• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گروه موزیک و DJ خوب در اصفهان

۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #41
RE: گروه موزیک و DJ خوب در اصفهان
عروسی من تو باغای اصفهانک بود و گروه "موزیک افشار" واسمون اومد و خداییش کارشون فوق العاده و عاااالی بود. تیپ و پرستیژ بسیار عالی و با کلاسی هم دارن و واسه ما خیلی مهم بود. تنها کاری که بابت تشکر از این گروه میتونم انجام بدم اینه که به شما معرفیشون کنم. شمارشونم میذارم که هرکس خواست تماس بگیره 09122123815 . اگر شماره پاک شد پیام خصوصی بدین تا بهتون بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره-الناز ، forouz banoo
۳۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #42
(۲۲-اسفند-۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ عصر)'maryam1361' نوشته است:  عروسی من تو باغای اصفهانک بود و گروه "موزیک افشار" واسمون اومد و خداییش کارشون فوق العاده و عاااالی بود. تیپ و پرستیژ بسیار عالی و با کلاسی هم دارن و واسه ما خیلی مهم بود. تنها کاری که بابت تشکر از این گروه میتونم انجام بدم اینه که به شما معرفیشون کنم. شمارشونم میذارم که هرکس خواست تماس بگیره 09122123815 . اگر شماره پاک شد پیام خصوصی بدین تا بهتون بدم

عزیزم چقدر ازتون گرفتند؟تصویر: images/smilies/huh.gif

نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #43
(۳۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ صبح)forouz banoo نوشته است:  
(۲۲-اسفند-۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ عصر)'maryam1361' نوشته است:  عروسی من تو باغای اصفهانک بود و گروه "موزیک افشار" واسمون اومد و خداییش کارشون فوق العاده و عاااالی بود. تیپ و پرستیژ بسیار عالی و با کلاسی هم دارن و واسه ما خیلی مهم بود. تنها کاری که بابت تشکر از این گروه میتونم انجام بدم اینه که به شما معرفیشون کنم. شمارشونم میذارم که هرکس خواست تماس بگیره 09122123815 . اگر شماره پاک شد پیام خصوصی بدین تا بهتون بدم

عزیزم چقدر ازتون گرفتند؟تصویر: images/smilies/huh.gif

منم گفتم که مراسمم با دی جی افشار بود و واقعا راضی بودم.
همه جور قیمتی داشتن.از 500 هزارتومن که سیستم صوتیشون به همراه موزیک ضبط شده که توسط یه نفر پخش میکنن و هماهنگ میکنن.
تا 12 میلیون تومن که چندتا خواننده با یه گروه ارکستر با انواع سازهاس.
ما با دوتا خواننده که زنده اهنگارو میخوندن و همراهاشون واسه موسیقی 2.5 هزینمون شد.بدون هیچ سازی چون توی تالار ممنوع بود.

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
  • گروه ژ
۳۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #44
بچه ها قیمت گروه پطروس و افشار چنده؟
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #45
سلام
ما به لطف یکی از دوستان با یه گروه موسیقی به نام گروه گام زمان آشنا شدیم. از همون اول مشخص بود حرفه ای هستند و استودیو ساخت موسیقی داشتند و برای چندین خواننده کار ساخته بودند حتی به من و شوهرم هم پیشنهاد دادن که یک آهنگ دوتامون بخونیم و اونا تو جشن پخش کنند که متاسفانه صدای ما اصلا خوب نیست ولی پیشنهاد میکنم بقیه که یه ته صدایی دارن حتما از این امکان استفاده کنند.
خلاصه گروهشون خیلی کامل بود و همه سازی داشتند و دی جی شون هم خیلی حرفه ای بود و آهنگها را خیلی جالب میکس میکرد ما که خیلی ازشون راضی بودیم مخصوصا به خاطر مسئولیت پذیریشون و این که خیلی محترم و با کلاس بودن(البته چشم پاک).
در انتها بگم که چند خواننده بهتون پیشنهاد میکنن که ما نظرمون آقای مرادی بود صدای جالب و جذابی داشت البته شو منشومیلی جش را گرم میکرد.
شمارشون هم 32608129-031 و 09133685980 هست. قیمتاشون هم نسبت با سایر جاهای دیگه که حرفه ای هستند مناسبتر بود.
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #46
(۲۴-خرداد-۱۳۹۶ ۰۴:۲۴ عصر)'partonoor' نوشته است:  سلام
ما به لطف یکی از دوستان با یه گروه موسیقی به نام گروه گام زمان آشنا شدیم. از همون اول مشخص  بود حرفه ای هستند و استودیو ساخت موسیقی داشتند و برای چندین خواننده کار ساخته بودند حتی به من و شوهرم هم پیشنهاد دادن که یک آهنگ دوتامون بخونیم و اونا تو جشن پخش کنند که متاسفانه صدای ما اصلا خوب نیست ولی پیشنهاد میکنم بقیه که یه ته صدایی دارن حتما از این امکان استفاده کنند.
خلاصه گروهشون خیلی کامل بود و همه سازی داشتند و دی جی شون هم خیلی حرفه ای بود و آهنگها را خیلی جالب میکس میکرد ما که خیلی ازشون راضی بودیم مخصوصا به خاطر مسئولیت پذیریشون و این که خیلی محترم و با کلاس بودن(البته چشم پاک).
در انتها بگم که چند خواننده بهتون پیشنهاد میکنن که ما نظرمون آقای مرادی بود صدای جالب و جذابی داشت البته شو منشومیلی جش را گرم میکرد.
شمارشون هم 32608129-031 و 09133685980 هست. قیمتاشون هم نسبت با سایر جاهای دیگه که حرفه ای هستند مناسبتر بود.

مرسی تبلیغتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #47
man esfahan ye mehmoni raftam dj mahan bod khyli khosh gozasht ali bod
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #48
RE: DJ خوب در اصفهان
(۲۴-تير-۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ عصر)'golden dream' نوشته است:  مراسم عروسی ما با گروه پطرس بود ،خیلی شور و حال میدن به عروسی و یه کاری میکنن که همه مهمونا پاشن برقصن،برای عروسی ما همه وسط بودن و همش میرقصیدن،اونایی ام که در شرف عروسی بودن میرفتن ازش شماره میگرفتن ، حتی مدیر تالار هم اومده بود شماره میگرفت!!!!3 (12)
فقط یه کاری که به نظرم باید خودم از قبل انجام میدادم این بود که باید سی دی آهنگایی که میخواستم قبلا میدادم بهش تا بعد تو عروسی بخونه ،خیلی پشیمونم که اینکارو نکردم!!!! Sad
راستی برای یه شب هم فکر کنم یک و خرده ایی گرفتSmile

بچه ها کسی شماره گروه پطرس رو داره؟ اگه اره لطفا بفرستههههههه، من خیلی دنبالشمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام