• تشریفات روژانو
  • سعید عرب

گروه موزیک و DJ خوب در تهران

۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #1061
RE: گروه موزیک و DJ خوب در تهران
سلام دوستان مراسم ما ٦ام تیر برگزار شد. در وصف این گروه اینو بگم که مراسم ما اول جدا بود و بعد از سه چهارتا آهنگ پارتیشونو برداشتن و همه اومدن وسط حتی مسن ترا [تصویر: tounge.png]
موزیک بقدری عالی بود که من نتونستم یه لحظه بشینم استراحت کنم نکته مثبت دیگه اجراهای آقای کیا و گروه حرفه ایشون این هست که اجراشون کاملا به مقتضی حال هست و اصن این طور نیس که پلی لیست داشته باشن و سری کاری کنن. مثلا روز مراسم ما تولد خاله همسرم هم بود و ما ازشون خواستیم سورپرایزش کنن و خیلی خوب از پسش بر اومدن همینطور ما یه مهمون خارجی خجالتی داشتیم که آقای کیا ازش خواستن بیاد وسط و براش موزیک خارجی خوندن که خیلی حال کرد و رقصید. سورپرایز آخر شبشون هم از لس آنجلس که همه رو شگفت زده کرد
آخرین نکنه اینکه آقای کیا خیلی تو پرداخت ها برای ما انعطاف به خرج دادن و تمام اخلاق یه گروه حرفه ای رو میتونید تو بند ایشون ببینید.
براشون بهترین آرزوهارو دارم

تصویر: images/smilies/heart.gif6/4/96
باغ:كاريز :خوب
تشريفات: مات :فوق العاااااده  
آتليه عكاسي:مات استوديو :فوق العااااده
آرايشگاه:افسون:خوب
مزون:شوكا:خوب
گروه موسيقي:علي كيا: فوق العاااده
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۱۶-تير-۱۳۹۶, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #1062
salam.gheymate gorohe mozike shoma cheghadr hast?
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #1063
بچه ها میدونم سوالم ممکنه با موضوع ارتباط نداشته باشه ولی گشتم موضوع پیدا نکردم ک اونجا بپرسم .
اگر برای مراسم اخر شب پارکینگ بخایم اجاره کنیم از کجا باید گیدا کنیم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید 
مرسی
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #1064
دوستان بهترین گروه موزیکی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم گروه موزیک احسان امینی هست.علاوه بر اینکه گروهشون خیلی تکمیله و همه نوازنده هاشون خوبن ۳ تا خواننده اصلی دارن و نریمان هم که خواننده آهنگ حالا حالا و نازنین ناز نکن و......هست توی گروهشون هست.شماره تماسشون ۰۹۱۲۳۴۶۰۰۶۷
حتما موزیکتونو با دقت انتخاب کنید.شاید قیمتشون بالا باشه ولی ارزش داره.یک عمر خاطره خوب میمونه واستون
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #1065
(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ عصر)ali58 نوشته است:  دوستان بهترین گروه موزیکی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم گروه موزیک احسان امینی هست.علاوه بر اینکه گروهشون خیلی تکمیله و همه نوازنده هاشون خوبن ۳ تا خواننده اصلی دارن و نریمان هم که خواننده آهنگ حالا حالا و نازنین ناز نکن و......هست توی گروهشون هست.شماره تماسشون ۰۹۱۲۳۴۶۰۰۶۷
حتما موزیکتونو با دقت انتخاب کنید.شاید قیمتشون بالا باشه ولی ارزش داره.یک عمر خاطره خوب میمونه واستون

فک میکنم نریمان با هر گروه موزیکی میاد واسه مراسم یعنی مستقل کار میکنه پول جدا میگیره.

بهترین انتخابای من بعد از تحویل کامل کارام:
گروه موزیک علی کیا، آتلیه باراد بابایی
تشریفات رنسانس مزون رویال هم عاااااالین عااااالی
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #1066
سلام...دوستان عزیز مراسم ما ١٢ مرداد ،به همراه موزیک علی کیا و تشریفات پرنسس برگزار شد.حتی هنوز یک هفته هم از مراسم نمیگذره ولی به قدری همه چیز عالی بود وظیفه خودم دونستم که نظرم رو در تمام موضوع های مرتبط ثبت کنم چون انتخاب هارو از همینجا انجام دادم و میدونم الن عروسهایی هستن که در حال انتخاب هستن و چقد این نظرها واسشون با ارزش هست.
گروه موزیک علی کیا از اولین انتخاب های من و همسرم بود،حدودا اولایل اردیبهشت با ایشون قرارداد بستیم و فقط ١ میلیون هزینه بیعانه پرداخت کردیم و بقیه هزینه رو همین ٢ روز پیش باهاشون تسویه کردیم و ازشون بخاطر این امکانی که برای تسویه بعد از مراسم به وجود آوردن ممنونیم.در مورد مراسم و اجرا،ما علاوه بر سازهای همیشگی داخل بند و ٤ خواننده ثابت  به اجرا ،نیهنبون و پیانو اضافه کردیم.بخاطر ترافیک اون شب ما خیلی دیر رسیدیم به مراسم.ولی گروه علی کیا زمانی که ما نرسیده بودیم باعث شده بودن حسابی به مهمانها خوش بگذره و از تاخیر ما دلخور نشن.قبل از رسیدن ما مجلس حسابی گرم بود،زمانی که ما رسیدیم اقای کیا اول از همه دم در اومدن و با ما چنتا هماهنگی انجام دادن و گفتن در مورد تایم نگران نباشین.و واقعن بدون استاپ اجرا کردن و تا جایی که تشریفات عزیزمون بهمون تایم اضافه دادن در حال اجرا بودن.
روزی که ما قرارداد بستیم ساز ویولون داخل قراردادمون نبود،اما شب مراسم برای ما بدون هیچ هزینه اضافی ساز ویلون هم همراه بند بود که عالی بود
پیانیست فوق العاده حرفه ای بودن...تایم هایی مثل زمان شام ،برش کیک قطعات خیلی عالی اجرا کردن و همینطور من یک آهنگ درخواستی داشتم که از قبل با اقای علی صحبت کرده بودیم در موردش((ماه و ماهی)) ،بیاد پدرم توی مجلس با پیانو اجرا کردن که فوق العاده بود فوق العاده....همه چی سرتایم و به موقع اجرا میشد.مهمانها خیلی لذت برده بودن و بعد از مراسم خیللللی ها ازم پرسیدن هزینه موزیک چقد شده....همینجا از تک تک اعضای بند علی کیا ممنونم بخاطر خاطره زیبایی که بهم هدیه دادن

منتظر ١٢ مرداد ٩٦ هستيمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
تشريفات:پرنسس عالي
موزيك:علي كيا عالي
لباس: پرونوياس اسپانيا عالي
گل: بوهو ديزاين عالي
عكاس:گروه مستند سازي ماهيماه عالي
سالن زيبايي:فرانك پروو فرشته،متوسط
نقل قول
۳۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #1067
موزیک مراسم ما ٢٤ مرداد با گروه على کیا بود که ما واقعاً ازشون راضى بودیم. همه خواننده ها عالى و حرفه اى و برگزارى و مدیریت مراسم هم کاملاً حساب شده و دقیق بود. تازه مراسم ما مجزا مختلط بود که کار رو سخت تر میکرد براى گروه موزیک ولى على کیا بدون نقص از پسش بر اومدن و ما رو سربلند کردن. 

موزيك: علي كيا- عالي
باغ: آوين- خيلي بد
اتليه: افر- بي نظير
تشريفات: رنسانس- متوسط
ارايشگاه: لي لي- بسيار خوب
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #1068
وقتى مراسم تموم میشه و همه مهمونا بلا استثناء از نحوه برگزارى و مدیریت مراسم و اجراى عالی موزیک و انتخاب آهنگ تعریف میکنن و میگن این بهترین عروسى بود که تو عمرمون رفته بودیم تازه معنى تفاوت و حرفه اى بودن رو میفهمى ! اونجاست که حس غرور مثبتى تورو در بر میگیره و میخواى با تمام وجودت کسانى که عامل این حس و حال شدن رو بغل کنى و هزاران بار ازشون تشکر کنى !!! نمیدونم کلمه ى تشکر یا سپاس تا چه حد میتونه اداى دین کنه ! در مقابل لطف و محبتى که على کیاى عزیزم و گروه پر انرژى و حرفه ایش به ما داشتن و شب عروسى مارو به فراموش نشدنى شب زندگى ما و مهمونامون تبدیل کردن ! ممنون که حرفه اى بودین ، ممنون که به همه ى قول هاتون عمل کردین (حتى بیشتر)، ممنون که متعهد بودین ، ممنون که آبروى مارو آبروى خودتون دونستین ، ممنون که آراسته و مرتب بودین ، ممنون که با احترام و متانت رفتار کردین ، ممنون که با مهمونا ارتباط برقرار کردین تا جو صمیمى تر بشه ، ممنون که تمام آهنگ هاى مدنظر مارو به بهترین شکل اجرا کردین ، ممنون که سوپرایزمون کردین ، ممنون ، ممنون ، ممنون و هزاران ممنون دیگه ...
على عزیزم خوشحالم که تو و گروه نازنینت رو براى مراسم عروسیمون انتخاب کردم و مطمئن بودم که سربلندم میکنى به معناى واقعى کلمه خسته نباشید و امیدوارم که روز به روز بیشتر از دیروز بدرخشید و قله هاى موفقیت رو یکى پس از دیگرى فتح کنین ...

تشریفات : آدم و حوا ( آقای حسن پور - جردن )
آتلیه : استودیو آفر ( OFFER )
گروه موزیک : بند کامل علی کیا
آرایشگاه عروس : صفورا (تنديس)
لباس عروس : مزون کارولن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد