• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

گروه موزیک امین رضایی

۱۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
گروه موزیک امین رضایی
گروه موزیک امین رضایی با بیش از ١٦ سال سابقه ى اجرا با در اختیار داشتن جدید ترین امکانات صوتی و
حرفه اى ترین نوازنده هاى روز صنعت موسیقى وبا کوله بارى از تجربه و با آرشیوی از خاطره انگیز ترین آهنگ ها تا جدید ترین آهنگ ها شبی ماندگار برایتان میسازد

شماره تماس ٠٩١٢١٣٤٤٤٤١

مدیریت : امین رضایی

دفتر کار : فرمانیه بین وطن پور و آقایى پ ١٦٢ واحد ١٩

مقام معظم رهبری :این كه می‌گوئیم 14 سكه مهریه بیشتر نباشد نه برای این است كه 14 سكه بیشتر اشكالی ایجاد می‌كند نه 14 هزار سكه هم‌باشد ازدواج اشكالی ندارد فرقی ندارد اما این برای این است كه جنبه معنوی ازدواج غلبه پیدا كندبر جنبه مادی
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: گروه موزیک امین رضایی
من تعریفشون را شنیدم میگن کاراشون خلاقانه استCoolCool
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #3
(۱۷-فروردين-۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ عصر)banoo.arezo نوشته است:  من تعریفشون را شنیدم میگن کاراشون خلاقانه استCoolCool

عزیزم شما از نزدیک دیدین چجوریه روالشون؟
نقل قول
۲۳-فروردين-۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #4
HeartHeart
(۱۷-فروردين-۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ عصر)banoo.arezo نوشته است:  من تعریفشون را شنیدم میگن کاراشون خلاقانه استCoolCool

HeartHeartمنوشون چنده
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #5
قیمت این گروه چجوریه ؟؟؟
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۵, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #6
سلام قیمت شما برای شهریور چقدر هست
مراسم ما 270 تا مهمان داره
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #7
این گروه عروسی خواهر من بودن، خداییش خیلی گروه خوبین............
آقای رضایی که خیلی عالیه صداش، و خیلی همچی خوبه.........
من دارم تلاشمو میکنم برای عروسی خودم باهاشون قرارداد ببندم، میگن روز عروسیم خودشون مراسم دارن..... CryingCryingCryingCryingCryingCrying
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #8
کامنتا رو خوندم ولی اصلا قیمت ننوشتین
میشه بگین برای یه شب عروسی چقدر هزینه ارکستر میشه ؟
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #9
سلام کانال تلگرام دارین نمونه کار هاتونو بشه دید؟
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #10
من توضیحاتشو گذاشتم براتون عروسی م با این باند بود متاسفانه اسم دی جی امو نمیدونم خودم فقز دی جی گرفتم مهمونام کم بودن ولی ترکوند دختر خالم دی جی و پرکاشن و یه ساز دیگه گرفت 2 تومان اینطورا هزینه اش شد از مال من خیلی بهتر شد چون دو تا سازم اضافه گرده بود صاحب باغ عروسی دختر خالم خودش شماره دی جی رو ازش گرفته بود انقدر مجلس گرم بوده ولی من تشریفاتم خودش معرفی کرد ما هم نمونه کار دیدیم بعد دیدیم قیمتشونم مناسبه گفتیم اوکی شناخت قبلی نداشتیم اما من خودم به همه معرفیشون کردم هم خیلی خوب پلی کردن و فقط یه دی جی خشک و خالی نبودن با اون هزینه کمی که از ما گرفتن (1 ملیون ) ولی خیلی خیلی بیشتر از اون پول مجلسمو گرم کردن تو پستای قبلم تو مقایسه گروه های موزیک کارای جالبشونو که بدون اینکه ازشون بخوایم تو مراسممون انجام دادن توضیح دادم دیگه حوصله تایپ ندارم Smile)
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد