گروه موزیک و DJ خوب در تهران

۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #1041
RE: گروه موزیک و DJ خوب در تهران
بچه ها بین گروه های موزیک افشین ,ساشا , احسان کدوم بهترن ؟ نظر تشریفاتم خیلی رو افشین هست . اما ساشا و احسان واسه فامیلامون اومدن خوب گرم میکردن . کسی تجربه ای داره؟

نقل قول
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #1042
سلام دوستان عروسی ما 31 فروردین در باغ آوین با تشریفات تخت جمشید و گروه موزیک علی کیا به خوبی و خوشی برگزار شد. از همه چیز راضی بودم آقای علی کیا واقعا تمام انرژِیشون رو برای گرم کردن مجلس ما گذاشتن . همه مهمون ها میومدن و می گفتن گروه موزیکتون عالی بود . صدای بچه های گروه بسیار عالی بود . آهنگ تانگو بسیار زیبا توسط آقای پژمان خوانده شد. الان که فیلم ها رو دارم نگاه می کنم می بینم تقریبا همه وسط بودن [تصویر: biggrin.gif]حتی یه سری ها رو من فکر نمی کردم که برقصن ولی انقدر این گروه انرژی داشته که همه رو بلند کرده بود[تصویر: wink.gif] خلاصه آقای علی کیا از شما و گروه محترمتون بسیار متشکرم و امیدوارم همین طور موفق به کارتون ادامه بدین .

تاریخ عروسی : 96/1/31
تشریفات: تخت جمشید
آرایشگاه: مونا سالک
گل: سلطان
آتلیه: فرزین گالری
گروه موسیقی : علی کیا
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #1043
سلام هزینه گروه موزیک علی کیا چقدره؟
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #1044
سلام برای گروه موزیک خوب حداقل یا حداکثر چقدر باید هزینه کرد؟
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #1045
از دیجی 500 تومنی هست تا بند کامل در حد ارکستر سمفونیک 14 میلیونی.
بستگی داره چه توقعی از گروه موزیک داشته باشید.
نرمالش بین 3 تا 5 هست

امتیاز از 100
تشریفات: سعید(دکتر تقی زاده) 100
آتلیه: لینک 80 (بدقولن)
آرایشگاه:مریم محمودی 100 -ساناز سعدی 70 (پوستم خوب نبود)
لباس: هستی 100
موزیک: pause music امیر گوهریان 100
گل: سلطان 60 ( گل ماشین رنگ دیگه زده بود)
باغ: صدرا 100

نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music ، طلامقیمی ، nayereh.hkh
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #1046
بچه ها برای بعد از تالار توی منزل کدوم دی جی رو پیشنهاد میکنید
با هزینه معقول؟
ممنونم
نقل قول
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ عصر توسط طلامقیمی.)
ارسال: #1047
چقدر گروه موزیک زیاده همشونم تشریفاتایی که معرفی میکنن میگن خوبن بعد میری یه جای دیگه بعد همون گروهو میگن نه خوب نیستتصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gif
من تا الان پژواک دیدم و احسان امینی نمونه کارشو دیدم علی کیا رو میخواستم خودشو ببینم پشیمون شدم گفتم حتما تلفن که ضبط میکنه بریم پیشش ویدیو هم ضبط میکنه چند روز دیگه تو اینستاگرام معروف میشیمتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif چند تا که تشریفاتها معرفی کردن مثل پاور موزیک و امیر شهریار که هزینش خیلی بالا بود 8 تومن و 15 میلیون البته امیر شهریار سر مراسم برادر شوهرم بوده که میگن همش تو سفره خانه سنتی بوده و چند دقیقه بیشتر نخونده فیلمشونم که دیدم خیلی عالی نبود بیشتر پول اسمشو میگیره تشریفاتم همینو میگفت گوهریانو به پیشنهاد یکی از بچه های همین سایت دیدم ولی دوست نداشتم علی مطلبو نمونه کار دیدم همش میکس بود خودشم از اینجا زنگ زدم گفت تست نمیدم باید بیاین نمونه ها رو ببینی که خب بهترین نمونش همونی بوده که احتمالا دست تشریفاته دیگه میکس بود حالا تو این دو سه روز چند تا جا باید بریم که هم تشریفاتو ببینیم هم گروه موزیکاشو یکیش ارمین نصرتیه یکیش  واکینگ یه  چیزیه شبیه این حمید عطایی که زنگ زدم بهش  گفت  بند اولمون که اونم 12 تومنه من نمیخوام البته چند تا پکیج معرفی کرد حالا باید برم ببینمشون چون گفتش یکشنبه ظهر میتونم برم
یکی هم تشریفات یلان معرفی کردن که میخوام اونم بریم کار خودشون و موزیکو با هم ببینیم من نهایت میخوام 5 تومن هزینه کنم ولی کیفیت کارشون میخوام خیلی خوب باشه شما کیو معرفی میکنید که واقعا خوب باشه تصویر: images/smilies/huh.gif

نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ عصر توسط saharrahas.)
ارسال: #1048

سلام خدمت همگی Smile
مراسم ما هم ۱۹ اردیبهشت برگزار شد و میزبان آقای کیا و گروهشون بودیم.اجرای ۷ساز و ۴ خواننده.
کار ایشون برای من رضایت بخش بود.از روز اول که برای دیدن نمونه کار رفتیم، نحوه برخوردشون و نکته ی مهم این که بعد از قرارداد برخوردشون با ما عوض نشد و تا روز عروسی همچنان با حوصله و دقت به نظرات من گوش میدادن و راهنمایی میکردن و این خیلی برام مهم بود و باعث شد استرس نداشته باشم.
برای مراسم عقدمون هم گیتار و پیانو زدن که خیلی زیبا بود. در طول مراسم هم ارکستر و دیجی داشتیم و به مهمونا خیلی خوش گذشت. نکته ی مثبت دیگه اینکه حتی در طول مراسم هم آقای کیا اگر حس میکردن لازمه چیزی با من هماهنگ بشه ازم میپرسیدن و سرخود عمل نمیکردن. و این نشون دهنده ی احترام ایشون به مشتری و صاحب مراسمه. در کل هر گروهی نقاط قوت و ضعفی داره و برای من این نقاط قوت که گفتم باعث شد نقاط ضعفشون به چشمم نیاد و ازشون تشکر میکنم.

عروسی: اردیبهشت ۹۶
تشریفات: آدم و حوا حسن پور (عالی)
میکاپ: سحر صحرایی (افتضاااااح)
موزیک: علی کیا (عالی)
آتلیه : مینامیر استودیو (بد)
مزون: پریزاد (خوب)
باغ باران (عالی)
دسته گل: باختر (عالی)
انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)

لباس عروسی و نامزدی: مزون پریزاد

نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #1049
درود بر شما نو عروس ها:
با افتخار بزرگترین گروه موزیک عروسی رو آماده کردیم و از این به بعد با بهترینها شادی بخش جشنهاتون هستیم.
جهت رزرو با شماره 09123460067 تماس حاصل فرمایید.
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #1050
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ عصر)'riima' نوشته است:  بچه ها برای بعد از تالار توی منزل کدوم دی جی رو پیشنهاد میکنید
با هزینه معقول؟
ممنونم

امین رضایی خوبه همینجام تاپیک داره دیجیش 1 تومانه خیلیم بترکونه 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد