• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

گروه موزیک و DJ خوب در تهران

۱۵-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #1091
RE: گروه موزیک و DJ خوب در تهران
دوستان کسی دی جی راس dj Raas میشناسه؟ یا باهاش مراسم داشته؟؟
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #1092
(۶-مرداد-۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ صبح)'mezak' نوشته است:  سلام.من واسه عروسی خودم خیلی دنبال یه گروه موزیک خوب گشتم چون اگه یه موسیقی خوب تو مراسم عروسی نباشه تمام زحمتها هدر میره.یه گروه خیلی توپ پیدا کردم.گفتم این رو بزارم تا عروسایی مثل من آواره نباشن. کارشون عالی بود حیفه از دستشون ندید. شمارشون

عالی بودن ..همه جور آهنگی داشتن.واقعا ممنونم از معرفیتون...خدارو شکر شب قشنگی شد برام..
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #1093
بعد از دوسال از مراسممون امروز یه سر به اینستاگرام آقای عطایی زدم و دیدم فیلم عروسی ما هنوز تو پیجشون هست کلی خاطره از اونموقع برام زنده شد بهترین شب زندگیمون بود و همیشه وقتی یادش میکنیم خوشحالیم که گروه خوب ایشون مراسممون رو انجام دادن. توی هر مراسمی هم که دعوت میشیم میگیم ای کاش گروه آقای عطایی باشن و سریع سراغ گروه موزیک رو میگیریم بنظر من بهترین شب رو گروه موزیک میتونه برای عروس و دوماد بسازه 21-2-1396 رو هیچوقت فراموش نمیکنم
نقل قول
  • گروه ژ
۱۰-تير-۱۳۹۸, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #1094
(۱-تير-۱۳۹۸ ۰۸:۴۸ عصر)'سهیل.1984' نوشته است:  بعد از دوسال از مراسممون امروز یه سر به اینستاگرام آقای عطایی زدم و دیدم فیلم عروسی ما هنوز تو پیجشون هست کلی خاطره از اونموقع برام زنده شد بهترین شب زندگیمون بود و همیشه وقتی یادش میکنیم خوشحالیم که گروه خوب ایشون مراسممون رو انجام دادن. توی هر مراسمی هم که دعوت میشیم میگیم ای کاش گروه آقای عطایی باشن و سریع سراغ گروه موزیک رو میگیریم بنظر من بهترین شب رو گروه موزیک میتونه برای عروس و دوماد بسازه 21-2-1396 رو هیچوقت فراموش نمیکنم

سلام من یه گروه موزیک برای مراسممون بهمون معرفی شده ولی خب نمیشناسیمش و اینکه بقول دوستان گروه خوب خیلی مهمه و اگه مناسب نباشن همه زحمتا به باد میره. میشه لطفا قیمت  یا نرخ اجراشون رو بفرمایین چون بلخره این هم در کنار هزینه های دیگه باید برآورد بشه و مهمه. و اینکه اگه ازشون راضی هستین شمارشونم بفرستید. اگه کسی گروه خوب دیگه سراغ داره لطفا بهم معرفی کنید.

نقل قول
۲۹-تير-۱۳۹۸, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #1095
من یه سوال برام پیش اومده گروه موزیکایی که تشریفاتا معرفی میکنن با تشریفات قرارداد ببندیم چه فرقی با اینکه با خودشون قرارداد ببندیم میکنه؟ هزینش فرقی داره؟
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #1096

گروه موزیک ما دی جی نوین بود عالی بودن فقط سر مراسم ما با تاخیر اودمن ولی جبران کردن همه شهرها هم میرن تو اینستا هم پیج دارن و میتونین از اونجا کاراشونو دنبال کنین

عقد : 98/02/07
ارایشگاه : رویال عروس (عالی)
لباس عروس : مزون کارناز (عالی)
اتلیه : حس (خوب)
موزیک : دی جی نوین (عالی)
تالار : باغ تالار ائل باغی (خوب نبود)
دعا کنید ما هم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #1097
من یه سوال برام پیش اومده گروه موزیکایی که تشریفاتا معرفی میکنن با تشریفات قرارداد ببندیم چه فرقی با اینکه با خودشون قرارداد ببندیم میکنه؟ هزینش فرقی داره؟ میشه یه راهنمایی بکنین؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام