• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب

۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #1501
RE: گالری عروس B.A *** طراح بین المللی لباس عروس ،نامزدی و شب
به نظر من هر کسی که با خانم عامری اشنا میشه ‌دیگه نباید کارهای ایشون رو از دست بده .من خودم برای مراسمم باهاشون اشنا شدم و دیگه حاضر نیستم برای سفارش لباسام جای دیگه ایی برم.واقعا مدلاشون خاص و تک هستن که جایی پیدا نمیشه

نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #1502
بچه ها ممنون که اینقدر خوب منو راهنمایی کردین.من رفتم مزون b a ولباس مراسمم رو با راهنمایی خانم عامری انتخاب کردم ،ایشون دقیقا میدونستن من چه مدلی رو  ازشون میخوام .که قرار شد به انتخاب خودشون یکم تغییرات در لباس بدن .خیلی ار کارشون و حسن نیتشون زاضی بودم 

نقل قول
 سپاس شده توسط narin saraby
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #1503
(۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ عصر)'seoy210' نوشته است:  بچه ها منم که چند ماهه قبل برای دیدن کارهاشون رفته بودم مزون b a خیلی باهام خوش برخورد بودن و کلی هم راهنماییم کردن .برام توضیح دادن که مدلا و طرح ها همه از خودشونه و حتی اگه از ٰژورنال انتخاب کنیم .مثل همون مدل رو بهمون تحویل میدن.خلاصه همه این ها و برخورد درستشون با مشتری باعث شد که من همون موقع یه لباس که از مدلای خود خانم عامری بود سفارش بدم

عزیزم میشه برامون بگی لباسی که سفارش دادی چه مدلی؟ و اینکه لباستون حاضر شده؟ میشه عکسشو بزارید اینجا؟ممنون

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۱۲ صبح
ارسال: #1504
من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam tavakoli
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #1505
بچه ها منم رفتم مزون b a برای سفارش لباس مجلسی برای عروسی خواهرم .اونجا مدل ها خیلی بیشتر بود و متنوع تر.تاره خودشونم راهنمایی میکردن.به نظرم برای داشتن به لباس خوب که همه ازش تعریف میکنن قیمت زیاد مهم نیست

نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #1506
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۱۲ صبح)'narin saraby' نوشته است:  من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم

ای وای چه جالب..... دوست منم داره میاد پیش خانم عامری برای سفارش لباس نامزدیش.البته اون داره از شهرستان میاد.و مدلش رو هم خودش انتخاب کرده

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #1507
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۲۹ صبح)'maryam tavakoli' نوشته است:  
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۶:۱۲ صبح)'narin saraby' نوشته است:  من چند روز پبش مزون b a رو به دوستم که خارج از کشور زندگی میکنه پیشنهاد دادم برای سفارش لباس عروسش.قرار شد بره پیج اینستاشونو ببینه .بعد تلفنی هم باهاشون صحبت بکنه. میدونم که خانم عامری خیلی خوب راهنماییش میکنه.اگر لباسشو سفارش داد میام اینجا براتون تعریف میکنم

ای وای چه جالب..... دوست منم داره میاد پیش خانم عامری برای سفارش لباس نامزدیش.البته اون داره از شهرستان میاد.و مدلش رو هم خودش انتخاب کرده

به نظر من هر دوتون خیلی کار درستی کردین که مزون b a رو به دوستاتون معرفی کردین . مطمعن باشید خیلی راضی میشن از لباساشون  و مشتری دایمی خانم عامری میمونن

نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #1508
خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت
نقل قول
 سپاس شده توسط roooya
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ عصر توسط roooya.)
ارسال: #1509
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ عصر)'AM1234' نوشته است:  خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت

دقیقا همینطوره.تو هر مجلسی که بریم اگر کسی به مزون b a سفارش داده باشه کاملا کار خانم عامری مشخصه و میدرخشه

(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ عصر)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من با مرون b a اینجا اشنا شدم رفتم اینستاشون رو هم پیدا کردم .نمونه کارهاشون رو دیدم.طراحی ها خیلی با جاهای دیگه فرق داشت واقعا.عروسی خواهرم نزدیکه .حتما برای لباسم  مزون خانم عامری رو انتخاب میکنم که نگرانی نداشته باشمتصویر: images/smilies/wink.gif

عزیزم اگر بری اونجا   خیلی بهتره .هم با خود خانم عامری اشنا میشی.هم تو انتخاب  لباست خیلی راهنماییت میکنن .هم اینکه نمونه کارای خاص تر و لاکچریشون  رو میتونی از نزدیک ببینی .چون ایشون همه کارهاشون رو تو اینستاشون نمیزارن

نقل قول
 سپاس شده توسط faro6071
۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #1510
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ عصر)'roooya' نوشته است:  
(۳-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ عصر)'AM1234' نوشته است:  خانم عامری عزیز همیشه کارهاشون شیک و خاص و عالیه .و هیج ایرادی از کارشون نمیشه گرفت

دقیقا همینطوره.تو هر مجلسی که بریم اگر کسی به مزون b a سفارش داده باشه کاملا کار خانم عامری مشخصه و میدرخشه

(۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ عصر)'azar...var' نوشته است:  بچه ها من با مرون b a اینجا اشنا شدم رفتم اینستاشون رو هم پیدا کردم .نمونه کارهاشون رو دیدم.طراحی ها خیلی با جاهای دیگه فرق داشت واقعا.عروسی خواهرم نزدیکه .حتما برای لباسم  مزون خانم عامری رو انتخاب میکنم که نگرانی نداشته باشمتصویر: images/smilies/wink.gif

عزیزم اگر بری اونجا   خیلی بهتره .هم با خود خانم عامری اشنا میشی.هم تو انتخاب  لباست خیلی راهنماییت میکنن .هم اینکه نمونه کارای خاص تر و لاکچریشون  رو میتونی از نزدیک ببینی .چون ایشون همه کارهاشون رو تو اینستاشون نمیزارن

اتفاقا دوست منم که داره از شهرستان میاد برای سفارش لباس مراسمش. من بهش پیشنهاد دادم که اجازه بده خانم عامری راهنماییش بکنه. . مطمعنا لباسی بهش تحویل  میدن که تک و خاص

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام