گروه موزیک و DJ خوب در گیلان

۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۵:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-فروردين-۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ عصر توسط Elena.as.)
ارسال: #561
RE: گروه موزیک و DJ خوب در گیلان
سلام دوستان حالتون خوبه ؟ خیلی مدت بود که سر نزدم به انجمن . من بازم دیجی جشن خودم رو به همتون معرفی میکنم . دی جی مستر میکس یا همون آروین آشوری . دفترش تو لاهیجان هست و هرجا هم بخواید براتون میاد و اجرا میکنه . قیمتش هم الان از 800 تومن هست تا به بالا . البته بگم پکیج اولش که دیجی و خواننده و سیستم صوتی عالی هست 800 تومنه. من ایشون رو به هرکی معرفی کردم راضی بوده . واقعا که نظیر ندارن . مثل اینکه آموزش دی جی هم میدن ایشون . در کل میگم ضرر نداره حتما برا جشناتون یه تماس با ایشون بگیرید یا حضوری باهاشون صحبت کنید . کل جشنتون رو کارگردانی می کنن . برنامه ریزی کلی حشن ما با ایشون بود . واقعا از استرسمون کلی کم کردن .
09303918671 آروین آشوری 

(۴-آذر-۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ صبح)'mohad-1991' نوشته است:  سعید شریفی و خانومش

آره همه میگن افتضاحا . ناراحت نباش عزیز دلم انشالله سالگردت یه جشن توپ میگیری 

(۱۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ عصر)'یاس اطلسی' نوشته است:  بچه ها جون سلااام. گروه موزیکی که خود تالار صاحبدلان میده کسی میدونه چطوره؟ یا یه گروه موزیک توو انزلی هست دو تا داداشن اوم فکر کنم مصطفی مرتضی

عزیزم سعی کن از تالار موزیک نگیری معمولا موزیکاشون خوب نیست فقطط برا اینکه پول بیشتری بگیرن این کارو میکنن 

(۱۸-بهمن-۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ عصر)'s a e i d e' نوشته است:  دوستان
گروه شوک ک امید ساکت و دیجی سامان هستن گروه خوبی هستن؟؟؟
من هر اتلیه رفتم گفت رسول ریاضی و این گروه بهترینان و نمیشه گفت کدومشون بهتراز اون یکی هستن.
بازم اگه کسی ازین گروه اطلاعی داره کمکم کنه ممنون میشم

وای نه اصلا  من کارشون رو دیدم اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشن  فقط خواننده داشت الکی رو آهنگا میخوند اصلا دیجی نبود   دقیقه دیجی بود اونم همه آهنگاش ماله  صد سال پیش بود  

رسول هم خوبه کارش اما دیجی افتضاحی داره اکثرا مشکلشون دیجیه

تالار: لوتوس لنگرود
موزیک: Mr.Mix
آرایشگاه: پرنسس لاهیجان
آتلیه: بهرنگ لاهیجان
نقل قول
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #562
سلام دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید
برای جشن عروسی کدوم خواننده ودیجی رشت خوبن هم از نظر مدیریت جشن هم گرم کردن مجلس هم صدا و اینکه زیاد وقت و پرت نکنن؟
حمید ایزد پناه(رومانس)
حامد ناجی(واژه)
کیوان ذهب(انرژی)
جواد رضازاده (صبا)
امیر سرایی(اکتیو)
امیر صابر(تیک تاک)
اگه خودتون هم پیشنهادی دارید لطفا راهنماییم کنید
مرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط Elena.as
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #563
(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ عصر)'Rere.e' نوشته است:  سلام دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید
برای جشن عروسی کدوم خواننده ودیجی رشت خوبن هم از نظر مدیریت جشن هم گرم کردن مجلس هم صدا و اینکه زیاد وقت و پرت نکنن؟
حمید ایزد پناه(رومانس)
حامد ناجی(واژه)
کیوان ذهب(انرژی)
جواد رضازاده (صبا)
امیر سرایی(اکتیو)
امیر صابر(تیک تاک)
اگه خودتون هم پیشنهادی دارید لطفا راهنماییم کنید
مرسی

سلام عزیزم خوبی ؟ من کار چندتا از این عزیزان رو دیدم اکثرا تو یه سطح هستن . ولی پیشنهاد من به شما آقای آشورین که موزیک جشن من و چندتا از عزیزان توی همین انجمن بودن . کارشونم خیلی خوبه . 09303918671 اینم شمارشون 

تالار: لوتوس لنگرود
موزیک: Mr.Mix
آرایشگاه: پرنسس لاهیجان
آتلیه: بهرنگ لاهیجان
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد