون رو نگاه کنید در صفحه اینستاگرامشون . البته قبلا اینجا هم تایپیک داشتن اما نمیدونم چرا دیگه نیست . همه جای ایران میان و قیمتاشون هم خیلی مناسبه . کیفیت کارشون هم دیدم چون تو جشنه من و چندتا از دوستام بودن 

https://www.instagram/djmr.mix/

تالار: لوتوس لنگرود
موزیک: Mr.Mix
آرایشگاه: پرنسس لاهیجان
آتلیه: بهرنگ لاهیجان
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #577
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ عصر)'Rere.e' نوشته است:  سلام دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید
برای جشن عروسی کدوم خواننده ودیجی رشت خوبن هم از نظر مدیریت جشن هم گرم کردن مجلس هم صدا و اینکه زیاد وقت و پرت نکنن؟
حمید ایزد پناه(رومانس)
حامد ناجی(واژه)
کیوان ذهب(انرژی)
جواد رضازاده (صبا)
امیر سرایی(اکتیو)
امیر صابر(تیک تاک)
اگه خودتون هم پیشنهادی دارید لطفا راهنماییم کنید
مرسی

گروه صبا ارکستر عروسی من بود من که از کارش راضی بودم تنها ایرادش این بود که قبل از اومدن ما به سالن اصلا آهنگ نذاشته بوده و اینکه اون کسی که ساکسیفون می زد خیلی حرفه ای نبود سه سال پیش. انرژی هم چندماه بعد عروسی خودم اجرای انرژی رو هم دیدم نوازندگیشون یکم بهتر بود ولی آهنگا و اینا همونا بود که رضازاده اجرا کرد. ولی خب صدای جواد رضا زاده خیلی قشنگه

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد