• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات آدم و حوا

گروه موزیک و DJ خوب در تهران

۶-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-تير-۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
گروه موزیک و DJ خوب در تهران
[size=medium]سلام.من واسه عروسی خودم خیلی دنبال یه گروه موزیک خوب گشتم چون اگه یه موسیقی خوب تو مراسم عروسی نباشه تمام زحمتها هدر میره.یه گروه خیلی توپ پیدا کردم.گفتم این رو بزارم تا عروسایی مثل من آواره نباشن. کارشون عالی بود حیفه از دستشون ندید. شمارشون
نقل قول
 سپاس شده توسط shiriiiin ، reyhun ، shima 1366 ، omid_zafari
۸-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #2
RE: گروه موزیک
دیگه داشتم دیوونه می شدم.کمک بزرگی کردی .مرسی ی ی ی.New1حالا مطمئنه مطمئن که کارشون خوبه؟عروسیت کی بوده؟ کیفیت کارشون چطوره؟ Huh چه جور آهنگایی میزنن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط omid_zafari
۸-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #3
قیمتش هم لطف می کنی عزیزم؟
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #4
اینیکه معرفی کردینdj هست؟

دستهايت را كه باز كني به هيچ جا بند نيستم ، سقوط ميكنم. . .
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ عصر توسط mezak.)
ارسال: #5
ببخشید دیر جواب میدم.از من 700 تومان تومان گرفت.ولی می گفت اگه بخواید از امکاناتش کم میکنه و قیمت رو هم پایین تر میاره .من خودم نخواستم.آدم خوبی بود باهاتون راه میاد.dj هم با لپ تاپ بود.و سیستم قوی داشتن.مخصوصا آهنگ تانگویی که گذاشتن خیلی قشنگ بود.جزئیات بیشترشو نمی دونم باید با خودشون تماس بگیرید.

البته یه چیزی و بگم هم موسیقی زنده و هم dj با لپ تاپ.در جواب شیرین جون هم بگم واسه عروسی من که خیلی عالی بودن.من راضی بودم.
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #6
وای عزیزم،همه سالنا این امکانو دارن ،این دیگه چه حرفیه!
نقل قول
۲-شهريور-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ صبح
ارسال: #7
سلام دوستان.کسی از این گروهی که معرفی کردم تو مجلسش استفاده کرد؟اگه آره می خوام بدونم از نظرتون کارشون چطور بود؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مینیاتور2 ، omid_zafari
۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #8
بچه ها هزینه ارکست ای مختلف و dj های مختلفی رو که میشناسید بذارید توی سایت و همینطور کیفیت اجراشون رو
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #9
واقعا چرا هیچکس در مورد گروه ارکستروdj نظر نمیده؟ یعنی برای کسی مهم نیس؟ Huh
یعنی به اندازه گل عروس وکارت دعوتم اهمیت نداره؟
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #10
09359560068
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد