• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۰-مهر-۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #1691
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
 بچه ها بعد از مدت ها اومد دوباره .اخه درگیر عروسی دخت داییم بودم .
بردمش مزون b a نمیدونید چقدر لباسش قشنگ شده بود.اخه قد بلند هستو خوش هیکل .لباسش رو تقریبا مدل ماهی براش انتحاب کردن .قسمت بالا تنگ و پایین کمی گشاد و البته دکلته و یکمی هم روی لباس کار کردن واقعا عالی بود
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #1692
بچه ها تازگی ها به پیج اینستای مزونb a سر زدید.چقدر کاراشون قشنگتر و متفاوت تر شده

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #1693
(امروز ۰۳:۴۷ عصر)'hamrah.ha' نوشته است:  بچه ها تازگی ها به پیج اینستای مزونb a سر زدید.چقدر کاراشون قشنگتر و متفاوت تر شده

من که جزو فالو هاشونهستم و به محض اینکه پست یا استوری جدید میزارن .متوجه میشم و واقعا از کاراشون لذت میبرم .مخصوصا با اون مدل های زیباشون

نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #1694
 البته عزیزم من .قبلا مزونشون هم رفتم و با کاراشون کاملا اشنایی دارم .حتی دوستم رو هم برای نامزدیش معرفی کردم مزون خانم عامری
نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #1695
 بچه ها من دیروز با مزون تماس گرفتم .خیلی راهنماییمون کردن .البته برای مامانم لباس میخواییم .الان دیگه واقعا میدونیم چی میخواییم . قرار شد بریم اونجا
نقل قول
دیروز, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #1696
 بچه ها کس میدونه چقدر طول میکشه تا سفارش  رو بهمون تحویل بدن اخه میخوام برنامه ریزی کنم برای مراسمی که داریم
نقل قول
امروز, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #1697
(دیروز ۱۱:۰۹ صبح)'roooya' نوشته است:   بچه ها کس میدونه چقدر طول میکشه تا سفارش  رو بهمون تحویل بدن اخه میخوام برنامه ریزی کنم برای مراسمی که داریم

من فکر کنم خیلی زود بهت تحویل بدن .اخه شنیدم حتی روزهای تعطیل هم کار میکنن.

نقل قول
امروز, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #1698
عزیزم خیلی زود تحویلت میدن لباست رو .اینقدر تو کارشون واردن که لزومی نداره دیر بشه.حتی بیشتر وقتا هم اصلا مشتری برای پرو نمیره و فقط اخر کار میره لباس رو تحویل میگیره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام