گروه موزیک علی کیا

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #391
RE: گروه موزیک علی کیا
سلام دوستان
ما از قبل عید دنبال گروه موزیک بودیم برای مراسم عروسیمون که با پیشنهاد مدیر تشریفات و آتلیه چند تا گروه و تو اینستاگرام و همینطور حضوری بررسی کردیم با آقای کیا هم همونجا آشنا شدیم که تعریفشونو از مدیر تشریفات و کاربرای همین سایت شنیده بودیم. با ایشون تماس گرفتیم که از همون اول برخورد خیلی خوبی داشتن باهامون به موقع پاسخگو بودن ، چندتا نمونه کار تو تلگرام نشونمون دادن و قرار گذاشتیم رفتیم دفترشون اونجا هم نمونه کارای بیشتر دیدیم گروه موزیک و خواننده هاشونو معرفی کردن، که بنظر ما خوب بود و قیمتشون هم خیلی عالی بود به نسبت گروه های دیگه و کاری که ایشون ارائه میدن.
هماهنگ کردیم 23 فروردین رفتیم سر یکی از مراسماشون که اجازه میدادن کار رو زنده ببینیم
تمام چیزهایی که بهمون گفته بودن تو اون مراسم اجرا شده بود و با اینکه تعداد مهمونهاشون کم بود ولی خیلی شاد و گرم بود عروسی، چیزی که نظرمون و جلب کرد رفتار خوبشون با مهمونا بود و کاملا رو گروه خودشون تسلط داشتن و هماهنگ بودن، مهمونا و مراسم وپرسنل تشریفات و خوب میتونستن مدیریت کنن.
ما چندتا چیز خیلی برامون مهم بود اول گرم بودن مراسم و آنتراک نداشتن بود که چندتا گروه دیگه که دیده بودیم خواننده خیلی راحت یه تایمی رو میرفت استراحت میکرد ولی این گروه به خاطر داشتن 4 تا خواننده همچین مسئله ای رو نداره و خیالمون از تنوع آهنگها و سرد نشدن مراسم راحته و اینم باید بگم که تو کل مراسم آقای کیا اون بالا بودن و همه چیز و کنترل میکردن.
دوم رفتارشون خیلی خوب بود با مهمونا و هیچ بی احترامی امکان نداشت به کسی بشه در طول مراسم.
سوم احترام به سلیقه ما که آقای کیا گفتن حتما آهنگهارو باهامون چک میکنن.
ظاهر گروه هم بسیار شیک و عالی بود.
با قیمت مناسبی که دادن با همه خیلی خوب راه میان و میتونین یه مقدار از پول و بعد از مراسم بهشون پرداخت کنین.
ما قرار دادمون و با 4 تا خواننده و 4 ساز 3 میلیون تومن بستیم.
مراسم ما 20 مرداده بعد از مراسم هم میام میگم که چطور بود امیدوارم خیلی خوب باشه و بعدش هم بیام همینجا ازشون تشکر کنم .

انتخابهای من:
تشریفات: فلامینگو (آقای صالحی)
آتلیه: لینک استودیو
موزیک: علی کیا
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #392
دوستان عزیز سلام
ما به تست مراسم اقای کیا رفتیم (در باغ یاسین تاریخ ١ اردیبهشت)و راضی برگشتیم
نکات و معیارهایی که تو ذهن ما بود ،در مراسم در حال اجرا رعایت شده بود. بهتون پیشنهاد میکنم حتمن به تست مراسم برین .
بعد از تست خود همسرم با اقای کیا تماس گرفتن و با پرداخت بیعانه قراردادمون رو ثبت کردن.البته ما علاوه بر بند کامل علی کیا ٢ مورد دیگه هم مد نظرمون بود که اضافه کردیم و هزینه امون ٤٨٠٠ شد.(پیانو+خواننده ویژه+نیهنبون).
روز قرار داد یه چنتا مورد هم تو ذهنم بود که مثلن فلان اهنگ رو دوست داریم و بیشتر دلمون میخواد در مراسممون چنین سبکی اجرا بشه که ایشون گفتن نزدیک مراسم کاملا باهم هماهنگ میشیم و بهمون گفتن جای نگرانی نیست
مراسم ما ١٢ مرداد با تشریفات پرنسس هست.امیدوارم همه چی خیلی عالی پیش بره

منتظر ١٢ مرداد ٩٦ هستيمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
تشريفات:پرنسس
موزيك:علي كيا
نقل قول
 سپاس شده توسط ali kia music ، elham7
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ عصر توسط Eliheko.)
ارسال: #393
سلام دوستای گل 
ما مراسممون ١٤ اردیبهشت تو باغ الماس بود و گروه موزیکمون علی کیا و تیم فوق العاده با انرژیشون بود، عالی عالی عااااااییییییی بودن هر چی بگم کمه!. مجلسمون انقدر گرم بود که از پیر و جوون همه وسط بودن،  بعد مراسم خیلی از مهمونا بهمون گفتن که موزیکتون عالی بود...ما خیلی خیلی راضی بودیم ازشون حتماً واسه سالگردمون باهاشون همکاری خواهیم کرد و یه تشکر و خسته نباشید میگیم به خودشون و تیم خوبشون.
الهام و سامان

نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #394
سلام به دوستان عزیز. 
من هم از طریق سایت نوعروس با این گروه آشنا شدم و حضوری رفتیم پیششون. اول اینکه ایشون خیلی خوش برخورد باحوصله و انعطاف پذیر هستن. چون من و همسرم هم دستی توی موسیقی داشتیم با وسواس بیشتری برامون چندتا قرار تنظیم کردن که نظر بدیم آهنگها مطابق سلیقه مون باشه  و قرار شد در صورت امکان ما هم توی یک قطعه باهاشون بزنیم. یک تخفیف هم روی پکیج کاملشون محبت کردن و به ما دادن.
مسئله مهم دیگه اینکه نوازنده هاشون واقعا حرفه ای هستن و سازها برخلاف خیلی از گروها نمایشی نیستن.
خلاصه ما که خیالمون از موسیقی راحت شد شما هم حواستون باشه که موسیقی قلب مراسمتونه و میتونه انقدر خوب باشه و به همه خوش بگذره که همه نواقص رو بپوشونه یا اون قدر کسل کننده باشه که بقیه زحمتا به چشم نیاد.
انشالا بعد از ٦ تیر ماه که مراسم هست میام جزئیات رو می نویسم که چطور بود
نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #395
دوستان من کارشا  از نزدیک دیدم خیلی خوب

نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ صبح توسط saharrahas.)
ارسال: #396
 سلام خدمت همگی Smile
مراسم ما هم ۱۹ اردیبهشت برگزار شد و میزبان آقای کیا و گروهشون بودیم.اجرای ۷ساز و ۴ خواننده.
کار ایشون برای من رضایت بخش بود.از روز اول که برای دیدن نمونه کار رفتیم، نحوه برخوردشون و نکته ی مهم این که بعد از قرارداد برخوردشون با ما عوض نشد و تا روز عروسی همچنان با حوصله و دقت به نظرات من گوش میدادن و راهنمایی میکردن و این خیلی برام مهم بود و باعث شد استرس نداشته باشم.
برای مراسم عقدمون هم گیتار و پیانو زدن که خیلی زیبا بود. در طول مراسم هم ارکستر و دیجی داشتیم و به مهمونا خیلی خوش گذشت. نکته ی مثبت دیگه اینکه حتی در طول مراسم هم آقای کیا اگر حس میکردن لازمه چیزی با من هماهنگ بشه ازم میپرسیدن و سرخود عمل نمیکردن. و این نشون دهنده ی احترام ایشون به مشتری و صاحب مراسمه. در کل هر گروهی نقاط قوت و ضعفی داره و برای من این نقاط قوت که گفتم باعث شد نقاط ضعفشون به چشمم نیاد و ازشون تشکر میکنم.

عروسی: اردیبهشت ۹۶
تشریفات: آدم و حوا حسن پور (عالی)
میکاپ: سحر صحرایی (افتضاااااح)
موزیک: علی کیا (عالی)
آتلیه : مینامیر استودیو (بد)
مزون: پریزاد (خوب)
باغ باران (عالی)
دسته گل: باختر (عالی)
انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات آدم و حوا (حسن پور - فقط در جردن)

لباس عروسی و نامزدی: مزون پریزاد

نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #397
سلامروز مراسم ما  1396/5/13 هستش در سالن پارسیان واقع در شهر قدس من از سایت نو عروس آرایشگاهم که گیوا (مرزداران) هستش رو انتخاب کردم و مزونلباس عروس امیر اکرم و گروه موسیقی آقای کیایک بار هم برای دیدن تست زنده کار ایشون در باغ آوین در تاریخ 1396/2/25 رفتم  البته  در این تست ساز کم تری بود نسبت به منوی ای که ما انتخاب کردیم و گروه هیچ مشکلی نداره که ما دوباره بخوایم برای دیدن تست بریم بعد از مراسم کیفیت کار ایشون رو حتما ذکر میکنم
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #398
نمونه کاراتونا کجا میشه دید؟
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #399
آدرس اینستاشون رو میدید؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد