• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گروه موزیک علی کیا

۱۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #451
RE: گروه موزیک علی کیا
(۱۲-خرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۰۲ عصر)'مدیر تشریفات پرنسس' نوشته است:  سلام دوستان عزیز

به عنوان یک موسسه قدیمی در کار تشریفات عروسی موزیک علی کیا را به شما توصیه میکنم

صدای خوب / موزیسین های با تجربه و متعهد / گیتار و سازهای کوبه ای / در کنار نوازندگی کیبرد خود علی کیا مجموعه عالی را برای شما دارند

ما در تاریخ 11 خرداد در یکی از باغهای زیبا با موزیک علی کیا همکاری داشتیم و عالی بود.

سلام عرض ادب 
افتخار بنده و دوستان  همکارم بود که در تاریخ 11 خرداد ماه  در کنار شما مدیر توانا و با تجربه اجرا داشته باشیم 
کمال تشکر رابابت میزبانی شایسته از جنابعالی داریم 
به امید همکاریها ی  بیشتر  
ارادتمند شما  علی کیا

نقل قول
 سپاس شده توسط mhimhdi
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #452
در انتخاب گروه موزیک علی کیا شک نکنید. اجرای زنده عالی - خواننده های حرفه ای - دیجی فوق العاده

نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۱۰-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #453
سلام به دوستان گرامی
من و همسرم از طریق سایت نوعروس با گروه علی کیا آشنا شدیم و امروز حضوری رفتیم خدمتشون. برخوردشون بسیار گرم و صمیمانه و مودبانه بود و بعد از اینکه دلسوزانه ما رو برای انتخاب پکیج راهنمایی کردن و با توجه به اینکه مراسم ما عقد هست و در یکی از سالن های محمدشهر کرج در تاریخ 03/آذر/97 قراره که برگزار بشه ما پکیج شماره 2 رو انتخاب کردیم و البته که چون سالن نورپردازی جهت اجرای موزیک رو نداره جناب کیا با اطمینان خاطری که به ما دادند برای ما نورپردازی سالن رو انجام خواهند داد.
انشالا بعد از مراسم براتون تعریف خواهم کرد Smile
نقل قول
  • گروه ژ
۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #454
(۱۰-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ عصر)'behy_b' نوشته است:  سلام به دوستان گرامی
من و همسرم از طریق سایت نوعروس با گروه علی کیا آشنا شدیم و امروز حضوری رفتیم خدمتشون. برخوردشون بسیار گرم و صمیمانه و مودبانه بود و بعد از اینکه دلسوزانه ما رو برای انتخاب پکیج راهنمایی کردن و با توجه به اینکه مراسم ما عقد هست و در یکی از سالن های محمدشهر کرج در تاریخ 03/آذر/97 قراره که برگزار بشه ما پکیج شماره 2 رو انتخاب کردیم و البته که چون سالن نورپردازی جهت اجرای موزیک رو نداره جناب کیا با اطمینان خاطری که به ما دادند برای ما نورپردازی سالن رو انجام خواهند داد.
انشالا بعد از مراسم براتون تعریف خواهم کرد Smile

خیالتون راحت که بهترین انتخاب و داشتین علی کیا یه دونه باشه بعد 1سال بعد هر عروسی همه میگن گروه موزیک شما یک چیز دیگه بود رو دستش ندیدمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

موزیک علی کیا واقعا عالی فراتر از انتظار/مزون آناهیت امیراکرم افتضاح افتضاح

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: شبنم نظیف آرایشگاه ویس

آتلیه: اتلیه مات

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات رنسانس (یاوری)

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
۵-آذر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #455
سلام مجدد خدمت همه عزیزان
همونطور که خدمتتون عرض کرده بودم دیشب مراسم جشن عقد ما بود در باغ تالار فلورانس محمدشهر کرج، در مورد گروه موزیکمون که زحمتش رو جناب آقای علی کیا کشیدن باید بگم که معرکه بودندتصویر: images/smilies/rolleyes.gif. تمام اعضای گروهشون از جمله دی جی امین و علی اندی عزیز و خواننده و نورپرداز ( با نورپردازی بسیار زیبا و حرفه ای) و ... واقعا سنگ تموم گذاشتن برای مراسم ما و حسابی سوپرایزهای عالی داشتن برامون. من و همسرم جا داره اینجا از جناب آقای علی کیا و گروهشون تشکر ویژه کنم و شک نکنید که سال دیگه برای مراسم عروسیمون با پکیج کاملشون شبی مثل دیشب که رویایی بود شبی رویایی تر خواهیم داشت. دوستان اگر تصمیم دارید که برای مراسم هاتون شبی عالی و رویایی داشته باشید این اطمینان رو بهتون میدم که انتخاب این گروه موزیک بسیار حرفه ای بهترین انتخاب شما خواهد بود.تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #456
سلام. مراسم ما 7 فروردین و در عمارت سعادت بود.موزیکمون رو با آقای کیا برداشتیم. موزیک عقدمون هم آقای پژمان بود که تو گروه آقای کیا هستن وااااااااقعا عالی بود خییییییلی بهمون چسبید، ایشون دو ساعت واسه ما خوندن با صدای گرمشون. دو تا دی جی داشتیم واسه خانمها و آقایون. آخر شب هم که مراسممون مختلط شد خود آقای کیا اومدن و موزیک جنوبی و اندی هم که دیگه خیلی خوب بود. واقعا خییلی راضی بودیم هم ما هم مهمونامون. دستتون درد نکنه خواستم اینجا هم ازتون تشکر کنم... بهترین بخش عروسیمون موزیکش بود. من تقریبا 10 دقیقه هم ننشستم همش وسط بودم

نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo ، ali kia music
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام