• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #1641
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
(۱۱-شهريور-۱۳۹۸ ۰۵:۴۱ عصر)'faro6071' نوشته است:   منم کار های زیبایه خانم عامری و مزون ba رو از اینستاشون دنبال میکنم.دلم میخواد بازم باهاشون کار کنم و از مدل های زیباشون لذت ببرم

هر کسی که تا حالا لباس مجلسی یت عروسیش با مزون b a بوه .خیلی خوشحاله از انتخابش .تو هر مجلسیی که میر اگر کسی با خانم عامری کار کرده باشه .قشنگ مشخصه

نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۸ ۰۲:۳۷ عصر توسط rooooz.gold.)
ارسال: #1642
 مزونb aکارهای مجلسیشونم خیلی عالیه من رو پیج اینستاشون کاراشونو دنبال میکنم

(۱۵-مرداد-۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ عصر)'serin/many' نوشته است:  
(۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۲۰ صبح)'sepid.gloo' نوشته است:  بچه ها چند وقت دیگه عروسی پسر عمم هستش.هم خودم میخوام یکبار دیگه سفارش لباسم رو به خانم عامری بدم .چون دفعه ی قبل خیلی راضی بودم .هم اینبار میخوام عروس رو هم ببرم اونجا که بتونه لباسش رو به مزون b a سفارش بده .البته تو انتخاب لباس یکم حساسه .حالا بینم چطور میتونم با خودم ببرمش .اخه میدونم که خانم عامری خوب راهنمایی میکنن مشتریهاشون رو و مدلاشون هم خیلی به روز هست.

واییییی چه عالی. حتما خانم عامری بهترین لباس ها رو بهتون تحویل میده.با خیال راحت برید مزون b a 

عزیزم پیج اینستاشون رو نگاه کن.لباسای مجلسی بی نظیری دارن .من که خیلی خوشم اومد

نقل قول
۲۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #1643
(۲۳-شهريور-۱۳۹۸ ۰۳:۲۶ عصر)'rooooz.gold' نوشته است:   مزونb aکارهای مجلسیشونم خیلی عالیه من رو پیج اینستاشون کاراشونو دنبال میکنم

(۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۲۰ صبح)'sepid.gloo' نوشته است:  بچه ها چند وقت دیگه عروسی پسر عمم هستش.هم خودم میخوام یکبار دیگه سفارش لباسم رو به خانم عامری بدم .چون دفعه ی قبل خیلی راضی بودم .هم اینبار میخوام عروس رو هم ببرم اونجا که بتونه لباسش رو به مزون b a سفارش بده .البته تو انتخاب لباس یکم حساسه .حالا بینم چطور میتونم با خودم ببرمش .اخه میدونم که خانم عامری خوب راهنمایی میکنن مشتریهاشون رو و مدلاشون هم خیلی به روز هست.

واییییی چه عالی. حتما خانم عامری بهترین لباس ها رو بهتون تحویل میده.با خیال راحت برید مزون b a 

چه خوب . که کارای مجلسی رو هم رو پیجشون میزارن .منم اینستاشونو دنبال میکم .ولی قبلا ندیده بودم

نقل قول
  • گروه ژ
۲۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #1644
بچه ها خانم عامری روی لباس های مجلسی هم کار دست انجام میدن .یا فقط لباس عروس؟
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #1645
(دیروز ۰۶:۴۳ عصر)'KO2314' نوشته است:  بچه ها خانم عامری روی لباس های مجلسی هم کار دست انجام میدن .یا فقط لباس عروس؟

بله عزیزم /چرا انجام ندن .به نظر من که .وقتی کار شون رو بلد هستن .دیگهلباس عروس و مجلسی براشون فرقی نداره

نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #1646
دختر عمه ی من قبلا با مزون b a  لباس مجلسی دوخته .روی لباسش کار نشده بود .اما خیلی شیک و ساده بود .یه جورایی مدل اروپایی بود .از همون موقع من با مزون خانم عامری اشنا شدم
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #1647
(۲۳-شهريور-۱۳۹۸ ۰۳:۲۶ عصر)'rooooz.gold' نوشته است:   مزونb aکارهای مجلسیشونم خیلی عالیه من رو پیج اینستاشون کاراشونو دنبال میکنم

من تازه دارم پیج اینستای مزون b a  رو دنبال میکنم .نمیدونستم قبلا.چه نمونه کارها و چه لباس عروسای قشنگی .واقعا ندیدم از این مدل ها تا حالا تن هیچ عروسی .خیلی عالیه کارشون

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #1648
(۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ عصر)'soffy_zya' نوشته است:  
(۱۱-شهريور-۱۳۹۸ ۰۶:۴۱ عصر)'faro6071' نوشته است:   منم کار های زیبایه خانم عامری و مزون ba رو از اینستاشون دنبال میکنم.دلم میخواد بازم باهاشون کار کنم و از مدل های زیباشون لذت ببرم

هر کسی که تا حالا لباس مجلسی یت عروسیش با مزون b a بوه .خیلی خوشحاله از انتخابش .تو هر مجلسیی که میر اگر کسی با خانم عامری کار کرده باشه .قشنگ مشخصه

بچه ها نامزد پسر عمم میخواد با مزون  a قرار داد ببنده واسه لباس عروسش .رفته نمونه کارها رو از نزدیک دیده.راهنمایی هم شده .یه لباس ساده و اروپایی میخواد .

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام