گالری نقره پولادخان

۶-اسفند-۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
گالری نقره پولادخان
تلفن تماس: 22568948-22565992
آدرس : تهران ، پاسداران ، گلستان10، پلاک44

قلمزنی از دیرباز در ایران بر روی فلزات گوناگون انجام می گرفته است که امروزه زینت بخش موزه های بزرگ دنیاست و این فن زیبا و ماندگار گویای حالات گوناگون اجتماع ما بوده است و یکی از مهمترین ابزار شناخت و بررسی تاریخ این سرزمین می باشد.
در گذشته های دور آثار قلمزنی شده نمایانگر باورها و تا اندازه ای نمایانگر آداب و رسوم زندگی مردم و تحت تاثیر بسیار زیاد حکومت ها بوده است که با چیره دستی تمام و فنونی که امروزه یا فراموش شده اند و یا نمی توانند پاسخگوی نیاز امروز باشند صورت می گرفته است. ولی امروزه این فن به دلیل تقاضای زیاد بازار از گستردگی در طرح و قلم و زیرساخت برخوردار می باشد.
سبکهای قلمزنی امروز عبارتند از برجسته - سیاه قلم - ریز قلم - مشبک و... که هر کدام از این سبکها با ابزارهای خاص خود و طرحهای زیبا انجام می پذیرد. قلمزنی امروزه هم جنبه تزیئنی داشته و هم جنبه کاربردی، همانند : آینه شمعدان - سرویس چای خوری و شربت خوری - لوستر و غیره که می توان همه این طرحها و سبکها را بر روی نقره قلمزنی نمود و چه زیباست سیاهی قلمزنی روی سپیدی نقره.
آثار قلمزنی علاوه برآنکه می تواند مایه لذت شده، بیننده را به ژرفترین بخش هنر و صنایع دستی ایران برده تا بتواند ردپای نیاکان ما را در این فن احساس کرده و اندکی بر گذشته ایران بیندیشد می تواند به عنوان سرمایه و پس انداز و پشتوانه ای برای اقتصاد خانواده و همچنین به عنوان یک میراث خانوادگی نقش بزرگی ایفا کند.
درهمین راستا کارگاه وگالری نقره پولادخان با عرضه انواع قلمزنی به سبکهای گوناگون در سطوح مختلف بر روی نقره، افتخار این را دارد که آثار فاخر و نفیس از جمله آینه وشمعدان - ظروف - سرویس چای - ظروف مدرن و... ازهنرمندان چیره دست این فن را خدمت هموطنان گرامی عرضه دارد تا بتواند این آثار قلمزنی را به خانه های شما آورد.
اینستاگرام :
https://www.instagram.com/pouladkhansilver/

تلگرام :
https://telegram.me/pouladkhansilver

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

 
نقل قول
 سپاس شده توسط *saeideh* ، خانم فسقلی
۱۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ عصر توسط pouladkhansilver.)
ارسال: #2
RE: گالری نقره پولادخان
[تصویر: گالری نقره پولادخان]
آینه و شمعدان نقره با طرح فرشته
عیار:92.5
تلفن :02122568948
آدرس: تهران، پاسداران، گلستان 10، پلاک 44

انواع آینه و شمعدان
معمولا آینه و شمعدان جز اولین خریدهای مشترک یک زوج است که برای آن ذوق و اشتیاق بسیاری دارند ولی تجربه کافی ندارند. آینه و شمعدان در جنس های مختلفی مثل طلا ، نقره ، کریستال ، چینی ، برنز ، چوب و انواع فلزهایی که با آب طلا و نقره آبکاری می شوند وجود دارد که البته قیمت های بسیار متفاوتی دارند. معمولا کسانی که دوست دارند چیز با ارزشی تهییه کنند و بتوانند آن را به نوه و نتیجه هاشان نسل به نسل بدهند ، آینه و شمعدان نقره را انتخاب می کنند.
آینه و شمعدان های نقره و شناخت نقره مناسب
آینه و شمعدان های نقره به علت آن که مانند طلا از روی وزن شان به قیمت روز محاسبه می شوند و هنگام فروش دارای ارزش و قیمت هستند ، پرطرفدار هستند. ظمنا از آن جایی که نقره های قدیمی قیمت و ارزش بیش تری دارند ، کسانی که دوست دارند آینه و شمعدان شان را به عنوان میراث خانوادگی در میان نسل شان باقی بگذارند به خرید نقره تمایل دارند. بهترین نوع آینه و شمعدان نقره آن هایی هستند که در حالت معمولی کمی تیره هستند و بارنگ تیره آبکاری شده اند . زیرا نقره های سفید در اثر مرور زمان تیره شده و نیاز به آبکاری دارند. کسانی که در تهران زندگی می کنند باید بدانند که بهترین مکان برای خرید ظروف و آینه شمعدان نقره فروشگاههای معتبر هستند.
قبل از خرید آینه و شمعدان به فکر کاربرد آن باشیم
هنگام خرید آینه و شمعدان به فکر مکانی که بتوانید آن ها را روی آن قرار دهید نیز باشید. بسیاری از مردم با خرید یک کنسول برای جلو درب ورودی یا راهرو منزل شان از آینه و شمعدان شان بهترین استفاده را می کنند . برخی نیز آینه و شمعدان شان را روی میز توالت اتاق خواب قرار می دهند یا آن را داخل ویترین بوفه می گذارند . برخی نیز فقط از شمعدان هایشان روی میز ناهار خوری استفاده می کنند و آینه را داخل کمد قرار می دهند که البته این بستگی به سلیقه ی هر فرد دارد.
توصیه ی ما به شما این است که هنگام خرید آینه و شمعدان به فکر کار آمد بودن آن نیز باشید.
نکات مهم در خرید شمعدان
همان طور که می دانید شمعدان ها طرح های مختلفی دارند . برخی از آن ها برقی هستند و بالامپ روشن می شوند و برخی با شمع روشن می شوند . برخی یک شعله هستند و برخی چند شعله . توصیه ی ما به شما این است که هرگز شمعدان برقی نخرید زیرا شمعدان یعنی جای شمع نه جای لامپ و زیبایی نور شمع با نور چراغ قابل مقایسه نیست. در صورتی که منزل تان به نور بیش تری نیاز داشته باشد می توانید برای آن آباژور تهیه کنید و نباید آباژور را با شمعدان اشتباه بگیرید. ضمنا شمعدان هایی که شعله های زیادی دارند فقط برای خانه های بزرگ مناسب هستند . معقول ترین تعداد شعله برای شمعدان یک تا دو عدد است . از آن جایی که شمعدان را یکی به نیت داماد و دیگری را به نیت عروس می گذارند بهتر است عدد شعله های آن زوج و کم باشد.
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #3
RE: گالری نقره پولادخان
این گالری همسر خانم نیوشا ضیغمیه
کاراشون قشنگه

خواستگارى اول ٩٤/٣/٢٧ ، خواستگارى دوم ٩٤/٧/٧، بله برون ٩٤/٧/٩(شب عيد غدير )
عقد محضرى٩٤/٩/٢٧
جشن عقد٩٤/١٠/٣،آرايشگاه ميترا زنديه، آتليه آرته 
عروسى ٩٦/٦/١
باغ تالار:فانوس
سالن:ويس، شبنم نظيف
آتليه:فراست 
مزون: كارولن
گل:؟ نارسيس
 
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۷:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ عصر توسط pouladkhansilver.)
ارسال: #4
RE: گالری نقره پولادخان
[تصویر: گالری نقره پولادخان]
اینه و شمعدان نقره با طرح بته جقه
عیار :92.5
وزن:710 گرم
تلفن :22568948 -021
آدرس: تهران، پاسداران، گلستان 10، پلاک 44[تصویر: گالری نقره پولادخان]
آینه گرد نقره با قلم صورت و جفت شمعدان تکسری
عیار: 84
وزن:1250 گرم
گالری نقره پولادخان
تلفن تماس: 22568948-021
آدرس: تهران، پاسداران، گلستان 10، پلاک 44
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام