• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۳-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #1551
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
دوستان .خانم عامری خودشون رویلباس عروس ها یا لباس شب کار دست انجام میدن؟مثل جواهر دوزی .سنگ و چیزایه دیگه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط serin/many
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #1552
(۲۳-خرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۳۳ عصر)'mahya hasany' نوشته است:  دوستان .خانم عامری خودشون رویلباس عروس ها یا لباس شب کار دست انجام میدن؟مثل جواهر دوزی .سنگ و چیزایه دیگه؟

عزیزم من فکر میکنم بیشتر طرح و مدل و مدیریتش به عهده ی خانم عامری باشه.

نقل قول
 سپاس شده توسط hamrah.ha
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #1553
(امروز ۰۳:۰۴ عصر)'serin/many' نوشته است:  
(۲۳-خرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۳۳ عصر)'mahya hasany' نوشته است:  دوستان .خانم عامری خودشون رویلباس عروس ها یا لباس شب کار دست انجام میدن؟مثل جواهر دوزی .سنگ و چیزایه دیگه؟

عزیزم من فکر میکنم بیشتر طرح و مدل و مدیریتش به عهده ی خانم عامری باشه.

اما به نظر من ؛ایشون در تمام امور تبحر دارن و هیچ بعید نیست که خودشون کار روی لباس ها رو انجام بدن

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #1554
(۱۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ عصر)'shirin.ss' نوشته است:  بچه ها مزون b aبرای ساقدوشها هم لباس تهیه میکنن؟یا اینکه راهنماییمون میکنن که بدونیم چه لباسی برای ساقدوش بهتره؟ من قرار ساقدوش دوستم باشم برای عروسیش ولی هنوز نمیدونم باید چه مذل لباسی بپوشمتصویر: images/smilies/sad.gif

بچه ها منو 3 تا از دوستام ساقدوش دوستم بودیم تو عروسیش.لباس هامون رو مزون b a تهیه کردن .من که تا قبلش خانم عامری رو نمیشناختم .اما الان میبینم که چقدر تو کارشون هنرمند هستن .چون ما فقط به ایشون گفتیم که قراره ساقدوش بشیم .ولی باقی ماجرا با خود خانم عامری بود .اخر کار هم لباسی رو که مخصوص ساقدوش هست رو به ما تحویل دادن ومن که خیلی سورپرایز شدم

نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #1555
(امروز ۰۳:۴۶ عصر)'shirin.ss' نوشته است:  
(۱۰-اسفند-۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ عصر)'shirin.ss' نوشته است:  بچه ها مزون b aبرای ساقدوشها هم لباس تهیه میکنن؟یا اینکه راهنماییمون میکنن که بدونیم چه لباسی برای ساقدوش بهتره؟ من قرار ساقدوش دوستم باشم برای عروسیش ولی هنوز نمیدونم باید چه مذل لباسی بپوشمتصویر: images/smilies/sad.gif

بچه ها منو 3 تا از دوستام ساقدوش دوستم بودیم تو عروسیش.لباس هامون رو مزون b a تهیه کردن .من که تا قبلش خانم عامری رو نمیشناختم .اما الان میبینم که چقدر تو کارشون هنرمند هستن .چون ما فقط به ایشون گفتیم که قراره ساقدوش بشیم .ولی باقی ماجرا با خود خانم عامری بود .اخر کار هم لباسی رو که مخصوص ساقدوش هست رو به ما تحویل دادن ومن که خیلی سورپرایز شدم

دقیقا حرفت درسته شیرین جان .و این بخاطر اینه که ایشون طراح هستن .برای همین میدونن که هر مناسبتی با چه لباسی جور در میاد . و اینکه کسی مثل خانم عامری که این کار شغل خانوادگیشون هم بوده ؛پس خیلی در کارشون تجربه دارن
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #1556
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۳۱ عصر)'AM1234' نوشته است:  خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت

اگر فقط یکم هزینه ی بیشتر برای کاری که به خانم عامری  میسپاریم ،داشته باشیم .دیگه لازم نیس نگران لباسمون باشیم .اینقدر تو کارشون تبحر دارن که شنیدم حتی میشه بدون پرو هم فقط رفت و لباس رو تحویل گرفت

نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #1557

واقعا پستای طبلیعاتی این تاپیک دیگه داره حال به هم زن میشه ، اینجوری همه بیشتر فکر میکنن که کار این مزون افتضاحه که انقدرررر محتاجه دروعگوییه ، سیاست طبلیعاتیتون واقعا اشتباهه ، کمااینکه من حتی پیجشونم فالو کردم جز یسری کار عجیب عریب و تک و توک چیزی ندیدم ، حتی براشون کامنت گڋاشتم که خلاقیت خیلی با عجیب بودن فرق داره ، که کامنت بنده پاک شد البته ، خودم کسی بودم که کنجکاو بودم برم کاراشون رو ببینم اما با نمونه کارها و بیشتر دیدن تبلیع کردن عجیبشون پشیمون شدم ، به خدا که اگر کار ایشون انقدرررر که هر روز پست میزارن خوب باشه اصلا احتیاجی به این خاله بازیا نخواهد داشت و خودبخود محبوب و مشهور میشن ، پولشون رو دارن بدجوری حروم میکنن ، کاش به جای اینهمه جوسازی واقعا رو مدلای کاراشون کار میکردن تا مشتریشون بیشتر بشه ، پیج اینستاشون که صدسال یبار یه مدل میزارن ، اونم ادم حس میکنه یه نفر دوختتش که تازه وارد صنعت مد شده و به طرز بد و جوگیرانه ای فقط میخواد ادای کت واک های عجیب رو دربیاره ، یا تازه نشسته پای فشن تی وی چهارتا لباس دیده اومده تراوشات ڋهنیشو رو لباس پیاده کرده ، اینکه کسی هزارتا مدرک داشته باشه و هزارجا تبلیع کنه که نشد کیفیت ،خلاقیت و هنر با ارایه ی کاری که هیچکس نه بتونه تنش کنه یا انقدر عیر کاربردی و عجیبه که کسی نمونه اش رو درست نکنه  خیلی فرق داره ، شاید مرز باریکی باشه اما کارای ایشون فقط ادم رو به یاد فرامد های خنده دار میندازه ، کاش مدیریت این سایت یه نظارتی رو اینهمه کاربر فیک میکرد ، خلاصه که ادم رو .... بگیره جو نگیره مصداق بارز کارهای این مزونه که یسری تیکه پاره به لباس اضافه میکنه بعد صد نفر وایسن دورش بگن به به چه چه یا هی پستای دروعی بزارن ، خواهاش همونقدر که در بحثای تاپیک ها ریزبین و سختگیرید رو کاربرای فیک و خسته کننده هم سختگیر باشید

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام