• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

گالری مظهری

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ عصر توسط hamidrezamazhari.)
ارسال: #1
گالری مظهری
گالری مظهری برام شده بود یک علامت سوال چند وقتی است این اسم را از خیلی عروس خانم ها و مدیران آرایشگاه های معروف تهران میشنیدم
این یکشنبه وقت را غنیمت شمردم و به شعبه لباس عروس مظهری واقع در خیابان میرداماد رفتم و با رگالهای مملوء از لباسهای خاص و زیبا مواجه شدم ، آقای مظهری را ملاقات کردم از سیستم کاری و اینکه چرا این روز ها اینقدر محبوب شده اید سوال پرسیدم در پاسخ گفتند واردات لباس و سفارشی دوزی مستقیم از ترکیه انجام میدهند و با برندهایی که در اختیار دارند مورد استقبال قرار گرفته اند و در حضور من و پرسنل زیاد شاغل و مشتریان حاضر در فروشگاه کاملا مشهود بود هر عروس خانمی که تشریف می آوردند در مزون می توانستند ابتدا لباس را در ژورنال انتخاب کنند سپس همان لحظه لباس مورد نظر را پرو کنند.
شروع قیمت در این مزون از یک میلیون و پانصد هزار تومان بود، در مورد تاج عروس دو شعبه تخصصی دارند و همچنین نیز میتوانید از طریق اینستاگرام و تلگرام تنوع تاج ها و لباس ها را مشاهده نمود و اینگونه پاسخ سوال خود را یافتم که گالری مظهری با سنت شکنی و خاص بودن توانسته جای خالی لباس عروس و تاج عروس لوکس را پر کند و همین باعث استقبال از این برند شده است.
با آرزوی موفقیت
عزیزان شما نیز به گالری مظهری سر بزنید و خود از نزدیک شاهد این زیبایی باشید و تجربیات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

شعبه مزون عروس:
میرداماد، میدان مادر، نبش خیابان وزیری پور، پاساژ 707، طبقه دوم، واحد 33
تلفن:22272077-021
اینستاگرام:HamidRezaMazhari3
ساعات کاری: 11 الی 20

شعبه مرکزی تاج عروس:
سعدی،رو به روی مترو سعدی، کوچه رفاهی، پلاک 16، طبقه دوم
تلفن:33961455-021
اینستاگرام: HamidRezaMazhari
 ساعات کاری 9:30 الی 19

شعبه VIP تاج عروس:
میرداماد، میدان مادر، نبش خیابان وزیری پور، پاساژ 707، طبقه همکف، واحد 19
ساعات کاری 10 الی 19
.
.
.
.
[تصویر: گالری مظهری]

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: گالری مظهری

نقل قول
 سپاس شده توسط nasibe_603
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2
گالری مظهری
اینستاگرام:
HamidRezaMazhari3

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #3
RE: گالری مظهری
سلام 
آذر ماه عروسیم بود تاجم از شعبه سعدى گرفتم  همه تعریف میکردند میگفتن خیلى با شکوه و شیک با مشاوره همکارتون براى خریدلباس عروس به شعبه میرداماد رفتم خدا خیرتون بده تنوع بى نظیر با قیمت مناسب اصلا فکر نمیکردم لباس برند با این قیمت بگیرم اقاى مظهرى باید به من پورسانت بدنتصویر: images/smilies/biggrin.gif از بس مشترى فرستادم هر کى دید عاشق لباس و تاجم شد
نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman_69
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۰۶:۲۴ صبح
ارسال: #4
(۲۸-فروردين-۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ صبح)'Sarabahrami' نوشته است:  سلام 
آذر ماه عروسیم بود تاجم از شعبه سعدى گرفتم  همه تعریف میکردند میگفتن خیلى با شکوه و شیک با مشاوره همکارتون براى خریدلباس عروس به شعبه میرداماد رفتم خدا خیرتون بده تنوع بى نظیر با قیمت مناسب اصلا فکر نمیکردم لباس برند با این قیمت بگیرم اقاى مظهرى باید به من پورسانت بدنتصویر: images/smilies/biggrin.gif از بس مشترى فرستادم هر کى دید عاشق لباس و تاجم شد

عزیزم میتونم بپرسم قیمت اجاره  لباس عروس هاشون از چند شروع میشه ؟؟؟

نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۶, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #5
من دیروز تماس گرفتم بهم برای امروز صبح وقت بازدید دادن رفتم لباساشون رو از نزدیک دیدم کاراشون خاص و زیبا بود با قیمتای مناسب چون قصد خرید داشتم ازشون خواستم که بهم پرو بدن از مدل اولی که همیشه تو فکرم بود خوشم نیومد بهم باز هم مشاوره دادن بعدش تازه فهمیدم باید دنبال چه لباسی بگردم! شوهرمم فقط نشسته بود و داشت نسکافه میل میکرد!
خلاصه کلی ژورنالشون رو ورق زدم و مدلی که بهم پیشنهاد کردن رو پوشیدم و خیلی زیبا بود تو تنم فقط چون سایزم کوچیک بود قرار شد که بیعانه بدم و حداکثر 30 روز کاری لباس رو برام از کمپانی ترکیه موجود کنن
من خیلی از برخوردشون راضی بودم  پیشنهاد میکنم شما هم برین و به حرفای  مشاورشون گوش کنید خیلی به درد میخوره

نقل قول
 سپاس شده توسط Aseman_69 ، Fahime
۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ صبح توسط Aseman_69.)
ارسال: #6

منم اسم آقای مظهری رو بسیار از عروس خانم ها شنیدم و همه با لبخندِ رضایت این اسم رو به زبون می آوردن. حتما باید برم و یه سری به گالریشون بزنم
اینجا اجاره هم داره؟ یا فقط فروش؟؟؟

(۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ عصر)'ghazalehkhorasani' نوشته است:  من دیروز تماس گرفتم بهم برای امروز صبح وقت بازدید دادن رفتم لباساشون رو از نزدیک دیدم کاراشون خاص و زیبا بود با قیمتای مناسب چون قصد خرید داشتم ازشون خواستم که بهم پرو بدن از مدل اولی که همیشه تو فکرم بود خوشم نیومد بهم باز هم مشاوره دادن بعدش تازه فهمیدم باید دنبال چه لباسی بگردم! شوهرمم فقط نشسته بود و داشت نسکافه میل میکرد!
خلاصه کلی ژورنالشون رو ورق زدم و مدلی که بهم پیشنهاد کردن رو پوشیدم و خیلی زیبا بود تو تنم فقط چون سایزم کوچیک بود قرار شد که بیعانه بدم و حداکثر 30 روز کاری لباس رو برام از کمپانی ترکیه موجود کنن
من خیلی از برخوردشون راضی بودم  پیشنهاد میکنم شما هم برین و به حرفای  مشاورشون گوش کنید خیلی به درد میخوره

دوستِ عزیز اجاره هم داشتن؟
حدود قیمت چقدر بود؟

خواستگاری 95/05/01
بله برون 95/05/15
عقد 95/06/22
عروسی انشالا پاییز96
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #7
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ صبح)'Aseman_69' نوشته است:  

منم اسم آقای مظهری رو بسیار از عروس خانم ها شنیدم و همه با لبخندِ رضایت این اسم رو به زبون می آوردن. حتما باید برم و یه سری به گالریشون بزنم
اینجا اجاره هم داره؟ یا فقط فروش؟؟؟

(۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ عصر)'ghazalehkhorasani' نوشته است:  من دیروز تماس گرفتم بهم برای امروز صبح وقت بازدید دادن رفتم لباساشون رو از نزدیک دیدم کاراشون خاص و زیبا بود با قیمتای مناسب چون قصد خرید داشتم ازشون خواستم که بهم پرو بدن از مدل اولی که همیشه تو فکرم بود خوشم نیومد بهم باز هم مشاوره دادن بعدش تازه فهمیدم باید دنبال چه لباسی بگردم! شوهرمم فقط نشسته بود و داشت نسکافه میل میکرد!

دوستِ عزیز اجاره هم داشتن؟
حدود قیمت چقدر بود؟

اجاره هم بعضی از مدلهارو داشتن ولی فقط تنپوش اول، قیمت هم از 1/800 لباس اورجینال واقعا داشتن و از این مدلای جدید زاک پوزن میگن چی میگن اونارم داشتن که از هر جا قیمت کردم 3/500 اینا بود واسه اینا از 2/500 بود،من امیر اکرمم رفته بودم کارای ایرانی اونجا زیاد بود یه سری هم الکی میگفتن خارجی، ولی مال مظهری مشخص بود خارجیه تازه گفتن لباس ایرانی هم تو شعبه سعدی دارن کسی بخواد اونجا میتونه ببینهتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #8
سلام. تاج ها و لباس های مظهری واقعا فوق العادن،من تهران نیستم که بتونم از نزدیک بازدید کنم ولی از عکس هایی که در پیجشون قرار میدن مشخصه کاراها چقد عالین.
و قیمت لباس ها به خاطر مارک بودن و خارجی بودن ممکنه بالا باشه ولی قیمت تاج ها خیلی مناسب و کیفیت خیلی خییلی بالایی داره.من واقعا عاشق تاج هاشونم.
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #9
(۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ صبح)'donya1182' نوشته است:  

من هم همین سوالا دارم قیمتاشون از چقدر شروع میشه

نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #10
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ عصر)'کربلایی' نوشته است:  
(۲۹-فروردين-۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ صبح)'donya1182' نوشته است:  

من هم همین سوالا دارم قیمتاشون از چقدر شروع میشه

سلام وقت بخیر
قیمت لباس های ترک با برند های اینویا،ویکتوریا،گل بیزا ،اولا براید ،میس دفنه ،دالیا
شروع قیمت برای فروش از یک میلیون هشتصد هزار تومان
شروع قیمت جهت اجاره از یک میلیون سیصد و پنجاه هزار تومان میباشد
اگر سوالی دیگری نیز بود در خدمتون هستم بانو

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: گالری مظهری

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام