• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

گروه تشریفات سورین

(جزئیات)

خیابان مرزداران ، خیابان ابراهیمی ، خیابان میثاق یک ، پلاک 5 ، واحد 3
تلفن: 02144225160
موبایل: 09121095087

گروه تشریفات سورین

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #51
RE: گروه تشریفات سورین
من میخوام از مدل سرویس دهیشون.و رفتار مهماندارها و خدماتی که ارائه میدن وحتی کیفیت ظروف هایی که استفاده میکنن رو ببینم .اخه یکم حساسم
نقل قول
 سپاس شده توسط azar...var
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #52
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۵۲ عصر)'sara.bell' نوشته است:  بچه ها تشریفات سورین فوق العادس. دیزایین و تنوع غذاهاشون و کیفیتشون بی نظیره

به نظر منم همینطوره.مشخصه که خیلی لوکس و شیک مراسم ها رو اجرا میکنن.کاش هزینه هاشونم مناسب باشه

نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ عصر توسط azar...var.)
ارسال: #53
من که تشریفات سورین رو به هر کسی پیشنهاد دادم .خودش رفته تحقیق کرده و فهمیده چقدر گروه کار درستی هستن و به کارشون واردن و همون موقع باهاشون قرار داد بستن

(امروز ۰۶:۱۰ عصر)'rooooz.gold' نوشته است:  من میخوام از مدل سرویس دهیشون.و رفتار مهماندارها و خدماتی که ارائه میدن وحتی کیفیت ظروف هایی که استفاده میکنن رو ببینم .اخه یکم حساسم

عزیزم فکر میکنم میتونی ازشون بخوایی که یک روز رو تعیین کنید و بری اونحا و همه کارها و خدماتشون رو ببینی

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #54
بچه ها دوست خواهرم مراسم عروسی دعوت شده بوده که با تشریفات سورین بوده .خیلی از دیزایین و دکوراسیون تالار و از استاندارد بودن سالناشون  و اینکه  چقدر خوب پذیرایی شدن و ار همه مهمتر از غذاهای خوشمزش تعریف میکرد و دلم میخواد منم یه بار اونجا دعوت بشم
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ صبح توسط rooooz.gold.)
ارسال: #55
بچه ها من قبلا با تالار سورین تماس داشتم و باهاشون صحبت کردم .اما یادم رفت ازشون بپرسم  که ماشین کلاسیک هم برای عروس دامادها  با گل ارایی ،اماده میکنن یا نه؟ کسی میدونه بهم جواب بده؟

نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #56
بجه  ها  .....عروسی خواهر دوستم با تشریفات سورین بوده.برام تعریف میکرد که یه بار شمع لوکس بعلاو ی شمع ارایی روی میزها براشون انجام دادن که خیلی زیبا بوده و همه نظرها رو جلب میکرده و همه مهمونا باهاش عکس میگرفتن.
نقل قول
دیروز, ۰۶:۳۹ صبح
ارسال: #57
بچه ها من به تمییزی خیلی حساس هستم و دوست دارم سالن  .راه پله ها .سرویس بهداشتی. حتی میز و صندلی ها و روکششون خیلی تمییز باشه .هر تشریفاتی هم که میرم خیلی به این نکته اهمیت میدم.

نقل قول
دیروز, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #58
بچه ها کسی میدونه که تشریفات سورین برای میری که جداگانه برای عروس و داماد اماده میکنه،هرینه ی جداگانه میگیره یا نه؟متاسفانه خیلی از تشریفات ها این کارو میکنن.

نقل قول
 سپاس شده توسط soffy_zya
دیروز, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #59
(امروز ۰۷:۵۰ صبح)'shirin.ss' نوشته است:  بچه ها کسی میدونه که تشریفات سورین برای میری که جداگانه برای عروس و داماد اماده میکنه،هرینه ی جداگانه میگیره یا نه؟متاسفانه خیلی از تشریفات ها این کارو میکنن.

عزیزم دوست من اونجا مراسم داشتن و برای من تعریف کرده که چقدر همه چیز خوب بوده و اصلا هم هزینه ی اضافی نداشتن.تازه از قبل هم  همه ی هزینه ها رو باهاشون فیکس کردن

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام